Şimdi Ara

LG G3 ANA EKRAN SORUNU ?? ANDROİD 5.0 V20b

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5.0 a geçtikten sonra telefonda kullandığımız programları temızlemek için alttaki tümünü temizle seçeneğiniz kullandıktan sonra ana ekran tuşuna basınca '' ana ekranı seç '' ekranı geliyor karşıma sürekli olarak
    her defasında gelıyor bu ekran karsıma başka bu sorunla karsılasan var mı ?

LG G3 ANA EKRAN SORUNU ??  ANDROİD 5.0 V20b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_CooL -- 3 Şubat 2015; 14:47:34 >

• ??
  • aynı dertten muzdaribim telefonu fabrika ayarlarına dönderdim yinede düzelmedi bi çözümü yok mu arkadaşlar
  • Aynı problem bende de var çözümü bilen varda lütfen yardım etsin
  • Herhangi bi launcher yuklemeyi denedinizmi google playdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yüklemedım ama telefonun kendı ana ekranı yüklemeye gerek var mıdır ki? her defasında gelıyor nasıl çözecez bu sorunu ?
  • Aynı sorunu şu an bende yaşıyorum...yeni 5.0 a güncelledim lg g3 ümü...program versiyonu V20f.TUR.XX olarak görünüyor...telefon bilgilerinde...ve bahsettiğin ana sayfa sorununu yaşıyorum...sanırım bu versiyonun kronik sorunu...kardeşimde V20e...versiyonu görünüyor bu sorun onda yokmuş...inşallah biri çözüm.bulur

• Lg g3 lollipop versiyonundaki ana ekran sorununu buldum arkadaşlar...kurcalaya kurcalaya sonunda sorunu duzelttim...önce ayarlar/güvenlik/cihaz yöneticileri bölümüne girip orda android cihaz yöneticisi haricinde farklı bir security varsa kutularından çentiğini kaldırın...misal bende(trustlook security ve CM security vardı) sonra uygulamalar dan Trustlook Security olanı kaldırdım...CM security ise telefonumda kaldı...2 ayrı security çakışma yapabilir düşüncesi ile aklıma öyle bir durum geldi..denedim ve sorunum kayboldu...bilmiyorum sorun yaşayan arkadaşlarda security programlarından yüklü olanlar varmi... Benim sorunum buymuş...(tabi bu sorunu aslında nova launcher isimli app. kurduktan sonra novanın ayarlar bölümünü kurcalarken en üstte kırmızı bir ünlem içerisinde trustlook security ile ilgili sorun olduğu bilgisini görünce denemek istedim...) inşallah sizde çözersiniz benim gibi...

• aksaray1 kullanıcısına yanıt
    yok malesef sorun halen aynı değişmedi androiz cihaz yöneticisi haricinde birşey yok bende @aksaray1
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Nova launcher google playden kurmayı dene...kurduktan sonra program sana bu programın sağlıklı çalışabilmesini etkileyen telefonunda yüklü bir programın varlığından söz edecek mi...etmezse bile belki sorun onu kurunca ve yahut tekrar kaldırınca kaybolur...ana sayfa ayarlarınla çakisan bir uygulama yapıyor bence o sorunu...azcik kurcala 😏✌😏

• Arkadaşlar g3 32gb tel var bende ve hesap makinesinde ve arama yapnak için numaralara tuşladığımda yavaş calışıyor. Rakamlar gecikmeli geliyor. Neden acaba.

• sorunu çözebılen varmı acaba ? g3 kullanan arkdaşlar bu sorunu yaşamıyormu bi bizdemi var acaba g3 kullananlar yazsın lütfen 5.0 yüklü arkdaşlar
  • Arkadaslar bende sorun Trustlook' ı kaldırınca düzeldi. Bu tarz program veya benzeri varsa kaldırmakla sorunu düzeltebilirsiniz diye dusunuyorum
  • adukett A kullanıcısına yanıt
    sorun devam ediyor öyle bı programda yok bende kaldırayım başka yaşayan yok sanırım anlamadım gıtti
  • Hocam bende G3 32 gb kullanıyorum Android 5 20f yüklü böyle bir problemle hiç karşılaşmadım.
  • blade__7 B kullanıcısına yanıt
    bende 5.0 V20b yüklü bundan sonra başka sürüm varmı yüklenecek ?? @blade__7
  • hocam senin ki paralel ithalat galiba V20b'den sonra çıkmadı diye biliyorum ama bu sorun devam ediyorsa internetten rom indirip kurabilirsin diye biliyorum kdz ile flashlayıp tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bilen biri varsa sana anlatırsa belki o hatadan kurtulabilirsin @Dj_CooL
  • blade__7 B kullanıcısına yanıt
    evet doğru paralel ithalat bakalım v20b de yaşayan varmı aynı sorunu acaba
  • G3 problemde sınır tanımıyo gerçekten büyük geçmiş olsun inşallah telefonu değişirsiniz en kısa zamanda G3 problem konuları 100ü geçti forumda sanırım ısınma çatlama patlama kasma kapanma dokunmama vs. vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

G3 problemde sınır tanımıyo gerçekten büyük geçmiş olsun inşallah telefonu değişirsiniz en kısa zamanda G3 problem konuları 100ü geçti forumda sanırım ısınma çatlama patlama kasma kapanma dokunmama vs. vs.

hocam fanboy musunuz anlamadım adam sorununu çözmek istiyor bize soruyor senin verdiğin cevaba bak bende G3 sahibiyim fazlasıyla memnunum!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.