Şimdi Ara

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
14
Favori
70.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım güzel ama donanım bazında diğer telefonlardan aman aman denilecek değişiklikleri yok sony xperia honami ve samsung tarafından snap dragon 800 platformu tanıtıldıktan sonra fazla satış olacağını sanmıyorum

• Bilgiler için teşekkürler.

• Lg çerçeve/ekran oranını düşürerek çok şık bir telefon ortaya çıkarmış arkasında ki tuşlarda on numara sanal tuşunda o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum nexuslarda sanal tuşun olduğu yer siyahtı ama Lg duvar kağıdıyla birleştirerek çok şık bir arayüz ortaya çıkarmış

Yanlışım varsa düzeltin ama güncelleme konusunda Samsung ve Htc'nin de Lg'den kalır yanı yok. Hala S3 ve Note 2 güncelleme bekliyor ve yanlış hatırlamıyorsam burada okuduğum bir habere göre Samsung 4.2 versiyonu vermeyip direk br sonraki versiyonu vermeyi düşünüyormuş. Lg son olarak L7'yi 4.1.2 versiyonuna güncelledi.Buda Lg'nin yazılım konusunda kendini geliştirmeye çalıştığının bir göstergesidir.

• Teşekkürler Sony Ve Htc. Bizi böyle tasarımlarla aptal yerine koymadığın ve önem verdiğin için.
    Her geçen gün saygım artıyor size.

• Bıktım bu samsung tan plastiği artık kaliteye bıraksada herkes kurtulsa kusursuz olabilir oysa ki neden böyle yapıyorlar anlamıyorum

• Ekran konusunda çok hoş sanal tuş olayı gayet güzel şahsen hoşuma gidiyor. Kamera arkada ki tuşlar çerçeve de ki incelik LG bu sene çok can yakar. Bazilari honami note 3 diyor da honami zaten 6kusur inç. Note 3 de 5.99 la gelecek diyorlar. Yeni bi s5 veya htc den atılım gelmeyecegine gore yilin son ceyreginde patlama yapmasini bekliyorum bu cihazın. Note 2 nin kasa gıcırtısı bıktırdı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parsan -- 11 Ağustos 2013; 0:35:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevire bilecek olan varmi

Elif Bilgin 1´ci mi olmus.

donanim haber uyuma cevirin ya merak ettim :(

http://blogs.scientificamerican.com/at-scientific-american/2013/06/27/science-in-action-winner-for-2013-elif-bilgin/?WT.mc_id=SA_sharetool_Twitter

öylese gurur duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 11 Ağustos 2013; 0:38:55 >
  • anca 3 günde mi yükle dininizo videoyu brova size

• Yanlış anlamayın ama bunu almak enayilik değil de nedir? Cihaza lafım yok yanlış anlaşılmasın. Yani tamam cihaz zaten şuan ki en sağlam cihaz teknik özellikler bakımından. Takılma sorunu falan bunlar daha düzelicektir bunlarda sıkıntımız yok ve hatta tasarım göreceli bi kavram ama bence baya da güzel bir tasarıma sahip ama bu telefon ülkemizde diğerleri gibi 1999 lira olucak. Yurtdışında 600-700 dolar arası olucak. 2 ay sonra Nexus 5 çıkıcak ve minimum G2 de ki özelliklere sahip olucak belki G2 de olmayan bazı şeyler düzeltilicek hatalar,takılmalar ve üstünü üstlük sürekli sürüm desteği alıcak. Geliyoruz işin en civcivli bölümüne sonuçta o cihaz Nexus 300 dolar gibi bi fiyatı olucak. Ne yazık ki biz hiç bi zaman 300 dolara sahip olamicaz güzelim ülkemde o ayrı bir konu ama bana göre eğer 2 ay sonra yurtdışından telefon getirme imkanınız olursa bekleyin Nexus 5 alın en azından paranız cebinizde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

Cevire bilecek olan varmi Elif Bilgin 1´ci mi olmus. donanim haber uyuma cevirin ya merak ettim :( http://blogs.scientificamerican.com/at-scientific-american/2013/06/27/science-in-action-winner-for-2013-elif-bilgin/?WT.mc_id=SA_sharetool_Twitter öylese gurur duyuyorum

OO çok iyi ben de gurur duydum :) ne güzel bir şey aferin o kıza

• quote:

Orijinalden alıntı: farazicosmos

Samsung Galaxy S4ten + Yönleri Nelerdir Hemen Yazıyorum ekranının 5.2 inç olmasısnapdragon 800 işlemmcisi2.1 mp öm kamera arka kameranın optik görüntü sabitleme özelliği 3000 mah pil fm radiosunun olması Bence Fm Radio Hariç Bu Özelliklerden Daha iyisi Yaa Samsung Note 3 Te Yada Galaxy S5 Te Çıkacak Ortaya Yani En Kötü 2 Yıl Rakipsiz Bu TelefonAma Eksileri İse Kapağın Açılamaması Pil Değiştirilemiyor Oluşu Ve Hafıza Kartına İzin Vermemesi

-Ekrandaki sabit tuslari cikarirsan 5 inc kaliyor
    -eksi ozellik olarak tuslarin arkada olmasi da eklenebilir. (onde home tusu olsa harika olurdu)

• quote:

Cevire bilecek olan varmi

http://blogs.scientificamerican.com/at-scientific-american/2013/06/27/science-in-action-winner-for-2013-elif-bilgin/?WT.mc_id=SA_sharetool_Twitter

öylese gurur duyuyorum

Merhaba,

Elif Bilgin, Google Bilim Fuarı'nin bir parçası olan "Science in Action" ödülünü kazandı.

Ancak asıl yarışma hala devam ediyor, ve Elif'in de dahil olduğu finalistler için halk oylaması sürüyor. (Bu vesileyle oy kullanmayan herkesi, oy vermeye davet ediyorum.)

https://www.googlesciencefair.com/en/2013/

Teşekkür ederim.

İyi geceler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Htc one alalı 1 ay olmadı satıp bunu almayı düşünüyorum..ama yapmicam kapitalizme yenik düşmicem lan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Arkadaşlar,

LG yetkililerinde Amerika'da aldığım bilgiye göre, G2 piyasaya çıktıktan sonra Android 4.3 güncellemesini de hızlıca alacak.

Teşekkürler.

LG Optimus G için de aynı sözü vermişti hatırlatırım.

Kjhkhjjfhkhhk

Edit: alintidaki caps.

http://db.tt/RMbiHY58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 11 Ağustos 2013; 0:52:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parsan
    quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson Optimus G2 yi beğenenler artılasın beğenmeyenler eksilesin Edit:Benim anlamadığım snapdragon 800 2.27 ghz işlemci var 2 gb ram var lg aylardır yazılımda çalışıyor. Ama gel gör ki ayarlar menüsünde scroll yapınca takılıyor. Ondan sonra android niye böyle. Bu bir ikincisi, nerede optimus g ve optimus g pro için güncellemeler? 1800 liraya giriş yaptı birsürü insan aldı daha mart ayında optimus g yi. hala 4.1.2 nerede 4.2 ? nerede 4.3 tarihi? LG nin yazılım bölümünden bi cacık olmaz. Onu geç 2.27 ghz işlemcide eğer ayarlar bölümünde takılıyorsa androidden de bir cacık olmaz. Bu telefona da 2000 lira verilmez arkadaş. Buraya yazıyorum maximum 3-4 aya Optimus g2 gugıl edition diye bunun 3 gb ramlisi çıkar.
    Note 2 hala 4.1.2 de sen neyin derdindesin. Adamlar baştan aşagi yeni bir konsept kurmuş. Kasa kalitesini gormeden anlayamayiz ama samsung dan iyi olacagi kesin. Note 2 kullaniyorum rehbere 5 sn de giriyor ki bu g2 piyasaya cikacak surum bile degil. Bunlari goz onunde bulundurarak bence harika bi cihaz olmuş.
    Arkadaşım note 2 nin piyasaya giriş tarihi ne optimus g nin piyasaya giriş tarihi ne? Ben 1800 lira veriyorsam sen bana güncelleme vermek zorundasın. Ben 1800 lirayı optimus g2 yi yap diye vermiyorum.

En azından bu kadar parayı sadece hava atmak için vermiyorasun birde nerden baktın bilmiyorum ama Optimus G 1200 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parsan
    quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson Optimus G2 yi beğenenler artılasın beğenmeyenler eksilesin Edit:Benim anlamadığım snapdragon 800 2.27 ghz işlemci var 2 gb ram var lg aylardır yazılımda çalışıyor. Ama gel gör ki ayarlar menüsünde scroll yapınca takılıyor. Ondan sonra android niye böyle. Bu bir ikincisi, nerede optimus g ve optimus g pro için güncellemeler? 1800 liraya giriş yaptı birsürü insan aldı daha mart ayında optimus g yi. hala 4.1.2 nerede 4.2 ? nerede 4.3 tarihi? LG nin yazılım bölümünden bi cacık olmaz. Onu geç 2.27 ghz işlemcide eğer ayarlar bölümünde takılıyorsa androidden de bir cacık olmaz. Bu telefona da 2000 lira verilmez arkadaş. Buraya yazıyorum maximum 3-4 aya Optimus g2 gugıl edition diye bunun 3 gb ramlisi çıkar.
    Note 2 hala 4.1.2 de sen neyin derdindesin. Adamlar baştan aşagi yeni bir konsept kurmuş. Kasa kalitesini gormeden anlayamayiz ama samsung dan iyi olacagi kesin. Note 2 kullaniyorum rehbere 5 sn de giriyor ki bu g2 piyasaya cikacak surum bile degil. Bunlari goz onunde bulundurarak bence harika bi cihaz olmuş.
    Arkadaşım note 2 nin piyasaya giriş tarihi ne optimus g nin piyasaya giriş tarihi ne? Ben 1800 lira veriyorsam sen bana güncelleme vermek zorundasın. Ben 1800 lirayı optimus g2 yi yap diye vermiyorum.

En azından bu kadar parayı sadece hava atmak için vermiyorasun birde nerden baktın bilmiyorum ama Optimus G 1200 lira

1 ay önceye kadar 1800 liraydı
  • 13 gr O_o

• quote:

quote:

Cevire bilecek olan varmi

öylese gurur duyuyorum

Merhaba,

Elif Bilgin, Google Bilim Fuarı'nin bir parçası olan "Science in Action" ödülünü kazandı.

Ancak asıl yarışma hala devam ediyor, ve Elif'in de dahil olduğu finalistler için halk oylaması sürüyor. (Bu vesileyle oy kullanmayan herkesi, oy vermeye davet ediyorum.)

https://www.googlesciencefair.com/en/2013/

Teşekkür ederim.

İyi geceler.

Cok tesekür ederim erdi bey..

forum ahalisi durmayin da oy verin bir sahmet
  • Güzel telofon olmuş farklılıkları var basma kalıp androidlere iyi bir alternatif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar,

LG yetkililerinden Amerika'da aldığım bilgiye göre, G2 piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra Android 4.3 güncellemesini de alacak.

Merak edenler için paylaşmış olalım.

Teşekkürler.

Erdi çok teşekkürler ellerine sağlık telefonu daha iyi tanıma fırsatı bulduk sayenizde ;)

Birşey dikkatimi çekti cevaplarsan çok mutlu olurum, telefonun dış ortamda kasasını çektiğin görüntülerde sanki alttaki kulaklık giriş kısmında çatlak var gibi görünüyordu doğru mu acaba? Kasası iPhone 3GS kasasına benzer ise şayet kronik çatlaklar olacaktır, o kulaklık girişi kısmını ona benzettim ben... İphoneda da şarj giriş yerinde kronik sorun olmuştu bu...

Bir de fm radyo bence hala geçerli bir donanım, samsunga kızıyorum bu konuda...

Micro sdyi bence kompakt yapıdan dolayı eklemiyorlar ama keşke nokia lumia 720ye baksalar kompakt yapı bozulmadan da hafıza kartı seçeneğini son derece akıllı bir yöntemle telefona eklenilebileceğini görürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.