Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kilit ekranı seçeneği olarak kullanmakta olduğum "şekil" i değiştiremiyorum tüm seçeneklerde "Yönetici,şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri belleği tarafından devre dışı bırakıldı." gibi bişey yazıyor telefonumda custom rom var yardımlarınızı bekliyorum (konuya baktım 1 arkadaş sormuş ama yanıt alamamış) telefonu vatandan almıştım .
  • Yanlışlıkla işitme engelli moduna alındı yardımcı olabilecek var mı?
  • Ayarlar - genel - erişilebilirlik - ters renkleri kapat kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

Ayarlar - genel - erişilebilirlik - ters renkleri kapat kardeşim

2 saatlik uğraş sonucu kapatabildim. Tıklayamıyordum bildiğin
  • sorun çözüldüğüne sevindim dostum
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.

Bugün internetten hdmi slimport satın aldım. Evdeki televizyonum LG620S Lcd 3d smart tv. Hdmi olarak bağladım ve tv ye herhangi bir görüntü gelmedi. Bununla ilgili telefon üzerinden herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu?

G3 rom kullanıyorum. Ürüne ait resimler ektedir. Yardimlarinizi bekliyorum.
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <=== ===> LG G2 TEKNİK KONU <===

• Ya arkadaslar benim lg g2ime birsey indiremiyorum opera ve chrome dan zaten inmiyor kendi tarayicisindanda yukleme basladigi gibi tamamlaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyborgx

Arkadaşlar bir sorum olacak.

Bugün internetten hdmi slimport satın aldım. Evdeki televizyonum LG620S Lcd 3d smart tv. Hdmi olarak bağladım ve tv ye herhangi bir görüntü gelmedi. Bununla ilgili telefon üzerinden herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Adaptörde ve kabloda herhangi bir sorun yoksa custom romdan kaynaklanabilir. Stock romla deneyin.

• Arkadaşlar birşey soracağım sizlere. İs yerinde şarjım bitmek üzere g2 nin şarj aleti yanımda değil samsung s3 un şarj aletini kullansam herhangibi bir sorun olurmu acaba ? Telefona zarar vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir şey olmaz hocam gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. hepsinin verdiği güç standart. sadece üzerindeki marka damgaları farklı.
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    Eminsin dimi hocam bizim şarj olayı hızlı filanya nette 1 2 kişide kendi şarjı dışında kullanmayın demiste tedirgin oldum teşekkürler

• hayır hocam yan sanayi şarj değilse kullanmayın tabi ama diğer markaların orjinal şarj aletleriyse kullanabilirsiniz sorun olmaz. şahsen ben şu an ofiste htc şarj aleti kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.
  • Merhabalar arkadaşlar uzun süredir S2 kullanıcısıyım bu yıl istanbula üniversiteye gideceğim inşallah yeni cep telefonu almak istiyorum babamda S4 var eğer beklersem bana S4 ü verecek ama para biriktirdim 1080 lira biraz daha ekliyip n11.com dan 1150 tl ye 32gb LG G2 mi alayımmı tipi çok hoşuma gidiyor ve artık samsung arayüzünden çok sıkıldım s4 tede çok benzer bikaç şey dışında bu zamanda G2 alınırmı yani 1150-1200 tl gibi bir fiyata yoksa babamın S4 ünümü alayım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebaba001

Merhabalar arkadaşlar uzun süredir S2 kullanıcısıyım bu yıl istanbula üniversiteye gideceğim inşallah yeni cep telefonu almak istiyorum babamda S4 var eğer beklersem bana S4 ü verecek ama para biriktirdim 1080 lira biraz daha ekliyip n11.com dan 1150 tl ye 32gb LG G2 mi alayımmı tipi çok hoşuma gidiyor ve artık samsung arayüzünden çok sıkıldım s4 tede çok benzer bikaç şey dışında bu zamanda G2 alınırmı yani 1150-1200 tl gibi bir fiyata yoksa babamın S4 ünümü alayım yardımcı olursanız sevinirim

lg g2 alma fırsatın varsa kaçırma bana göre s4 le karşılaştırmak bile hatadır
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyborgx

Arkadaşlar bir sorum olacak.

bende samsung es7000 tvde kullanmak için slimport kablo alacağım.uyumsuzluk stock romla olmaz değil mi?usb besleme bağlamadan kabloya görüntü geliyormu?yoksa illa usb besleme şartmı?teknoseyirde sanki olmadan çalistirmislardi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar 1 haftadır klavye olarak Swiftkey'i kullanıyorum. LG'nin kendi klavyesi de harika ama Swiftkey'in tahminleri beni benden aldı. Anında gösteriyor çok beğendim :)
    Programı satın almak istiyorum. Satın alınca verecekleri güncellemelerin hepsini de satın almış oluyor muyuz yoksa 1 yıllık kullanım hakkını falan mı almış oluyoruz? Android'den hiç program satın almadım nasıl oluyor bilmiyorum da?

Güncellemeleri alırsın ama uygulamaların genelinde şöyle bir durum var. Atıyorum bu versiyonu 3.4. vs vs olsun versiyon 4 e kadar bütün güncellemeleri alırsın. 3.9.9.9 şeklinde ama versiyon 4 olunca veya ismi atıyorum SwiftkeyUltraPrime şeklinde değişince yeni bir ürün çıkmış olacağı için eğer geçmek istersen o ürünü alman gerekebilir.

Bu klavye uygulamasında yeni bir versiyona gerek duyacağını zannetmiyorum. Şu haliyle çok çok yeterli bir uygulama. Çok fazla özelliği var en sevdiğim özelliği, senin yazma stiline göre kendini geliştiriyor. Mesela sen Merhaba yazdıktan sonra hemen arkasına BEN PHI yazdığında klavye bunu hafızasına kaydediyor ve Merhaba yazdıktan hemen sonra tahmin ekranına sırasıyla BEN ve PHI kelimelerini otomatik olarak ekliyor.

lg g2 yeni alan birisi olarak.klavyesinde eksiklikler var bence.mesela adres bilgisini bir kere girdikten sonra tamamini hatitlamiyor.rakamlari hatirlamiyor mesela.eski telefonum s3 te klavye süperdi. acaba lg g2 ye s3 klavyesi atamazmiyiz? swiftkeyi denedim oda tam hagirlamiyor yazılanları. oneriniz nedir?

• Telefona 1 hafta önce format atmıştım recovery kurmamıştım. Yani autorec kurmamıştım. Şimdi quick bootdan recoverye bastım telefondan kapandı, lg logosundan sonra yeşil android simgesi içinde birşey çıktı.

Bir kere daha böyle olmuştu. Telefon hafızasındaki 'herşey' gitmişti. Ne yapmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

Cihazın yurt dışı ise o ülkenin orjinal romunu yüklediğinde garantide sorun çıkmaz çünkü cihazı download mode de bağladığında unrooted yazar garanti kapsamında olur cihaz

hocam cihaz turtdisi birlesik arap emirlikleri ama bizde son kitkat 20c var ben almanya 20d veya italya 20f kurmak istiyorum daha guncel ve sorunsuz olsun diye sonra bir problem.olurmu telefonda yada geri kendi romunu yukleme.imkanimiz varmi

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    İçine sinmiyorsa en son arap romunu indirirsin aynı yöntemle çakarsın gitsin

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.