Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg g2 nin teknik konu ve ana konunun ilk sayfalarini okumani tavsiye ederim. Yoksa ayni seyleri buraya bende yazmis olacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala cözüm bulamadım

Sorun Viber da beni arayan kişi kendi sesini tekrar duyuyor yankı yapıyormus gibi. Tango ile denedim olmadı. Cok kötü yankı yapıyor
  • Arkadaslar su romu tavsiye eder misiniz? Kullanan var mi? Dusuk isikta kamera nasil? Akicilik? Herhangi bir problem yasayan var mi?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2673143

• quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

ben dün kurdum çalışıyor...

Hangi sürümü kurdunuz ? Link verebilir misiniz ?
  • arkadaşlar xda da samsung ta stehealth diye bir uygulama yükledim build.prop da g2 nin ismini I9300 diye değiştirdim şimdi de tel eçılmıyor twrp den açılıyor ordan file managerdan systeme giriyorum stehalt uygulamasını nasıl sistemden kaldırabilirim twrpden
  • @kfd uzun süredir kullanıyorum..çok memnunum.daha önce 4.3 versiyonu kullanıyordum son sürüm daha da stabil. pardus 7.1 i de denedim ama tekrar optimus 4.4 e döndüm
  • Arkadaslar su anda yanimda herhangi bir baska androidli cihaz yok. Sorum su ogt kablo ve data kablosu ile iki android cihazı birbirine baglarsak data transferi yapabiliyormuyuz bu sekilde. Yarın deneyecegim ama bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Ya millet telefona bir türlü almanya romunu atamadım %2 de kalıyor bilgisayarda sonta retry yazısı cikiyo telefonda da %0 da hiç tık olmuyor bi yardım lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatolun

quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

arkkadaşlar görüşmelerde sesimin gelmediğini çok az geldiğini yada kesik kesik geldğini söylüyorlar ben test ettgmde birşeye rastlayamdm ama telefnu tam kulagma ypiştirmadıkça net bir sonuç alamıyorm bazen bagıra bagıra konuşmak durumunda kalıyorum. Çok saçma geldi bu durum eski telefonum dandik 300 tl lik telefon 1 m ara varken hoparlorsuz sesimi duyuruyordum anlayamadım gitti
    Ses netligi gibi şeyleride kurcaladım ama sonuç alamadım.
    Bilgisi olan var mi yada benzer sorun yaşayan.
    Sim kırdırmıştım simde sorun olabilir diye mikro sime geçtim fayda etmedi.

Ben telefonu aldiktan hemen 1 saat sonra 4.4.2 güncellemesi geldi cihaza guncelledim önce ki sürüm nasıldı farkedemedim bu sürümde yada cihazda diyelim bir sürü sorun yasiyordum fabrika ayarlarına dönünce bazı sorunlar gitsede sizin yasadiginiz boguk ses ses gitmeme ve ayıreyeten ulaşılamama sorunu yaşıyorum arama ekranım geç geliyor açıkçası cihaz genel anlamda iyi ama böyle temel görevlerini yapamaması canımı sıkıyor aldığıma pisman oldum diyebilirim

valla bilmiyorum buna çözüm bulabilirsen bendfe öyle yapayım.

Ayrıca benim kilit ekranındaki widgetlarlada sorunum var, kaldıramıyorum.. internette tarif edilen ayarlarda mevcut değil bende enable aktif et deaktif et filan yok kilit ekranı ayarlarıdan

• Flash tool ile yükleme yaparken %2 de hata alan arkadaşlar bana ulaşabilir mi pm atarak? i

• Arkadaşlar dünden beri beni çileden çıkaran bir problemle karşı karşıyayım. Bilgili arkadaşların yardımına muhtacım. Dün PC Suite üzerinden yükseltme hatalarını düzeltme yaparken, %30 civarı hata verdi pcde yeterli alan yok diyerek ki 30 gb alan var. Telefonsa firmware update ekranında kaldı. Download mode hard reset soft reset kapatıp açma hangi tuş kombinasyonunu denediysem de her seferinde sürekli olarak firmware update ekranı karşıma çıkıyor. Artı telefon ilk kitlendiğinde en altta unrooted yazarken şu an rooted yazıyor root olmuş gibi (resim aşağıda). Ne yapmalıyım paralel ithalat olduğu için servisle uğraşmak istemiyorum, rom yapmayı deneyim dedim ya lg mobile support tool bilgasayara yüklenmiyor ya da telefon download mode almıyor yani bilgisayara bağlayamıyorum. Aşağıdaki resmi görmem gerekli mi telefonun bilgisayara bağlandığını anlamak için? Yoksa tel zaten firmware update ekranında sürekli olarak. Başka bir yolu var mıdır yoka romla da uğraşmayayım kadere razı olup ya yaptırcaz ya da srvise vericez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: erselozkan

quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

ben dün kurdum çalışıyor...

Hangi sürümü kurdunuz ? Link verebilir misiniz ?

formda konu vardı.

forum.donanimhaber.com/m_79264789/mpage_226/tm.htm
    http://www.teknocivata.com/2013/08/igo-primo-9622316005317625-full-hd.html

bende eski versiyonu nu indirmiştim, fakat yeni sürümü çıkmış ve link yenilenmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: radius1997

Selamlar,

Uzun yıllar iphone kullandıktan sonra G2 ile android dünyasına adım attım. (bazen pişman olmuyor değilim)
    Telefon 4.2.2 ile geldi. Exchange mail ayarları dahil olmak üzere tüm ayarları yaptım ve güzel güzel kullandım.
    Sonra 4.4.2 güncellemesini yaptım. Exchange mail güzel güzel çalışmaya devam etti.

Sonra şarj performansını sevmediğim için 4.2.2 stock rom'a geri döndüm. Fakat o da ne, lg suite ile aldığım backupları versiyon uyumsuz diye restore etmedi.
    Ben de uğraşmamak için 4.4.2 stock ROM geri yüklemesi yaptım. Yaptım da ne oldu exchange ayarları geri gelmedi.

Ben de tekrar yapmaya çalıştım. Ama ne yaparsam yapayım olmuyor.
    Önce bir sertifika hatası alıyor sonra da sunucuya bağlanamadığını söylüyor. Aynı ayarlarla iphone kullanıyorum sorun yok, ofisten bir arkadaş yine G2 kullanıyor onunla ayarlarım aynı hatta.

Şirket maili elim ayağım. Bir sürü forum okudum alternatif email programı kullanından başka bir öneri yok.
    Gerçekten çözümü yok mu bu işin ve bu çok saçma değil mi?

4.2.2'ye geri dönsem, mail ayarlarını yapıp 4.4.2 güncellemesi yapsam işe yarar mı?

Hocam haklısın iphone gibi pratik değil ancak çok daha fazla kullanım çerçevesi var iphoneden soruna gelirsek

Flashtool ile yeniden rom at öyle dene %99 hallolur problemin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• windows 7 de bi turlu telefonun driver larını yukleyemedim..yani telefon bi turlu bilgisayarla baglantı kuramadı..
    Tum lg ile ilgili programları kaldırıp tekrar kurdum ilk sayfadakı usb dirverı tekrar kurdum hiç birsekilde yemedi..
    tekrar kaldırıp tekrar kurulum yaptı...aygıt yoneticisi tanımlanmayan cihaz hatası verip durdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 14 Mayıs 2014; 14:40:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rahatolun

quote:

arkkadaşlar görüşmelerde sesimin gelmediğini çok az geldiğini yada kesik kesik geldğini söylüyorlar ben test ettgmde birşeye rastlayamdm ama telefnu tam kulagma ypiştirmadıkça net bir sonuç alamıyorm bazen bagıra bagıra konuşmak durumunda kalıyorum. Çok saçma geldi bu durum eski telefonum dandik 300 tl lik telefon 1 m ara varken hoparlorsuz sesimi duyuruyordum anlayamadım gitti
    Ses netligi gibi şeyleride kurcaladım ama sonuç alamadım.
    Bilgisi olan var mi yada benzer sorun yaşayan.
    Sim kırdırmıştım simde sorun olabilir diye mikro sime geçtim fayda etmedi.

Ben telefonu aldiktan hemen 1 saat sonra 4.4.2 güncellemesi geldi cihaza guncelledim önce ki sürüm nasıldı farkedemedim bu sürümde yada cihazda diyelim bir sürü sorun yasiyordum fabrika ayarlarına dönünce bazı sorunlar gitsede sizin yasadiginiz boguk ses ses gitmeme ve ayıreyeten ulaşılamama sorunu yaşıyorum arama ekranım geç geliyor açıkçası cihaz genel anlamda iyi ama böyle temel görevlerini yapamaması canımı sıkıyor aldığıma pisman oldum diyebilirim

valla bilmiyorum buna çözüm bulabilirsen bendfe öyle yapayım.

Ayrıca benim kilit ekranındaki widgetlarlada sorunum var, kaldıramıyorum.. internette tarif edilen ayarlarda mevcut değil bende enable aktif et deaktif et filan yok kilit ekranı ayarlarıdan

Şu sorunlar için bir bilen var mı

• LG G2 Flex test

Bu adam herseyi parcaliyor beyler..

https://www.youtube.com/watch?v=QMziBORUGy8

• arkadaşlar bişey sorucam xdabbed kamera uygulaması orjinal romlu cihazlarda apk.sını yükleyerek çalıştırılabilirmi birde bu uygulamayı yükleyip çalıştıranlar belirgin bir iyileşme görebildimi? cevaplayan olursa ne ala :)
  • cartallar06 C kullanıcısına yanıt
    rootlu olması gerekır cıhazın calısması ıcın..

barız fark var cok daha keskın ve dogal
  • Bİraz Önce Yaptıgım Test

4.2.2 Yüklü

• acura07 kullanıcısına yanıt
    teşekkür acura07 çok hızlı bir cevap oldu, root işinden korkuyorum açıkçası bu konuda acemiyim cihazı pert etmiyim , geliştiriciler donanımı geliştirebilmişlerse lg ekibide bunu bi güncellemeyle inşallah en kısa sürede orjinal romlu cihazlarınada getirebilirler temennisi içindeyim, çok bilmiş konuşmıyım ama cihazın bu kadar yüksek puanlar almasının bi sebebide sanki cihazda çok iyi olan donanımın, yazılımlarla geliştirilmeye çok müsait olabilmesinden kaynaklı olabileceği kanısındayım.
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.