Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal dosya yöneticisinin apk sını atabilecek olan varmı? 4.4 stok rom olursa iyi olur. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, hard reseti sim kart olmadan yapsam bir sıkıntı çıkarır mı, ya da telefon şarjda iken yapsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

arkkadaşlar görüşmelerde sesimin gelmediğini çok az geldiğini yada kesik kesik geldğini söylüyorlar ben test ettgmde birşeye rastlayamdm ama telefnu tam kulagma ypiştirmadıkça net bir sonuç alamıyorm bazen bagıra bagıra konuşmak durumunda kalıyorum. Çok saçma geldi bu durum eski telefonum dandik 300 tl lik telefon 1 m ara varken hoparlorsuz sesimi duyuruyordum anlayamadım gitti
    Ses netligi gibi şeyleride kurcaladım ama sonuç alamadım.
    Bilgisi olan var mi yada benzer sorun yaşayan.
    Sim kırdırmıştım simde sorun olabilir diye mikro sime geçtim fayda etmedi.

Ben telefonu aldiktan hemen 1 saat sonra 4.4.2 güncellemesi geldi cihaza guncelledim önce ki sürüm nasıldı farkedemedim bu sürümde yada cihazda diyelim bir sürü sorun yasiyordum fabrika ayarlarına dönünce bazı sorunlar gitsede sizin yasadiginiz boguk ses ses gitmeme ve ayıreyeten ulaşılamama sorunu yaşıyorum arama ekranım geç geliyor açıkçası cihaz genel anlamda iyi ama böyle temel görevlerini yapamaması canımı sıkıyor aldığıma pisman oldum diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahatolun -- 11 Mayıs 2014; 15:42:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Lima Whiskey

Orjinal dosya yöneticisinin apk sını atabilecek olan varmı? 4.4 stok rom olursa iyi olur. Teşekkürler.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

Bu başlıkta aradığınız herşey var.Tüm JB ve KitKat için stok LG uygulamaları.File Manager.apk da mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orjinal dosya yöneticisinin apk sını atabilecek olan varmı? 4.4 stok rom olursa iyi olur. Teşekkürler.

Bu başlıkta aradığınız herşey var.Tüm JB ve KitKat için stok LG uygulamaları.File Manager.apk da mevcut.

Sağolsun bi arkadaş verdi dosyayi. Ama kurarken uygulama yuklenmedi hatası alıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Sağolsun bi arkadaş verdi dosyayi. Ama kurarken uygulama yuklenmedi hatası alıyorum.

File manager update center dan indirilebiliyor olmalı diye hatırlıyorum. Oradan baksanız bir de.

• quote:

quote:

quote:

quote:

File manager update center dan indirilebiliyor olmalı diye hatırlıyorum. Oradan baksanız bir de.

Güncelleme merkezi de yazılım bölümünde kalmış. Geri gelemiyorum, direk ana menü ye atıyor. Hay böyle işin...

• LathspeLLs L kullanıcısına yanıt
    halledebildin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fosfofruktokinaz

Arkadaşlar, hard reseti sim kart olmadan yapsam bir sıkıntı çıkarır mı, ya da telefon şarjda iken yapsam?

SIM kart olmadan bir sorun olmaz.
    Şarj olayını anlamadım. Zaten piliniz bitmek üzereyken reset atmanın hiçbir yararı yok, aksine zararı var. Reset atarken kablonun takılı olmasının da bir manası yok. Bu zorlama niye? Çıkarıp atın resetinizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg G2 ekranında özellikle laptopumda başıma çok gelen beyaz nokta problemi başladı acaba garanti kapsamında değişir mi örnek resim koyuyorum
  • Merhaba arkadaslar
    Arkadasin g2 sinde garip bir problem var. Normal galeriye girdigimizde resimler gayet normal ancak kamerayi acip sol alttaki ikondan fotolari actigimizda fotograflar boyle parlaklik sanki en dusuge getirilmis gibi aciliyor. Sirayla butun albumler bu sekilde. Parlaklik ayariyla ilgili degil,power save vs degil herseye baktim. Basina gelip cozebilen ya da bir fikri olan var mi? Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

Lg G2 ekranında özellikle laptopumda başıma çok gelen beyaz nokta problemi başladı acaba garanti kapsamında değişir mi örnek resim koyuyorum

Bu durum özellikle GM Discovery telefonlarda çok sık rastlanan bir durum. Servise yollayın, garantide değişim yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzakar

Arkadaşlar telefonda su an için önemli bir sosyal yok o yüzden her türlü format atabilirim. Ama aklıma takılan hard format i telefonu guncellemeden önce mi sonra mi yapicaz?

Ben hem önce hem sonra yaparım. En temiz yöntemdir.

• http://imgur.com/sNmnTl9

yeni fark ettim, bar kısmındaki siyahlığı ? servise göndermem gerekir mi
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    hocam ben bile test modunda zor farkettim yok birşey deyip geri yollamasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: fosfofruktokinaz

Arkadaşlar, hard reseti sim kart olmadan yapsam bir sıkıntı çıkarır mı, ya da telefon şarjda iken yapsam?

SIM kart olmadan bir sorun olmaz.
    Şarj olayını anlamadım. Zaten piliniz bitmek üzereyken reset atmanın hiçbir yararı yok, aksine zararı var. Reset atarken kablonun takılı olmasının da bir manası yok. Bu zorlama niye? Çıkarıp atın resetinizi.

Telefon kargoda yarın elime geçmesini bekliyorum. Geçince 4.4.2'ye yükseltip hard reset yapmayı planlıyorum. Telefonun % kaç şarj ile geleceğini ve hard reset ve soft reset işlemlerinin ne kadar süreceğini bilemediğim için sormuştum, teşekkür ederim bilgiler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar Recovery'e giremiyorum.

Tuş kombinasyonu nedir bunun?

En kolayı quick Boot adlı uygulamayı marketten indir onunla çok kolay.

Yine haklısın abi.

Nexus 7'de vardı. Sen diyene kadar hiç aklıma gelmemişti.

Tekrar teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var:

Kit kat yüklerken buforumda yana şu mesajdaki adımları izledim

---------------------
    • Telefonu kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlayarak Download moduna geçin.

• İndirdiğiniz ve zip içinden çıkarttığınız Flash Tool 1.0.54 Klasörünü açarak UpTestEX dosyasını çalıştırınız.

• Burada 3 önemli şeyi seçmemiz gerekiyor. Select Type'ı 3GQCT, Phone Mode'u DIAG yapıyoruz ve KDZ Dosyamızı seçiyoruz.

• Dosyamızı seçtikten sonra Sağ alt tarafta bulunan Normal Web Upgrade Test'e tıklıyoruz. Gelen ekranda da Upgrade Start butonuna basıyoruz

• Gelecek ekranda Ülke olarak Kore Cumhuriyeti'ni olduğu gibi bırakıyoruz. Dil seçimini ise Türkçe yada istediğiniz bir dili seçiyoruz.

• LG Mobile Support Tools uygulaması açılarak yükleme başlıyor. Bu arada telefonda da ilerlemeyi görebilirsiniz. Tabi telefonunuz Root yapıldıysa Download ekranınızda ROOTED yazısı ile bunu görebilirsiniz.

• Yükleme bittiğinde Telefonumuz restart edecek ve uygulamaları optimize edecek. Bitir ve sonrasında da Close butonlarına basarak programdan çıkıyoruz.

• Ayrıca Rom yükleme sonrasında yeniden Download moduna alarak görebileceğiniz gibi Root'umuz gidiyor. Yeniden Root yapmak gerekiyor.

-------------------------------------------------

Upgrade Start'a basınca Dil ve Ülke seçecek bir ekran gelmiyor. Aksine direkt LG Mobile support tool açılıyor "Yazılım güncelleme mevcut" yazan bir ekran geliyor. "Yükseltmeyi başlat" dersem de internetten dosya indirmeye başlıyor halbuki ben bilgisayarımdaki dosyayı seçmiştim zaten

Acil yardım. Telefon "Download Mode"da bekliyor, çekemiyorum da fişten

• quote:

Orijinalden alıntı: dibidibi

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var:

Kit kat yüklerken buforumda yana şu mesajdaki adımları izledim

---------------------
    • Telefonu kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlayarak Download moduna geçin.

• İndirdiğiniz ve zip içinden çıkarttığınız Flash Tool 1.0.54 Klasörünü açarak UpTestEX dosyasını çalıştırınız.

• Burada 3 önemli şeyi seçmemiz gerekiyor. Select Type'ı 3GQCT, Phone Mode'u DIAG yapıyoruz ve KDZ Dosyamızı seçiyoruz.

• Dosyamızı seçtikten sonra Sağ alt tarafta bulunan Normal Web Upgrade Test'e tıklıyoruz. Gelen ekranda da Upgrade Start butonuna basıyoruz

• Gelecek ekranda Ülke olarak Kore Cumhuriyeti'ni olduğu gibi bırakıyoruz. Dil seçimini ise Türkçe yada istediğiniz bir dili seçiyoruz.

• LG Mobile Support Tools uygulaması açılarak yükleme başlıyor. Bu arada telefonda da ilerlemeyi görebilirsiniz. Tabi telefonunuz Root yapıldıysa Download ekranınızda ROOTED yazısı ile bunu görebilirsiniz.

• Yükleme bittiğinde Telefonumuz restart edecek ve uygulamaları optimize edecek. Bitir ve sonrasında da Close butonlarına basarak programdan çıkıyoruz.

• Ayrıca Rom yükleme sonrasında yeniden Download moduna alarak görebileceğiniz gibi Root'umuz gidiyor. Yeniden Root yapmak gerekiyor.

-------------------------------------------------

Upgrade Start'a basınca Dil ve Ülke seçecek bir ekran gelmiyor. Aksine direkt LG Mobile support tool açılıyor "Yazılım güncelleme mevcut" yazan bir ekran geliyor. "Yükseltmeyi başlat" dersem de internetten dosya indirmeye başlıyor halbuki ben bilgisayarımdaki dosyayı seçmiştim zaten

Acil yardım. Telefon "Download Mode"da bekliyor, çekemiyorum da fişten

Http,exe acik degil yada mobilx mi ne idi o dosyalari kopyalamamissiniz

Edit: bu yontemle artik rom atmiyor ofline stok rom olarak forumda aratin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 12 Mayıs 2014; 1:00:59 >

• acura07 kullanıcısına yanıt
    O zaman bu klasik yöntem siteden kaldırılsa iyi olur.
  • merhaba,

JB de ön tuşları G2 Settings progmamı ile gizleyip LMT kullanıyordum. fakat dün 20 D yükledim, G2 settings ile ön tuşları gizlediğimde orjinal hava durumu widggeti sağlıklı çalışmıyor.

Kittat ta sizler nasıl ön tuşları gizliyorsunuz,

tşr
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.