Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnryldz

arkadaşlar telefona bir apk kurdum. bunların telefona garanti yönünden bir zararı olmaz değil mi ?

Niye böyle birşey düşündünüz? Yüklediğiniz apk neydi ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gioogle my track yukledim de emin olmak istedim sadece. Ilk defa android kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mau mau adında severek oynadığım bir oyun var.Çözünürlüğü düşük olduğu için tam ekran olmuyor.4.2.2 de bunu sağlayan bir özellik vardı ama 4.4.2 de Lg bu özelliği menüden kaldırdı.Bu oyunu tam ekran nasıl oynayabilirim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Gioogle my track yukledim de emin olmak istedim sadece. Ilk defa android kullaniyorum

Uygulama yükleyerek niye garantiniz bozulsun. My Track te güzel bir GPS uygulamasıdır. Güle güle kullanın.

• slm,
    ingiltere 32 gb 20 D hangisi oluyor. mantıken üst sıradaki 300 numaralı olan sanırım ama neden sonunda 16 G yazıyor. yardımcı olur musunuz. bu romu kullanan var mı bu arada

? :)
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    sorun olacağını sanmıyorum
  • Orijinalden alıntı: szr_trace

slm,
    ingiltere 32 gb 20 D hangisi oluyor. mantıken üst sıradaki 300 numaralı olan sanırım ama neden sonunda 16 G yazıyor. yardımcı olur musunuz. bu romu kullanan var mı bu arada

6 ile başlayan her rom 16GB'lık telefonlar içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 10 Mayıs 2014; 14:39:47 >
  • Orijinalden alıntı: chatin_62

Orijinalden alıntı: szr_trace

slm,

merhaba,

"6 ile başlayan her rom 16GB'lık telefonlar içindir" hocam çok kafam karıştı. romu aşağıdaki sayfadan arıyorum.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

United kingdom romlarının hepsinin başında 6 rakamı var. bu ülkenin 32 gb lik Romu yok mu anlamına geliyor.

benim cihazım 32 gb ve en saon bu sayfadan united kingdom 10 g kurmuştum ve çok memnundum. artık kiktat a geçmek ii,n tekrar UK romlara baktım. en sorun 20 D olduğu için onu arıyorum. fakat "313 6OU/O2_16G(UNITED KINGDOM)" 20 D nin sonunda 16_G yazdiğı için sormak istedim.

şimdi ben iiçe corba oldum :) benim hangi romu indirmem gerek

tşr

• http://s3.dosya.tc/server22/Lhp2pp/D80220D_00.kdz.torrent.html UK 20D romu torrent açtım herkes indirsin hızımız artsın
  • Arkadaslar wifi hotspota kac kisi girdigini nasil ogrenebiliriz?

• arkkadaşlar görüşmelerde sesimin gelmediğini çok az geldiğini yada kesik kesik geldğini söylüyorlar ben test ettgmde birşeye rastlayamdm ama telefnu tam kulagma ypiştirmadıkça net bir sonuç alamıyorm bazen bagıra bagıra konuşmak durumunda kalıyorum. Çok saçma geldi bu durum eski telefonum dandik 300 tl lik telefon 1 m ara varken hoparlorsuz sesimi duyuruyordum anlayamadım gitti
    Ses netligi gibi şeyleride kurcaladım ama sonuç alamadım.
    Bilgisi olan var mi yada benzer sorun yaşayan.
    Sim kırdırmıştım simde sorun olabilir diye mikro sime geçtim fayda etmedi.
  • bukibuks kullanıcısına yanıt
    eklediğiniz dosya 16 Gb için mi yoksa 32 Gb için mi
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    hocam 16gb ama kuranlar 32 de de sorun olmadığını söylüyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

slm,

quote:

merhaba,

"6 ile başlayan her rom 16GB'lık telefonlar içindir" hocam çok kafam karıştı. romu aşağıdaki sayfadan arıyorum.

United kingdom romlarının hepsinin başında 6 rakamı var. bu ülkenin 32 gb lik Romu yok mu anlamına geliyor.

benim cihazım 32 gb ve en saon bu sayfadan united kingdom 10 g kurmuştum ve çok memnundum. artık kiktat a geçmek ii,n tekrar UK romlara baktım. en sorun 20 D olduğu için onu arıyorum. fakat "313 6OU/O2_16G(UNITED KINGDOM)" 20 D nin sonunda 16_G yazdiğı için sormak istedim.

tşr

32GB olan cihazlara da 16 olan romları yükleyen birçok kişi var. Ancak birkaç arkadaşın telefonları 16GB'a düştüğünü hatırlıyorum. Nasıl çözdüklerini bilmiyorum. Buraya yazdıklarını hatırlamıyorum. Bazı arkadaşlar servise yollamıştı onu hatırlıyorum.
    Ama 6 ile başlayan yada içinde 16G geçen tüm romlar 16GB içindir. Yükleyip yüklememek size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 11 Mayıs 2014; 0:34:00 >

• slm,
    20 D de hard reset tuş kombinasyonu nasıl ki. eskisi çalışmıyoyor
  • Arkadaşlar telefonda su an için önemli bir sosyal yok o yüzden her türlü format atabilirim. Ama aklıma takılan hard format i telefonu guncellemeden önce mi sonra mi yapicaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzakar

Arkadaşlar telefonda su an için önemli bir sosyal yok o yüzden her türlü format atabilirim. Ama aklıma takılan hard format i telefonu guncellemeden önce mi sonra mi yapicaz?

Fark etmez ama sonra yapmanizda fayda var

• Hocam hem önce hem sonra yapsam zararı olur mu? Böylece güncelleme tertemiz sisteme kurulmuş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzakar

Hocam hem önce hem sonra yapsam zararı olur mu? Böylece güncelleme tertemiz sisteme kurulmuş olur

Bir sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 11 Mayıs 2014; 11:04:10 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

slm,

quote:

merhaba,

tşr

32GB olan cihazlara da 16 olan romları yükleyen birçok kişi var. Ancak birkaç arkadaşın telefonları 16GB'a düştüğünü hatırlıyorum. Nasıl çözdüklerini bilmiyorum. Buraya yazdıklarını hatırlamıyorum. Bazı arkadaşlar servise yollamıştı onu hatırlıyorum.
    Ama 6 ile başlayan yada içinde 16G geçen tüm romlar 16GB içindir. Yükleyip yüklememek size kalmış.

Bence rom yuklerken bir daha dusunun!.. bebim cihaz 32 gb den 16 gb ye düştü @Blacktechtonix arkadasimla sabaha kadar uğraştık bir türlü 32 gb yapamadik ve sonrasinda yuklemedigim rom kalmadi 2 gun tekrar uğraştım ve yine yapmadim en sonunda korka korka servise verdim çünkü cihaza baska rom yukleyince root gözükmüyordu ama tr romu yükleyince ve cihazi download modda pc ye baglayinca rooted cikiyordu servise verince dedim kesin anlarlar cihaz rootlandigini ama ... görmediler veya farketmediler yada onlarda gözükmedi...

Birde teknik servisteki teknisyen gözümün önünde kaç kez yazılım yükledi olmadı cihazı telsim aldılar dedilerki merkez servise göndereceğiz orada yazilim mühendisleri var onlar hal edecekler ve daha sonra cihazın durumunu internetten bakinca üretici firmadan yanıt bekleniyor yaziyordu.. anladığım kadariyle galiba yazilimi yurtdışından lg merkezden aldilar öyle yükleyip gonderdiler.. cihazi almaya gittiğimde bundan sonra sıkıntı olurmu dedigimde yazilimla rom falan atmayin ne yaoarsaniz yapin hiçbir sey olmaz dediler.. yani galiba anlamışlardır diye düşünüyorum rom falan attigimi ve ufak bir sey olduğu icinde cihazi garanti dışı birakmadilar..

Yani siz siz olun boyle sorunlar olacağını düşünerek, rom atarken bir daha düşünün!..

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.