Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu da var hocam, adamlar genelde ilk başta sorun yüklemiyorlar genelde yazılım güncellendi falan diyorlar... tabi sorun yok deyip gönderirlerse biraz daha uğraştırabilirler 3 kere aynı tamir değil de aynı sorun için 3 farklı tamir yapıldığında da değişim ya da iade yapılııyordur bence, tabii konuyu hukuken araştırmak lazım...
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Buldum kanalı değiştirdim 6 yı 11 yaptım yine olmadı. Ağı görüyor ama wi fi simgesi çıkmıyor İnternet'e girmek istediğimde proxy sunucusu ile kimlik doğrulama başarısız oldu diyor. Başka ne yapabilirim sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Buldum kanalı değiştirdim 6 yı 11 yaptım yine olmadı. Ağı görüyor ama wi fi simgesi çıkmıyor İnternet'e girmek istediğimde proxy sunucusu ile kimlik doğrulama başarısız oldu diyor. Başka ne yapabilirim sizce?

8 yapin bide modemde engelleyici birsey varmi?

Telefonda bi sorun yok gibi baska wifi den baglanmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almanya 20 D rom mobil veriye bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixdurum

Arkadaşlar almanya 20 D rom mobil veriye bağlanmıyor.

Operatorunuzden internet ayarlarinizi alin..
    Trkcl se internet yazip 2222 ye yollayin

• teşekkür ederim . yalnız uzaktan ayar alamadım manuel olarak gerçekleştirdim .

turkcell için

mobil şebekeden erişim noktası adlarına girip seçenekleri açıp apn ekle diyoruz

isim = turkcell internet

APN = internet

Kullanıcı Adı = gprs

Şifre= gprs

MCC = 286

MNC = 01

Kimlik Türü = PAP

APN Türü = default,sulp

bunları girdikten sonra düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fixdurum -- 6 Mayıs 2014; 1:27:01 >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim . yalnız uzaktan ayar alamadım manuel olarak gerçekleştirdim .

turkcell için

isim = turkcell internet

APN = internet

Kullanıcı Adı = gprs

Şifre= gprs

MCC = 286

MNC = 01

Kimlik Türü = PAP

APN Türü = default,sulp

• Rootlu telefonda ram kullanımı nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: fixdurum

teşekkür ederim . yalnız uzaktan ayar alamadım manuel olarak gerçekleştirdim .

turkcell için

isim = turkcell internet

APN = internet

Kullanıcı Adı = gprs

Şifre= gprs

MCC = 286

MNC = 01

Kimlik Türü = PAP

APN Türü = default,sulp

Turkcell için şekil bu

• quote:

Orijinalden alıntı: pisho

Rootlu telefonda ram kullanımı nasıl acaba

Rootsuz dan farklı değil.. Sonuçta root ram é ne birsey ekliyor ne birsey çıkarıyor, ne arkada birsey çalıştırıyor.. Ama siz istediğiniz, inatla devredışı biraksanizda bir şekilde yırtık dondan çıkar gibi fırlayan servisleri silebiliyor, dondurabiliyorsunuz. - TitaniumBackup- (örneğin ben NFC gibi servisleri yedekleyip sildim.)

• türkiye 20b kitkat romundan 20d knock code lu roma geçmek istiyorum ama offline olarak yuklemeye çalışıyorum %2 de kalıyo yukleme nasıl yukleniliyo tel serisi 402 k 32gb yardımlarınızı bekliyorum euro 20d gibi surumlere geçmek istiyorum ama olmadı geçebilmiş olan varsa anlatabilirmi teşekkürler
  • Arkadaşlar, Aveanın internet ayarlarını yazabilecek kimse var mı?
  • mobil şebekeden erişim noktası adlarına girip seçenekleri açıp apn ekle diyoruz;

İsim: avea internet
    Apn: internet

Yaz ve ok de, yeter. Diğer kısımları doldurmadan ok dersin.

• Her açılışta Gapps hatası alanların dikkatine

Ayarlar->Genel->Uygulamalar-> Hepsi nin altında bulunan bütün klavye uygulamaları için Önbelleği sil + Verileri temizle yapıldığında her rebootta swiftkey gibi uygulamaların verdiği "gapps hatası"nı çözmüş oluyoruz. Swiftkey'i silmenize gerek kalmıyor.

Her açılışta Gapps hatası alanların dikkatine

• phpMaster89 P kullanıcısına yanıt
    Birincisi benim için çözüm olmadı. Ikincisi, bunu yapmak uygulamayı silip yüklemekle aynı.. (ayarları mı heba ettin) üçüncüsü verileri temizle dediğinde, ön belleğinde siliyor zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommandPrompt -- 6 Mayıs 2014; 17:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

Birincisi benim için çözüm olmadı. Ikincisi, bunu yapmak uygulamayı silip yüklemekle aynı.. (ayarları mı heba ettin) üçüncüsü verileri temizle dediğinde, ön belleğinde siliyor zaten..

Benim için çözüm oldu hocam.
  • temmuz ayında ne kadar düşer 32 gb
  • Merhaba arkadaslar,telefonum lg turkiye garantili 20b yüklü ingiltere 20c ya da farkli bir ulke romu yuklemek istiyorum bunu root yapmadan yukleyebilir miyim?bilgi verirseniz sevinirim

• arkadaşlar telefona hard reset atamıyorum.. power ses kısma tusuna basıyorum olmuyor. power ses kısma yapıp lg logosu geldıgınde ses kısma ses acma tusuna basıyorum o da olmuyor. ne yapmam lazım ? kitkat yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzzan

Merhaba arkadaslar,telefonum lg turkiye garantili 20b yüklü ingiltere 20c ya da farkli bir ulke romu yuklemek istiyorum bunu root yapmadan yukleyebilir miyim?bilgi verirseniz sevinirim

Bende bu soruyu sordum ama kimse yardimci olmadi 20b yuklu bendede %2 de kaliyo 402 k cihaz romu degistirirsen banada haber verirmisin teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.