Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sms yazarken kendi içindeki (😄😃😜😳😌) bu gibi ifadeleri ekleyince mms e dönüşme olayını nasıl düzeltebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcJeKm

Arkadaşlar sms yazarken kendi içindeki (😄😃😜😳😌) bu gibi ifadeleri ekleyince mms e dönüşme olayını nasıl düzeltebilirim.

+1

Bu bendede büyük sorun bunu düzeltmenin bir yolu varmı? en ufak bir smiley ekledigimde mesaj mms oluyor.
  • Siz de smileyleri kullanmayın.

Sanırım kendi klavyesindekileri kullanıyorsunuz; onu kullanmayın.

Mesela gülücük ikonu kullanmak yerine :) yazın veya SMS uygulamasındayken menü tuşundan ifade ekle deyip oradan ekleyin.

Mesaja animasyon ekleyip sonra MMS'e dönüşmemesini beklemek olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epcel

quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

arkadaşlar cihazım lg türkiye garantili.10e almanya romu yüklemiştim flashtoolla.bunun üzerine 10c türkiye romunu indirip kurdum telefon kafayı yedi.üzgünüz.malesef,com.android.phone işlemi durduruldu diyor devamlı.telefon kullanılamıyor yani.ne yapmamı önerirsiniz

Factory reset yaparsanız düzelecektir. Alt sürüme geçişlerde bu sorun oluyor...

teşekkürler kardeşim.factory reset yaptım cihaz ilk açtığım gibi.düzeldi, sürümüm tur10b.ama nedense pc suit üzerinden yükseltme yaparken hala 10b son sürüm kullanıyorsunuz diyor.

• Anlasilan herkes 10c'yi almis. Benimki teknosadan alinma ama niye hala gelmedi anlamadim Bir de hani en son 10e var ya... Onu root olmadan kurmanin bir yolu yok mu?
  • Flash tool ile rom atmak için root a gerek yok :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Flash tool ile rom atmak için root a gerek yok :/

Hocam hemen anlatsan bir? G2 benim ilk android deneyimim. Biraz cahilim.
  • 10c yi manuel olarak yükledim ama somut bir değişiklik göremedim.sıkıntı yapmasın yükleyemeyenler
  • Öncelikle şuan hiçbir bildirim gelmiyor hocam, pm gönderin eğer birşey soracaksanız...

bu konunun ilk mesajında 3. başlıkta nasıl atılacağı ayrtıntılı şekilde yazıyor...
    http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/tm.htm

daha yeni hollanda 10f romunu yükledim...
    Sizde istediğiniz ülkenin d802 romunu yükleyebilirsiniz...
    Ama telefon seriniz 311k ise yani yeni aldı iseniz yüzde 49 sorunu yaşabilirsiniz...Çözümü basit ama biraz vakit alıyor...
    310k lı ise hiçbir sorun yaşamadan atabilirsiniz...
  • hocam bu 310k, 311k serisi olayy nedir, nasyl anla?ylyyyor... hangisi daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Öncelikle şuan hiçbir bildirim gelmiyor hocam, pm gönderin eğer birşey soracaksanız...

bu konunun ilk mesajında 3. başlıkta nasıl atılacağı ayrtıntılı şekilde yazıyor...
    http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/tm.htm

daha yeni hollanda 10f romunu yükledim...
    Sizde istediğiniz ülkenin d802 romunu yükleyebilirsiniz...
    Ama telefon seriniz 311k ise yani yeni aldı iseniz yüzde 49 sorunu yaşabilirsiniz...Çözümü basit ama biraz vakit alıyor...
    310k lı ise hiçbir sorun yaşamadan atabilirsiniz...

Hocam sıktı bu isler. Ugrasamayacagim. Telefonu rootlayip kamerasini sesini sanal tuslari radyoyu kendim halledecegim. Ne yazmislarsa aynen uygulayacagim. Insallah sakata gelmem

• Konularda yazanları harfi harfine yaparsanız hiçbirşey olmaz hocam, en fazla veri-ayar kaybedersiniz :)
    Ben neler yaptım hiçbir şey olmadı hala taş gibi telefon :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar artık kesinlikle emin oldum ki bu telefonun şebeke çekiminde problem var.
    Avea kullanıcısıyım. Kapalı bir yere girdiğim an düşüyor çekim. Üniversite binasına giriyorum çekim sıfırlanıyor hiç çekmiyor. Arandığımda ulaşılamaz konumda oluyorum. Tramvaya biniyorum bi AVM'ye giriyorum şebeke çekiyor H yazıyor ama bu sefer de internete giremiyorum. Bi sorun olduğu kesin. Normal kullanımda çok sorun teşkil etmiyor ama bazen böyle oldu mu sinir ediyor insanı. Çok sık değil bazen karşılaşıyorum bu durumla.
    4.4 güncellemesi ile düzelir mi düzelmez mi güncelleme geldi mi ne zaman gelecek hiç haberdar değilim takip etmiyorum bir süredir. Sizce?

Sorun telefonda değil aveada :) Aveaya geçene kadar hiç böyle bir sorunum yoktu ancak avea'ya geçtiğimden beri millet bana zarzor ulaşır oldu hatta telefonla konuşurken ses kesilmesi çok oldu.

Not: Bu sorunları Note 2, Huawei P6 ve Galaxy Ace ile yaşadım ancak daha G2 ile fakülteye gitmek zorunda kalmadım kısmetse yarın oda olacak :D Yani tamamen aveanın sorunu bu.

Turkcell'e mi geçelim illa yani? :)

• Abi hepinize çok çok teşekkür ederim. Sayenizde ilk kez bir bir root işlemi yaptım. Radyoyu, 4g'yi sesi artırdım sayenizde. Tuşları da gizleyebiliyorum artık. Sayenizde çok kolay oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah tuttuğunuzu altın etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feldispat

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: tanerf82

%49 da takılma sorununu az önce çözdüm ve xda'ya yazdım arkadaşlar..
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49127568#post49127568

umarım işinize yarar..

Hocam eline sağlık ama bizde (en azından bende) o kadar İngilizce olsaydı burayla vakit kaybetmez XDA forumlarında fink atıyor olurduk.

Zaten burada haftalardır konuşulan konuların çözümleri orada var.

+1 bencede :)

hocam türkçe anladım yok mu yardım edin lütfen

• Arkadaşlar stock rom yüklemeden önce twrp recoveryden full wipe yapıp sonra romu yüklüyorum. Doğru mu yapıyorum acaba? bir sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Abi hepinize çok çok teşekkür ederim. Sayenizde ilk kez bir bir root işlemi yaptım. Radyoyu, 4g'yi sesi artırdım sayenizde. Tuşları da gizleyebiliyorum artık. Sayenizde çok kolay oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah tuttuğunuzu altın etsin.

4G neden?
  • quote:

quote:

Abi hepinize çok çok teşekkür ederim. Sayenizde ilk kez bir bir root işlemi yaptım. Radyoyu, 4g'yi sesi artırdım sayenizde. Tuşları da gizleyebiliyorum artık. Sayenizde çok kolay oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah tuttuğunuzu altın etsin.

4G neden?

Normalde 4g aktif değil. Radyo gibi onu da saklamışlar bizden. Onu da aradan çıkarayım dedim.
  • quote:

quote:

quote:

4G neden?

Normalde 4g aktif değil. Radyo gibi onu da saklamışlar bizden. Onu da aradan çıkarayım dedim.

Bence gerek yoktu. Çünkü bizde 4G yok.

Sistem durduk yere 4G sinyali aramasın.

3G/4G bunlar pili vakumlayan şeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 5 Ocak 2014; 22:34:08 >

• ben bişey merak ediyorum. cihazi rootladim fkt rom yüklemedim diyelim. dha sonra unroot yapinca garanti kapsamına girer mi? yani cihazi root yaptigim anlasilir mi? tskrler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.