Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahirlacin

telefon görüşmelerindeki ses boğukluğu için ve şebeke problemleri için hangi room tavsiye edersiniz asya mı, ingiltere mi ,türkiye mi?

Bende şebeke sorunu yok ama ses zayıflaması problemi bendede var ve 3 ülke romunuda denedim hepsi aynı.Şebeke sorunun varsa muhakkak aveadır yada 3 G sinyali zayıf olan bir yerdesindir.Ayarlardan 2 G ye alırsan çubuk sayısı artacaktır.

Radyo bende problemsiz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 4 Kasım 2013; 15:58:52 >
  • ıphone da jailbreak sonrası sbsettings ve aktivatör diye telefonu kullanıcı için özelleştiren programlar vardı...ıphonden androide geçtiğim için custom room olayına yabancıyım cihazımı yeni rootladım radyoyu aktif hale getirdim telefonu kişileştirmek için custom roomlar varmıdır.(mesala pil içinde %si görünsün,durum çubuğu dğişsin gibi)
  • XBlast Tools bide böyle bir uygulama var customroom değil ben yükledim ama çalıştıramadım kullanan var mı?
  • quote:

ıphone da jailbreak sonrası sbsettings ve aktivatör diye telefonu kullanıcı için özelleştiren programlar vardı...ıphonden androide geçtiğim için custom room olayına yabancıyım cihazımı yeni rootladım radyoyu aktif hale getirdim telefonu kişileştirmek için custom roomlar varmıdır.(mesala pil içinde %si görünsün,durum çubuğu dğişsin gibi)

Pilin yüzdesi normal yazılımdada görünüyor ayarlar-genel-pil kısmından ayarlıyabilirsiniz eğer doğru anladıysam tabi.Custom romlar var ama bu işi iyi bilmiyorsanız telefon elinizde sabun kalıbı gibi kalabilir.
    Ayrıca hiçbir custom rom stock romdan daha iyi değildir diye düşünüyorum ama yinede siz bilirsiniz.Bu telefonda isterseniz temayı değiştirebiliyor iconları büyütüp küçültebiliyor hatta değiştirebiliyorsunuz.İsterseniz iconlara fotoğraf bile atayabiliyorsunuz.Belki bunları biliyorsunuzdur ama hatırlatmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 4 Kasım 2013; 18:45:21 >

• CWM RECOVERY yükledik diyelim daha sonra telefonu servise göndermek istedik diyelim nasıl kaldırılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

arkadaşlar lütfen yardım eder mısınız İngiltere romunu kurmaya çalışıyorum flashtool da söyle bir hata çıkıyor PLEASE İNSTALL CSMG B2C CLİENT TOOL bunu sorunu nasıl çözebilirim

(B2CAppSetup.exe) Google ye bunu yaz indir kurman laım
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

ıphone da jailbreak sonrası sbsettings ve aktivatör diye telefonu kullanıcı için özelleştiren programlar vardı...ıphonden androide geçtiğim için custom room olayına yabancıyım cihazımı yeni rootladım radyoyu aktif hale getirdim telefonu kişileştirmek için custom roomlar varmıdır.(mesala pil içinde %si görünsün,durum çubuğu dğişsin gibi)

Pilin yüzdesi normal yazılımdada görünüyorayarlar-genel-pil kısmından ayarlıyabilirsiniz eğer doğru anladıysam tabi.Custom romlar var ama bu işi iyi bilmiyorsanız telefon elinizde sabun kalıbı gibi kalabilir.
    Ayrıca hiçbir custom rom stock romdan daha iyi değildir diye düşünüyorum ama yinede siz bilirsiniz.Bu telefonda isterseniz temayı değiştirebiliyor iconları büyütüp küçültebiliyor hatta değiştirebiliyorsunuz.İsterseniz iconlara fotoğraf bile atayabiliyorsunuz.Belki bunları biliyorsunuzdur ama hatırlatmak istedim.

Gürol abi mesajını okuyunca aklıma geldi.

Tema kullanıyor musun?

Sorunsuz temalar arıyorum. Telefonu almadan önce ana konu başlığında sorunlu olanları görmüştüm.

Kullanıyorsan tavsiye temalarını bekliyorum.

• quote:

CWM RECOVERY yükledik diyelim daha sonra telefonu servise göndermek istedik diyelim nasıl kaldırılır.

Üzerine güncelleme yaparak.Telefon kapanıp açılmıyorsa zaten servisinde ilk yapacağı işlem yazılım yüklemeyi denemek olacaktır ve hem root hemde recovery sıfırlanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

Pilin yüzdesi normal yazılımdada görünüyorayarlar-genel-pil kısmından ayarlıyabilirsiniz eğer doğru anladıysam tabi.Custom romlar var ama bu işi iyi bilmiyorsanız telefon elinizde sabun kalıbı gibi kalabilir.

Tema kullanıyor musun?

Sorunsuz temalar arıyorum. Telefonu almadan önce ana konu başlığında sorunlu olanları görmüştüm.

Bende bazı temalar var ve çoğunu zaman zaman denedim,bende bir problem olmadı istersen bir dene,beğenirsen kullanırsın yoksa silersin.

http://yadi.sk/d/N6e_AtDQC87wB

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

Tema kullanıyor musun?

Bende bazı temalar var ve çoğunu zaman zaman denedim,bende bir problem olmadı istersen bir dene,beğenirsen kullanırsın yoksa silersin.

http://yadi.sk/d/N6e_AtDQC87wB

Teşekkürler abi.

Daha önce başka bir paket indirmiştim ancak senin derlemeni deneyeyim.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Belkide indirdiğin budur,bende xda dan indirip telefona yüklediklerim,daha fazla vardı bir kısmını elemiştim.
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Bu linkdeki temalar, ilk mesajdaki linkdekilerden mi? Teşekkürler link için bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Çetin abi Root anlatımını okudum ancak ben de hiç bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum.

Ben de ioRoot10 ile Root'ladım.

Windows 7'de komut ekranı kendiliğinden açıldı sürekli Enter'a bastım. En son bir yer de durdu. Hata ayıklamayı iptal edip tekrar aktif ettim. Yine aynı işlemleri yaptım ve cihaz Root'landı.

Hatta sanki aynı işlemleri iki defa yapmışım gibi geldi.

İlk mesaja eklediğim yöntemde Success yazısını görünce falan diyor, ben de hiç o yazı çıkmadı.

Gerçi o yöntem ioRoot6 ile yapılıyor. Belki fark vardır.
  • Arkadaşlar telefonu rootladım ama radyo için root browser'dan isim değişikliği yapamıyorum; ilk sayfadaki 2 numaralı işlemi yaptım ama SuperSU açtığımda "Yüklenmiş SU kodlaması yok ve Super SU bunu yükleyemedi, bir problem var" şeklinde hata alıyorum, tamam !a bastığımda programdan çıkıyor. Bi yardımcı olur musunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Arkadaşlar telefonu rootladım ama radyo için root browser'dan isim değişikliği yapamıyorum; ilk sayfadaki 2 numaralı işlemi yaptım ama SuperSU açtığımda "Yüklenmiş SU kodlaması yok ve Super SU bunu yükleyemedi, bir problem var" şeklinde hata alıyorum, tamam !a bastığımda programdan çıkıyor. Bi yardımcı olur musunuz??

Root yapamamışsınız.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar telefonu rootladım ama radyo için root browser'dan isim değişikliği yapamıyorum; ilk sayfadaki 2 numaralı işlemi yaptım ama SuperSU açtığımda "Yüklenmiş SU kodlaması yok ve Super SU bunu yükleyemedi, bir problem var" şeklinde hata alıyorum, tamam !a bastığımda programdan çıkıyor. Bi yardımcı olur musunuz??

Root yapamamışsınız.

Root işlemi yaptıktan sonra programlar kısmına root browser geldi ama, işlemi tekrar mı etsem acaba???
  • quote:

quote:

quote:

Root yapamamışsınız.

Root işlemi yaptıktan sonra programlar kısmına root browser geldi ama, işlemi tekrar mı etsem acaba???

Root browser gelmez bir yanlışınız var.Superuser veya supersu gelir.Root browser dosya yöneticisidir onu daha evvel siz yüklemişsinizdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Root yapamamışsınız.

Root browser gelmez bir yanlışınız var.Superuser veya supersu gelir.Root browser dosya yöneticisidir onu daha evvel siz yüklemişsinizdir.

Pardon Gürol abi; Superuser geldi!! sonra ben root browser yükledim; root browser ekranında hiç bir dosya fln göremeyince kaldırıp tekrar kurdum, dosyaları görebiliyorum ama isim değişikliği yapmıyordu. ilk sayfadaki rehberde 2. bölümü yapayım dedim SuperSU da hata veriyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Root yapamamışsınız.

Pardon Gürol abi; Superuser geldi!! sonra ben root browser yükledim; root browser ekranında hiç bir dosya fln göremeyince kaldırıp tekrar kurdum, dosyaları görebiliyorum ama isim değişikliği yapmıyordu. ilk sayfadaki rehberde 2. bölümü yapayım dedim SuperSU da hata veriyor..

Root browseri kaldırıp yeniden kur ve aç eğer izin isterse ver istemezse root yapamadın demektir.Yeniden yapmayı dene bir yerde hata yapıyorsundur.Telefonu şarzetme mopdunda bağla hata ayıklamayı aktif et.Aynı işlemi yani root işlemini iki defa yap süper user yüklendiyse bak bakalım güncelmi değilse güncelle

• Daha önce de diğer konuda söylemiştim ama arada kaynadı tabi.

4.2.2 sürüm android de Root yoneticisi olarak Superuser kullanmayın.Bir yerlerde sıkıntı olacaktır.

Uygulama yöneticisinden Superuser i kaldırıp yerine Play Store dan SuperSu indirip kurun.Ayrıca tam root deneyimi için yine Play tore dan Busybox Free uygulamasını indirip gerekli Binary dosyalarınıda kurdurtun.

Diğer root yöntemlerini bilmiyorum ancak ioroot10 ile Superuser kuruluyor.Superuser ile Binary dosyaları bile guncellemiyor.Superuser en son 4.1.2 ile uyumlu idi.Görünen o ki gelişen birşey olmamış.

SuperSu kullanmanız yararınıza olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 4 Kasım 2013; 20:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.