Şimdi Ara

LG G2 sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim lg g2 ile aldığımdan beri bir sıkıntım var. idealseçimden aldığım telefonun ekranı arızalıydı telefonu değişim yaptılar. yeni gelen telefonunda ekranı arızalıydı ancak yurtdışında olduğum için değişim yaptıramadım. Mecburen servise gönderdim. Delta servis sağolsun ekranını değiştirdi geri gönderdi. Ancak yeni gelen telefonunda ekranında sorun vardı. Geri gönderdim ve ekranı ikinci kez değişti. Buraya kadar herşey normal(ne kadar normalse). Bugün telefon tekrar geldi ancak daha büyük bir sıkıntı var. Benim telefonum 32 gb lıktı, 20c-TWN rom vardı ve 4.4.2 yüklüydü. Bugün gelen telefonda hafıza yaklaşık 10 gb, 10a-SEA rom var, android 4.2.2 ve güncelleme yapılmıyor. İMEİ si aynı ancak hafızası düşürülmüş ve rom değişmiş. aklım almadı bu işi. Artık gerçekten sıkıldım. Nerdeyse iki aydır telefonu kullanamıyorum. Bugün delta servisi aradım sadece ekranın değiştiğini başka işlem yapılmadığını söylediler. O zaman nasıl hafızasının düştüğünü sorunca yarın bana ulaşacaklarını söylediler. Acaba ben tüketici hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim ? telefondan soğudum artık

• telefona yanlış rom atmış olabilirler diye düşünüyorum. bende ideal den aldım bugun telefon 32gb gold delta garantili. bu yazdıkların korkuttu beni. umarım sorunun çözülür çok geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.