Şimdi Ara

★★ LG G2 ŞEBEKE SORUNU ÇÖZÜMÜ ★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
8
Favori
25.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktif hocam. Avea'nın online işlemler sayfasında dediğim telefon olarak çıkıyor telefon modelim. Sorun bundan kaynaklı sanırım. Manuel olarak o telefon türünü değiştirebilir miyim acaba?
  • O yüzden olup olmayacağını bilmiyorum ama değiştiremezsiniz. Telefonunuza orda gözüken telefonun imeisi atılmış.
  • Peki birşey soracağım hocam, telefona imei atılması telefonun kendi imeisinden farklı bir imei gözükmesi demek mi? Eğer öyle ise telefonun pilinin altındaki imei'yi sorguladığımda sony ericsson çıkıyor. Ben anlamadım gitti
  • Evet öyle demek ancak pilin altındaki imei derken ?
  • Telefonun pilinin altında kasaya yapıştırılan etiketteki imei hocam. F320'lerde arka kapak ve pil çıkıyor.
  • Allah Allah bilemedim hocam
  • Ben kafayı yedim hocam siz yormayın kendinizi
  • genelde telefonn altındaki imei telefonun kendine ait olur *#06# yaptığında klonlanmış imei görünür, ama seninkine sony imei görünüyor çok garip.
  • Yeni baseband kk dosyasini yukledim. Simdilik daha iyi gibi bir sorun yok.

Tesekkurler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıs yerımdekı soyunma dolabına koyunca tel hıc cekmıyor arama yapmaya basıncada full ceken sebeke 1-2-3 dıs arasında sureklı dalgalanıyor konusma boyunca bu da hafıf ses kesılmelerıne sebep verıyor nasıl cozebılırım rom basebanda vs. en etkılı yontem hangısı olur tel paralel ıthalat tayvan ıcın uretılmıs su anda kıtkat 20c yuklu
  • quote:

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

genelde telefonn altındaki imei telefonun kendine ait olur *#06# yaptığında klonlanmış imei görünür, ama seninkine sony imei görünüyor çok garip.

ıs yerımdekı soyunma dolabına koyunca tel hıc cekmıyor arama yapmaya basıncada full ceken sebeke 1-2-3 dıs arasında sureklı dalgalanıyor konusma boyunca bu da hafıf ses kesılmelerıne sebep verıyor nasıl cozebılırım rom basebanda vs. en etkılı yontem hangısı olur tel paralel ıthalat tayvan ıcın uretılmıs su anda kıtkat 20c yuklu
  • Konu hakkında bir fikri olan yokmu??
  • Bendeki turkcell cihazı ama aynı sıkıntı var.çözen yok muuuu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lg g2 için lolipop sürümü çıktı yani baseband'da değisti italya sürümünü kurarak rahatlığa kavuşabilirsiniiz.

sayfayı açın bu romu indirin; ITA/ITALY V30a LGD802 lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

isteyen burdan direk indirebilir;http://adf.ly/1Cp9bk
  • Konuyu başlatan değerli arkadaşımıza çok teşekkür ederim. Telefonu 2014 ocak ayında aldım. Ses konusunda o kadar çok sorun yaşadım ki, bazı arkadaşların dediği gibi telefonu duvara çarpmak istedim çok defa. Ancak bu baseband yüklemesi sonucunda dün akşamdan beri konuşma kalitesi konusunda inanılmaz bir farklılık gözlemledim. Mutlaka yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocankurt

Konuyu başlatan değerli arkadaşımıza çok teşekkür ederim. Telefonu 2014 ocak ayında aldım. Ses konusunda o kadar çok sorun yaşadım ki, bazı arkadaşların dediği gibi telefonu duvara çarpmak istedim çok defa. Ancak bu baseband yüklemesi sonucunda dün akşamdan beri konuşma kalitesi konusunda inanılmaz bir farklılık gözlemledim. Mutlaka yükleyin.

hangı basabandı yukledın ve nasıl yukledın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

quote:

Orijinalden alıntı: ocankurt

Konuyu başlatan değerli arkadaşımıza çok teşekkür ederim. Telefonu 2014 ocak ayında aldım. Ses konusunda o kadar çok sorun yaşadım ki, bazı arkadaşların dediği gibi telefonu duvara çarpmak istedim çok defa. Ancak bu baseband yüklemesi sonucunda dün akşamdan beri konuşma kalitesi konusunda inanılmaz bir farklılık gözlemledim. Mutlaka yükleyin.

hangı basabandı yukledın ve nasıl yukledın

İlk sayfadaki yeni baseband kk adlı dosyayı yükledim. Recovery'den flashladım. Ayrıntıları konuyu açan arkadaşım ilk sayfada anlatmış.ilk sayfadaki yönergelere göre yükleyin.

• Yeni_Baseband_kk.zip'i yükledim ama Imei tanınmaz hale geldi. Telefonun modeli D800. Baseband dosyaları telefonun modeline göre değişiklik mi gösteriyor acaba?
  • Telefon hic h + yi gormedi nedendir acaba desteklemiyor mu

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    aynen öyle , sizin sistem daha farklı, offical stock romunu kurun telefonun. ya da yedeği varsa onu kurun, aksi taktirde telefon çöp olur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.