Şimdi Ara

LG G2 Şarj Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba.Ben 3-4 hafta önce Lg g2 aldım o zamandan bu zamana şarjını tahminimce doğru kullanıyodum yani "şarj cihazınızı takın" diyince şarja takıyodum,pil tam dolu(%100) diyincede (1 dk geçmeden) şarjdan çıkarıyodum.Ama bugün saat 00.30 gibi şarj cihazınızı takın dedi bende taktım ve saat 01.10-20 gibide şarjı %80 lerdeydi bende yatağa uzanayım 10 dk filan sonra kalkrım dedim ama uyuyakalmışım çokta yorgun değildim aslında(birde çabucak uyuyan biri değilim :D ).........

Ve sonunda uyandım(08:00 gibi) dehşete kapılarak lg g2 yi şarjda bıraktığımı hatırladım.Hemen yanına koştum ama artık çok geçti...(Şarj tabikide %100 dü çünkü şarja takmamdan bu yana 7-7.30 saat filan geçmişti

Yani nette biraz araştırdım batarya şişmesi,batarya ömrünün kısalması vs.
    Ama ben şuana kadar çok düzenli olarak bataryayı şarj ettiğimi düşünüyordum ama bugüne kadar.Bir kerecik 7 saat şarj etmeyle lg g2 nin bataryasına birşey olurmu?Kafam çok karışık, DESTAN YAZDIYSAM ÇOK ÖZÜR DİLERİM AMA BENİM İÇİN ÇOOOKKK ÖNEMLİ BİR DURUM,lütfen yardım edin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben 7-8 saat şarjda tutuyorum. Lityum polimer batarya oldugu icin pil doldu uyarisi gelse bile extradan sarj oluyor. Birsey olmaz takma kafaya.
  • Oh bee rahatladım ama batarya şişmesi olmaz demi
  • Hocam bu yeni nesil telefonlar akimi kesiyomus galiba (oyle okudum ben ) o yuzden oyle bir problem yaasanmaz galiba ☺
  • quote:

Orijinalden alıntı: bMoCKeR

Oh bee rahatladım ama batarya şişmesi olmaz demi

Yok. Normal hayatta da bu kadar evhamlı mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: bMoCKeR

Oh bee rahatladım ama batarya şişmesi olmaz demi

Yok. Normal hayatta da bu kadar evhamlı mısınız?

:D tabiikide hayır
  • %100 olduğu zaman akımı kesiyor hocam hiçbir sıkıntı olmaz. 1 sene civarıdır Samsung Galaxy S II kullanıyorum, her akşam yatarken şarja takar sabah çekerim (6-7 saat civarı şarjda kalır). Hiç bir sorunla karşılaşmadım.
  • Batarya 100% oldugu zaman zaten akim kabul etmiyor herhangi bi porblem olmaz neden bu kadar endiselendiniz anlamadim ben gece koyuyorum sabaha kadar oluyor
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.