Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalkolik74

şimdi aynı işlemi yaptım dediğiniz gibi 3-5 saniye sürmüyor da yine cyanogenmod açılış ekranında kaldı.. 3-4 dakikadır mavi ok çember çizip duruyor.. muhtemelen bıraksam sabaha kadar devam edecek çünkü önce ki yaptığımda da böyle oldu.. bu neden böyle oluyor onu anlamadım..

Wipe islemlerini birkez daha yapmayi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Bu arada cm11 son gecelik sürümde görüşme esnasında ses düzeyini ayarlayamama sıkıntısı çözülmüş. Yavaş Yavaş şekilleniyor.Bu iyi haber.

Stable surumu ciksin gecicem direk :D

Aynen.CM 10.2 yi sırf whatsapp ta bas konuş özelliği çalışmıyor diye kullanmıyorum biliyor musunuz.Ama mikrofonlu kulaklıkla çalışıyor. Tek hatası o.Bilmem farkettiniz mi.

Hic kullanmadigim bir ozellik hocam. Ama whatsapp guncellemesi geldi. Guncelleyip bir deneyim belki duzelir

• quote:

şimdi aynı işlemi yaptım dediğiniz gibi 3-5 saniye sürmüyor da yine cyanogenmod açılış ekranında kaldı.. 3-4 dakikadır mavi ok çember çizip duruyor.. muhtemelen bıraksam sabaha kadar devam edecek çünkü önce ki yaptığımda da böyle oldu.. bu neden böyle oluyor onu anlamadım..

Hangi twrp sürümünü kullanıyorsunuz ve hangi cyanogenmod sürümü kurduğunuzu yazar mısınız?

• onkuba kullanıcısına yanıt
    wipe data ve cache mi?.. o zaman da cihaza kopyaladığım rar dosyaları siliniyor ve ben rom'u recovery mod'da tekrar telefona atamıyorum o dosyaları.. sıkıntı o.. onun yüzünden 3 defa orjinal rom yukleyip işleme taa root yapmaktan başladım :))

bekliyorum; hala dönüyor ok :) 6 -7 dakika oldu ...
  • kartalkolik74 K kullanıcısına yanıt
    WİPE işleminde sıkıntı var sanırım.

Öncelikle TWRP menüsünde WİPE bölümüne tıkladığımızda 2 tane kutucuk gelecek karşımıza. 1. Advenced WİPE 2. Format Data. Advenced WİPE a tıklayalım ve aşağıdaki menüdeki resmi görelim.

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Şimdi burada işeretlememiz gereken yerler var. Burada işaretlenmiş yerleri seçelim ve komple bir WİPE yapalım ki tertemiz olsun kurulum sorunsuz olsun. Ve Boot da kalma probleminiz düzelsin. Bu işlemlerden sonra CyanogenMOD rom u tekrardan kurulu yapalım.

Cyanogenmod kurulumu yaparken 1. Cyanogenmod ROM yüklenecek 2. Gapps ler yüklenecek bu sıralamaya da dikkat edelim ve telefonu kurulum işlemlerinden sonra yenden başlatalım.

Not. İnternal Storage der iseniz dahili hafızaki herşey silinir ROM lar resimler müzikler. İşaretlemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 17:13:56 >

Yok hocam o whatsapp güncellemesi ile ilgili değil.Tamamen rom kaynaklı bir sorun. Düzelmez.Lakin katlanılabilir bir şey aslında ama kıl olan benim.Taktım kafaya.

• quote:

wipe data ve cache mi?.. o zaman da cihaza kopyaladığım rar dosyaları siliniyor ve ben rom'u recovery mod'da tekrar telefona atamıyorum o dosyaları.. sıkıntı o.. onun yüzünden 3 defa orjinal rom yukleyip işleme taa root yapmaktan başladım :))

bekliyorum; hala dönüyor ok :) 6 -7 dakika oldu ...

Wipe islemleri rom yuklemeden once yapilmazsa sonsuz donguye giriyor ve durmadan acilis ekrani geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Öncelikle TWRP menüsünde WİPE bölümüne tıkladığımızda 2 tane kutucuk gelecek karşımıza. 1. Advenced WİPE 2. Format Data. Advenced WİPE a tıklayalım ve aşağıdaki menüdeki resmi görelim.

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Şimdi burada işeretlememiz gereken yerler var. Burada işaretlenmiş yerleri seçelim ve komple bir WİPE yapalım ki tertemiz olsun kurulum sorunsuz olsun. Ve Boot da kalma probleminiz düzelsin. Bu işlemlerden sonra CyanogenMOD rom u tekrardan kurulu yapalım.

Cyanogenmod kurulumu yaparken 1. Cyanogenmod ROM yüklenecek 2. Gapps ler yüklenecek bu sıralamaya da dikkat edelim ve telefonu kurulum işlemlerinden sonra yenden başlatalım.

Not. İnternal Storage der iseniz dahili hafızaki herşey siliniz ROM lar resimler müzikler onu işaretlemeyin

Yapıyorum hocam şimdi; bilgi vericem size...

• quote:

Yok hocam o whatsapp güncellemesi ile ilgili değil.Tamamen rom kaynaklı bir sorun. Düzelmez.Lakin katlanılabilir bir şey aslında ama kıl olan benim.Taktım kafaya.

Anladim :) benim icin o ozellik hic olmasada olur o nedenle rahatim :D

Wipe internal storage ve otg disindaki hepsini seçin ve Wipe yapın. Yalnız sistem i de sildiğiniz için dikkatli olun.Twrp de Full sistem backup alın rom kurmadan once

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Not. İnternal Storage der iseniz dahili hafızaki herşey silinir ROM lar resimler müzikler. İşaretlemeyin

Tamamdır oldu; teşekkür ederim. açıldı cihaz..

Size ve cevap veren diğer arkadaşlar çok sağ olun. zaman ayırdınız...

İşlem uzun sürebilir telaş yapmayın.
  • quote:

Wipe internal storage ve otg disindaki hepsini seçin ve Wipe yapın. Yalnız sistem i de sildiğiniz için dikkatli olun.Twrp de Full sistem backup alın rom kurmadan once

Bu recovery menu sanki g2 teknik konusundakinden daha farkli gibi. Bunda dokunmatik kisimlarda var. Yada ben mi yaniliyorum hocam? Merak ettimde simdi :)

Çok sevindim olduğuna güle güle kullanın
  • Gule gule kullanin hocam. :)

Orada CWM Recovery Paylaşılmış olabilir. Bu TWRP
  • Hadi hayırlı olsun hocam.Bir iki eliniz alıştığı zaman ne kolaymış diyeceksiniz.

Hocam o cwm yani clockworkmod recovery dir.

• [yeni]Ana Sayfaya TWRP ile WİPE yapma anlatımı ve görseli eklendi.

• Yeni bir custom rom daha gelmiş fakat indirme işlemi sıkıntılı.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2577516
  • ijR İ kullanıcısına yanıt
    '' Rom is made is based on the latest V11K '' yazıyor sanırım 4.4 üzerine kurulu denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 17:54:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.