Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam bunlara ek bir de dorimax kernelin son versiyonu kurulacak.yalnız bir sorunum var...rahatsızım bu gece hem de çok.gündüz vakti kurarım ancak.hayırlı geceler sayın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara sense 6 portunun sorunlarını düzeltmeye çalışıyorlardı ne oldu o? şimdi videoda gördüm yine canım çekti

• quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

Bir ara sense 6 portunun sorunlarını düzeltmeye çalışıyorlardı ne oldu o? şimdi videoda gördüm yine canım çekti

Bağış topluyorlar gelistiriciler için su an 951$ miktar stock tabanda çalıştırmaya uğraşıyorlar bu da yeni bir çalışma gerektirdiği için zaman alacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

Bir ara sense 6 portunun sorunlarını düzeltmeye çalışıyorlardı ne oldu o? şimdi videoda gördüm yine canım çekti

Bağış topluyorlar gelistiriciler için su an 951$ miktar stock tabanda çalıştırmaya uğraşıyorlar bu da yeni bir çalışma gerektirdiği için zaman alacaktır

Baya beklicez anlaşılan neyse ben şu Sokp romunu bir deneyeyim

• Denedim hocam olmadi oyle ayni hata devam ediyordu, restore edince acildi tekrar, bende library dosyalariyla alakalidir dedim ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Full Wipe yap baştan kur. Gapps lerin hepsini kur.

Hocam hoş geldiniz sizi görmek güzel
    Saygılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    Ya sürekli bir şeyler flashlayıp durunca telefondan bir şey anlamıyor insan.
    Bazen diyorum, sıradan bir insan gibi kullanabilseydim keşke şu telefonu. Keşke hiç öğrenmeseydim şu rom flashlama işini.
    Rom flashlamaktan telefonu kullanamıyor insan
  • Arkadaşlar SOKP Romu flashlayayım. Çok sıkıldım. İşim yok şu an
  • Telefonumda stok kitkat ve stok recovery var ve rootlu. Ayrica Xdabbeb's apk olarak yuklu ve xposed uygulamari var.
    Telefona dun guncelleme geldi. Kursam sıkıntı yaşarmiyim? Custom recovery kurulu tel de guncellemenin sikinti oldugunu biliyorum ama benim durumumdaki telde emin olamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rain_man -- 9 Mayıs 2014; 9:56:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rain_man kullanıcısına yanıt
    Telefonun acilmaz lg ekraninda kalir hep brick olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Bazen diyorum, sıradan bir insan gibi kullanabilseydim keşke şu telefonu. Keşke hiç öğrenmeseydim şu rom flashlama işini.

Aynen aynen. O yüzden uğraşmıyorum zaten. Stok romu aldım kendi kendime adam etmeye çalışıyorum. Tweak ler şunlar bunlar. Oluyor ya da olmuyor önemli değil.Sonuçta telefonu kullanabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Aynen aynen. O yüzden uğraşmıyorum zaten. Stok romu aldım kendi kendime adam etmeye çalışıyorum. Tweak ler şunlar bunlar. Oluyor ya da olmuyor önemli değil.Sonuçta telefonu kullanabiliyorum.

Sadece alex serisini takip ederek cozumu buldum bende

Yoksa onu dene ayar yap ohoooo

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Bugun cflex 2.2+knock codesiz stock kerneli deniyorum bunda da istedigim verimi alamazsam ne yapcagimi sasirdim artik :)

• @Press_Play_On_Tape, stock romla da nereye kadar be hocam. Ben de öyle sade sade kullanmak istemiyorum. Daha radikal değişiklikler bekliyorum geliştiricilerden ama yok :(

@acura07, hocam alexte belli bir yerden sonra şişiyor mu ne. İki kere temiz kurulum yaptım öyle kullandım ama belli bir saatten sonra klavye bile kasma yapıyor nedense. Bir bana mı oldu bu sorun acaba? :)

ek: stock rom'a dönüpte tekrardan flashlayacağım alex'i. Bir de bunun kernelini sevmemişti kimse ? Yanlış okumadıysam herkes dori kernel'i kullanıyordu değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sümmani. -- 9 Mayıs 2014; 10:34:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Telefonun acilmaz lg ekraninda kalir hep brick olur

Bu kar ciddi mi olay. Iyi ki guncellememisim. Flashla rom atsak da duzelmez miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben de 3 sene bu sıkıntıyı çektim. Telefonu kurcalamaktan kullanım zevkine varamadım. Gerçi o zamanki cihazlarda uğraşmak ta gerekiyordu. Neyse ki G2 de buna lüzum kalmadı da rahat rahat keyfini çıkarıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Abicim kernel üzerinden gidiyorum ben.Ayar dediğin o yani.İkide bir de rom kurup herşeyi sıfırdan yapmaktan daha iyi.Valla artık görsel değişiklikler için de launcher falan kullanırım canım sıkıldıkça. Aslında MIUI Lite denen şey çok güzel ama yine bir ton Çince yerler var.Şunu neden komple çevirmiyorlar bilmiyorum.Dünya kadar cihaza destek veren bir topluluk. Kza launcher ları da öyle. Kendimi bildim bileli MIUI hava durumu widget larında sadece Çindeki şehirler var. Ayarlar menüsünün 3 te 1 i Çince. Bilerek mmi yapıyorlar nedir.

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi tekrardan stok rom'a dönüyorum. Acaba kitkat güncellemesini alıp öyle mi kullansam ne yapsam?

Yok yok en iyisi stock romdan sonra flex'e geçeyim. Kerneli de değiştireyim tabi
  • rain_man kullanıcısına yanıt
    Duzelir tabi kullandigin romu daha kullanamazdin ama :)

• anka4545 kullanıcısına yanıt
    Selam hoşbulduk.

Herkese kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.