Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pardus nasil? Ben flexin siyah temasindan dolayi gecmedim baska romlara. G3'un hizlivayarlar panelini flashladim buna. Ama şişme yapiyor sanki rom. Bazen çok kasiyor.

Dun akşam çok zorladim flex'i. Yarim saat oyun oynadim. Ardindan 3G ile film izlemeye basladim isindi da isindi resetledi kendisini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sümmani. -- 8 Mayıs 2014; 22:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Pardus nasil? Ben flexin siyah temasindan dolayi gecmedim baska romlara. G3'un hizlivayarlar panelini flashladim buna. Ama şişme yapiyor sanki rom. Bazen çok kasiyor.

Dun akşam çok zorladim flex'i. Yarim saat oyun oynadim. Ardindan 3G ile film izlemeye basladim isindi da isindi resetledi kendisini :)

Sınavlar yüzünden pek zorlamaya zamanım olmadı ama g2 tweaks le biraz abartınca ayarları başlıyordu hafif hafif takılmalar
    söyle söyliyim Flex 2.0 a göre baya iyi ama 2.2 yi bilmiyorum

• Ya herkes olmuş olmuş diyor ama bana göre de aynı.
    Flex 2.0 da iyiydi ama onu da çok kullanmadım herhalde 5-6 gün kullanmışımdır max. Gram kasma olmadı.
    1-2 hafta olacak 2.2 deyim ve nedense bunda kasma var gibi gibi...

Benim de işler yüzünden hiç vaktim olmuyor bu aralar. Rom flashlamaya korkuyorum. Bir aksilik çıkarda fırsat bulamam düzeltmeye diye, aynı romda kaldım mecbur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Ya herkes olmuş olmuş diyor ama bana göre de aynı.
    Flex 2.0 da iyiydi ama onu da çok kullanmadım herhalde 5-6 gün kullanmışımdır max. Gram kasma olmadı.
    1-2 hafta olacak 2.2 deyim ve nedense bunda kasma var gibi gibi...

Benim de işler yüzünden hiç vaktim olmuyor bu aralar. Rom flashlamaya korkuyorum. Bir aksilik çıkarda fırsat bulamam düzeltmeye diye, aynı romda kaldım mecbur :)

LG tabanlı romlar standartı buldu sanki birbirlerinin üzerine çok fazla bir şey getirmemeye başladılar. Birinde full siyah Tema diğerinde g3 teması falan bundan ibaret

• Evet ama diğerleri de öyle ya. AOSP/CM romlarda aynı.

Nexus 4'te iken çok sade idi arayüz, G2'ye geçince baya bir iyi geldi ama bu da sıkmaya başladı. :)
  • CM11 M6 kurulu şuan sorunlar şunlar :
    1) Twitter indiremiyorum. !!! tam indirme bitiyor 'yeterli depolama alanı yok' diyor (halbuki 3gb boş alan var)
    2)Yan yatırdığımda galeride vs yan yatmıyor..
    3)Kamera uygulamalarından atıyor.. Jinshu's Camera L40 yüklü ve kendi stock kamerasıda çalışmıyor :S
  • brkytml kullanıcısına yanıt
    Full Wipe yap baştan kur. Gapps lerin hepsini kur.

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Telefon LG ekranında kaldı ne başlıyo ne bişey NANAY olmasın
  • brkytml kullanıcısına yanıt
    Wipe yapmamışsınız büyük ihtimal.. Kurulum sonrası factory wipe yapın,

Ekran dönmeme sebebi baseband'la alakalı bir durum.. CM için olan baseband kurmanız lazım..

CM tabanlı baseband

http://www.mediafire.com/download/hp006v66jtl4h4b/D802_EUR_KKMODEM_AOSP.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 8 Mayıs 2014; 23:09:05 >
  • itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    İşte bu harikasınız ..
    Bu arada Factory reset e sokup ordan twrpye girebildim.. full wipe edip temiz cm11 m6 kurdum şuan kameralardada twitterdada sorun kalmadı.. basebandi de kurunca dönme sorunuda gidecek sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3807

Arkadaşlar merhabaalar cloudyflex 2.2 ye gectim ancak klavyedeki whatsappa benzeyen ifadeler semboller kayboldu sayfalar bos gorunuyor sonradan onu yukleme sansim yok mu herhangi bir sekilde tesekkurler

cevap verecek arkadaş yok mu sırf bu ifadelerin yetersizliği için tekrar rom değiştirmek istemiyorum
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhabaalar cloudyflex 2.2 ye gectim ancak klavyedeki whatsappa benzeyen ifadeler semboller kayboldu sayfalar bos gorunuyor sonradan onu yukleme sansim yok mu herhangi bir sekilde tesekkurler

cevap verecek arkadaş yok mu sırf bu ifadelerin yetersizliği için tekrar rom değiştirmek istemiyorum

Uygulamalardan lgklavye verilerini temizleyerek test edin devre dışı bıraktığınız uygulamalar var mi yada dondurdugunuz bir uygulama

• Bigfau yine yapamamış ikinci denemede hüsran Aeon flex görüntü olarak klasik flex rom ama garip buglari var mobile data ya girememe ve parlaklığın otomatik te çalışmaması gibi bir kaç tane daha hata var çalışmalara yeniden başladı

• Bi' ara Rayglobe Rom'ları pek konuşuluyordu.

Şimdi neden duyulmuyor? 4.4.2'den sonra bıraktı mı?
  • Hepinize cok tesekkur ederim yardimlarinis icin supersu gitmis flashladim duzeldi, google play de g3 quick panel flashladim olmadi sacma bisey oldu o yuzden gitti sanirim ama g2 tweakbox a gelcekmis sanirim zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

quote:

Uygulamalardan lgklavye verilerini temizleyerek test edin devre dışı bıraktığınız uygulamalar var mi yada dondurdugunuz bir uygulama

hocam ilginiz için teşekkür ederim klavye temasından kaynaklı sanırım çünkü temel tema da siyah olan yani çıkmamasına rağmen optimus beyaz- gri olanda çıktı şimdilik çözüldü, :)

• quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Hepinize cok tesekkur ederim yardimlarinis icin supersu gitmis flashladim duzeldi, google play de g3 quick panel flashladim olmadi sacma bisey oldu o yuzden gitti sanirim ama g2 tweakbox a gelcekmis sanirim zaten :)

Quick panelle nasıl bir bağlantı kurdunuz play store için guncellemeleri kaldiririn ve on belleği silin tekrar girin bir süre bekletebilir güncelleme için sonra açılması lazım

• Kamera netliğini duyunca hemen kolları sıvadım ve Cloudyflex 2.2'ye geçip xdabbeb kamera moduna flaşlayacağım..Umarım hayal kırıklığı yaşamamam bir daha
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    alex + 3,1,0 cok ıyı oldu memnun kalıcaksın
  • Sümmani. kullanıcısına yanıt
    Harbiden telefona çok bakmaktan mıdır nedir beni de baydı.

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.