Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin_92

Yuklesende bisey degismiyor hocam video da sorun var ama sadece foto cekiminde bi sorun gormedim bn ama

o zaman gerek yok saol hocam
  • ermirza kullanıcısına yanıt
    Sende de vidyo cekerken ses sorunu var dimi bundan bahsediyordun sende heral yoksa baska bi sorunu daha mi var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1905

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1905

• +1905

• quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

lg g2 güncelleme ve rom atmada imei gidermi acil cvp lütfen

Hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Sende de vidyo cekerken ses sorunu var dimi bundan bahsediyordun sende heral yoksa baska bi sorunu daha mi var :)

Hocam optimus 4.4 kamera konusunda beklentimin altında çıktı.Sen romu twrp ile mi yoksa philz recovery ile kurdun?Farketmemesi gerekiyor gerçi.

• petro24 kullanıcısına yanıt
    ben phizle kurdum sistemsel açıdan bi sorun yok gibi ama video çekerken ses sorunu var batarya da iyi değil o kadar şuana kadarki tüm romlar tırt çıktı en iyisi ya stok roma geçmek yada optimus 4.3 e geçecem
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Benim de şu ana kadar en beğendiğim rom cloudyflex 2.1 idi.Cidden rom işi sıkmaya başladı.Resmen bağımlılık yapıyor

• beyler optimus 4.4 te viper4 android fx kurdum; fakat sesi yükseltince hoparlörlerde patlama oluyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam valla sıkıldım bu işten şimdi optimus 4.3 e geçiyorum düzgün bişeyler çıkana kadar rom değiştirmeyeceğim artık kk ve kc tam olarak oturmadan rom değiştirmicem :D

quote:

Orijinalden alıntı: kopuq61
    beyler optimus 4.4 te viper4 android fx kurdum; fakat sesi yükseltince hoparlörlerde patlama oluyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

patlama mı oldu hoparlörün patladı mı şimdi?bu arada nası bi ayar yaptın böle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 7 Mayıs 2014; 22:51:23 >
  • arkadaşlar 402 k serisi cihaza sahibim 20b kit kat kurulu ancak ingiltere 20d yuklemek istiyorum sonuç olarak bu hatayı alıyorum flash tool ile yuklerken sorun çıkarıyo her yere yazdım ancak kimse ilgilenmedi lütfen yardım edin :(
  • crzy_lover kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_88585450/tm.htm
    buraya göz atmalısın
  • Hoparlorun EQ'sunu da aktif etmissin sanirim. Cok oynama onlarla komple patlamasin. Uygulama icinden speaker kismindaki profilleri kafana gore yapma yani, dusuk seviyelere al o ayarlari.

• Arkadslar optimus 4.4 teyim antutudan 27000 aliyo normal mi jb de 33000 aliyodum kitkat bi acayip cpu ram g2 ye gore normal yari yariya dusuk sadece 3d grafikte onde

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım burada %49 da kalanlar ve uyumsuzluk sorunu yaşayanlar bunu denesin denmiş onunlada yapmayı denedim ama sonuç gene hüsran ve aynı bu sorunu yaşayıp çözen yokmu allah aşkına ya :(
  • crzy_lover kullanıcısına yanıt
    eksik yapıyorsun sen offline fix var o sayfayı iyice oku detaylı anlatım var sen %49 da kalmaya bakma sen 1.aşamadaki işlemleri uygulayacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperius

Kurulum esnasında sorun oldumu aşağıdaki gibimi yaptınız
    1 full wipe
    2 flash D802_EUR_KKMODEM_AOSP.zip
    3 wipe cache + dalvik
    4 Flash Rom + gapps

Hocam o sorun simdilik ortadan kalkti fakat soyle bi sorun var jinshu camera flasladim forumdaki calistirmiyor. Durduruldu hatasi aliyorum nedendir?

Edit: quickremote da flashladim oda acildigi gibi kapaniyor. Bi sorum daha olacak CM11 icin knock on var midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkytml -- 7 Mayıs 2014; 23:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkytml

quote:

Orijinalden alıntı: xperius

Kurulum esnasında sorun oldumu aşağıdaki gibimi yaptınız
    1 full wipe
    2 flash D802_EUR_KKMODEM_AOSP.zip
    3 wipe cache + dalvik
    4 Flash Rom + gapps

Hocam o sorun simdilik ortadan kalkti fakat soyle bi sorun var jinshu camera flasladim forumdaki calistirmiyor. Durduruldu hatasi aliyorum nedendir?

sanırım cloudyflex romu kulanıyorsun
  • Patlama dedigim yuksek seste kulakliklarda ses gidip geliyor.viper4 android ayarlarini xda da bir sayfaya bakarak yaptim. Daha once stok roma uygulamistim ayni ayarlari sorun cikmamisti. Ama bu romda sikinti cikardi.

• 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.