Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam bende baktım changeloga da 2.2 kullanmayanlar icin yazdim ben
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Denemedim ben valla su an saf stok rom dayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Alex 2.2 kullanıyorum Optimus 4.4 indirdim bi deneyim bakalım nasılmış Alex de Dori kernel ile 20 saat kullanımda 4,30 5 saat ekran alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulisko

quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Flex 2.2 de art ye gectim ama biri xda da art ye gecmesine ragmen dalvink de kaldigini soylemis bende bakinca use dalvink gozuyor sizde de boyle mi gecememis miyiz art ye

Geçmiyor Art ye, geçti zannediyorsun, geri dönüp bakınca use dalvik olmuş oluyor

Recovery den flash layin bu dosyayi

https://mega.co.nz/#!Nc9VUKza!p1H3gvmoHuK5TP9PApESqqq49elIOBeF2DdRsvGbeic

• quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Bende Alex 2.2 kullanıyorum Optimus 4.4 indirdim bi deneyim bakalım nasılmış Alex de Dori kernel ile 20 saat kullanımda 4,30 5 saat ekran alıyorum

dun kurdum optimusy. 2 saat dizi full parlaklık la . 40 dakika oyun. 25 dakika internet mobil full açık 5 saat gördüm Optimutusta.

• b_b_b kullanıcısına yanıt
    Cloudy nin kernelinden iyi ama bnce gene yetersiz kaliyor stock kernelle cloudy stock romu bu gidisle optimus 4.3 e donucem galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: ulisko

quote:

Flex 2.2 de art ye gectim ama biri xda da art ye gecmesine ragmen dalvink de kaldigini soylemis bende bakinca use dalvink gozuyor sizde de boyle mi gecememis miyiz art ye

Geçmiyor Art ye, geçti zannediyorsun, geri dönüp bakınca use dalvik olmuş oluyor

Recovery den flash layin bu dosyayi

https://mega.co.nz/#!Nc9VUKza!p1H3gvmoHuK5TP9PApESqqq49elIOBeF2DdRsvGbeic

Tabi ki xposed yoksa xposed la hata verebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 6 Mayıs 2014; 10:09:54 >

• neden dorimanx kerneli flashladigim zaman rootumu kaybediyorum? 4.4te de aynisi oldu 4.5te de

rom flex 2.2 ama flex 2.1 den datayi wipelamadan gectim ondan mi oluyo acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 6 Mayıs 2014; 10:15:30 >
  • 139f9c2f7ecc4e6c567276d0792ed49d

Yeniden indirince dogru yolu buldum

• G2 Tweakbox için Türkçe dil dosyası hazır
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Xda üzerinden program yapımcısı P_Toti'ye gönderdim biraz önce..Bir sonraki güncellemeye ekler sanırım...
  • Daha önce başıma geldiği için her rom yüklemeden önce mutlaka md5 doğruluyorum.
    Hatta flashdiske kopyaladıktan sonra da flashdakinin md5 ine bakıyorum. Biraz zaman alıyor ama yüklemenin yarıda kalmasından iyi.
    OptimusRs gibi dosyanın md5 ini vermeyen biri olursa, indirdikten sonra en azından winrarla falan dosyayı test etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

G2 Tweakbox için Türkçe dil dosyası hazır
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Xda üzerinden program yapımcısı P_Toti'ye gönderdim biraz önce..Bir sonraki güncellemeye ekler sanırım...

Elinize sağlık, bu çok işe yarayacak..

# Daha önce ben de Camera FV-5 de sizin gibi olmasa da amatör olarak ilk çeviriyi yapmıştım.
    # %80 lerde filan bıraktım, başkası bitirmiş ve hediye lisansı almıştı

• Arkadaşlar ana ekran ızgara boyutunu değiştirebileceğimiz bir yöntem var mı? Hidden Settings altından ayarlanabilir mi? XDA da farklı ızgara boyutlarında lghome.apk dosyaları buldum ama optimus 4.4 kullanıyorum mesela buna uyar mı bilmediğimden yüklemedim.
  • KütahyanınPınarları K kullanıcısına yanıt
    Ben zevk için yapıyorum genelde..Saolsun program yapımcılarıda hediye lisans falan veriyolar..

Boş bir zamanda G2 Xposed içinde başlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

neden dorimanx kerneli flashladigim zaman rootumu kaybediyorum? 4.4te de aynisi oldu 4.5te de

rom flex 2.2 ama flex 2.1 den datayi wipelamadan gectim ondan mi oluyo acaba?

Bu bende de oldu, ayrıca Pendroz'un 7. romunda da oldu.

Belki biliyorsunuzdur ama bilmeyen olur;
    PhilZ kulanıyorsanız.
    PhilZ Setting de Re-root System var.
    Sonrasında SuperSu yu marketten tekrar yüklüyorsunuz.
  • KütahyanınPınarları K kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam oyle yaptim ben de zaten. sagolun. allahtan philz kullaniyoruz ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Daha önce başıma geldiği için her rom yüklemeden önce mutlaka md5 doğruluyorum.
    Hatta flashdiske kopyaladıktan sonra da flashdakinin md5 ine bakıyorum. Biraz zaman alıyor ama yüklemenin yarıda kalmasından iyi.
    OptimusRs gibi dosyanın md5 ini vermeyen biri olursa, indirdikten sonra en azından winrarla falan dosyayı test etmekte fayda var.

Doğru diyosun hocam

Bu Optimusta navbar modu hoşuma gitmedi, çok ufaltmış tuşları, DPI ile daha da ufalacak. Bunu stok hale getirmenin bi yolu var mı acaba, stok navbar dosyalarını zip şeklinde bulamadım

Edit: D802_48*42.zip bulup flashladım telefon açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam_Mobile -- 6 Mayıs 2014; 12:13:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Arkadaşlar ana ekran ızgara boyutunu değiştirebileceğimiz bir yöntem var mı? Hidden Settings altından ayarlanabilir mi? XDA da farklı ızgara boyutlarında lghome.apk dosyaları buldum ama optimus 4.4 kullanıyorum mesela buna uyar mı bilmediğimden yüklemedim.

G2 Tweaks Box içinde custom grid size seçeneği varmış, oradan yapınca oldu.
  • Hocam tam olarak nedir bu ne ise yariyor
  • quote:

Hocam tam olarak nedir bu ne ise yariyor

Art ye gecmek icin yardimci oluyor

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.