Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozidane

quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Jelly Bean 4.4.2 sürümünden aşırı memnundum, hatta direkt 10C sürümünden memnunum diyeyim fakat telefonda gelen sürümden memnundum, LG Firmware sitesinde ki 10C daha farklı ve resmen şarjı sömürüyor. Hiç ekstra ayar yapmadım gayet yoğun kullanırım telefonu, mesela online hay day oyunu var onunla çok ilgileniyorum, ayrıca 3G/WiFi sürekli açık tutarım, whatsapp, viber, tango, instagram, forsquare ve facebook sürekli senkronizasyon halindeyken bir günü rahatlıkla çıkartıyordu şarjı. Performansı etkileyecek hiç bir problemim de yoktu 4.2.2 10C ile.

Ayrıca 10B 4.4.2 Türkiye sürümü LG Firmware sitesinde gözükmesine rağmen neden indirme bağlantısı olarak çalışmıyor ve dosya silinmiş orası da tuhaf.

dostum bende romları denedim talan ettim 10c ye döndüm 10 f e geçtim 10c ve 10f aynı şarjı yiyorlar hani kdz ile yükledim sorun sıkıntı yok epey uzun gidiyor şarjım açıkcası :) kernel filan sorunu olabilirmi ?? yada base band ne işe yarar bilmem ama 10f çok iyi bence

Bu 10f UK indirdim kdz sini optimus rs den geçmek mantıklımı sizce

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Arama kisminda 3845#*802# yazip ara tusuna bas.. cikan menu den. Settings / update touch firmware tkla .. duzelmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Arama kisminda 3845#*802# yazip ara tusuna bas.. cikan menu den. Settings / update touch firmware tkla .. duzelmesi lazim

Onu yaptım. Knock on çalısti bu sefer. Knock code yalan Eski hale döndü. İkisinden birinden vazgeçmek gerek :)

• Optimusrs den mi bilmiyorum ama daha önce farketmedigim bi özellik buldum, ekranın en sağ üst köşesine dokununca direk uykuya geçiyor cihaz, belki önceki romlarda da vardı ama farkedemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: s333

quote:

quote:

Jelly Bean 4.4.2 sürümünden aşırı memnundum, hatta direkt 10C sürümünden memnunum diyeyim fakat telefonda gelen sürümden memnundum, LG Firmware sitesinde ki 10C daha farklı ve resmen şarjı sömürüyor. Hiç ekstra ayar yapmadım gayet yoğun kullanırım telefonu, mesela online hay day oyunu var onunla çok ilgileniyorum, ayrıca 3G/WiFi sürekli açık tutarım, whatsapp, viber, tango, instagram, forsquare ve facebook sürekli senkronizasyon halindeyken bir günü rahatlıkla çıkartıyordu şarjı. Performansı etkileyecek hiç bir problemim de yoktu 4.2.2 10C ile.

Ayrıca 10B 4.4.2 Türkiye sürümü LG Firmware sitesinde gözükmesine rağmen neden indirme bağlantısı olarak çalışmıyor ve dosya silinmiş orası da tuhaf.

dostum bende romları denedim talan ettim 10c ye döndüm 10 f e geçtim 10c ve 10f aynı şarjı yiyorlar hani kdz ile yükledim sorun sıkıntı yok epey uzun gidiyor şarjım açıkcası :) kernel filan sorunu olabilirmi ?? yada base band ne işe yarar bilmem ama 10f çok iyi bence

bence mantıklı vallahi kafam rahat kamera 10üzerişnden 7-8 ses için rootla yükselteceksin akıcılık stabillik süper şarjıda babalar gibi gidiyor ama bende face yok twitter yok mail whatsapp poweramp chrome blackmart yandex beats audio ve bsplayer yüklü geri ne varsa kaldırdım işime yaramıyor hiç biri zaten çok ama çok iyi çalışıyor nazar değmesin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s333

quote:

quote:

bence mantıklı vallahi kafam rahat kamera 10üzerişnden 7-8 ses için rootla yükselteceksin akıcılık stabillik süper şarjıda babalar gibi gidiyor ama bende face yok twitter yok mail whatsapp poweramp chrome blackmart yandex beats audio ve bsplayer yüklü geri ne varsa kaldırdım işime yaramıyor hiç biri zaten çok ama çok iyi çalışıyor nazar değmesin

en kısa sürede denekmekte fayda var o zaman

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam estetik çok zayıf ekranda, iostaki güzel tasarım yok. Ben de launcherlara hiç ısınamadım sanki telefonu kascakmış gibi geliyor. Anladığım kadarıyla bu tarz bir rom yok daha tavsiye edebileceğiniz, doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Onu yaptım. Knock on çalısti bu sefer. Knock code yalan Eski hale döndü. İkisinden birinden vazgeçmek gerek :)

Bende ikisi de gayet güzel çalışıyor telefonda akıyor optimus pro roma kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

quote:

Bende vdt 13 kurulu romdandir belki .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende vdt 13 kurulu romdandir belki .

Söz bu vdt yi sevdiniz galiba şarj konusunda başarılı olduğunu soyluyordunuz zaten 14 u denediniz mi var mi farkları?

• VDT 14 Stock tabanli . Çok akıcıydi.. birde tus gizleme eklemis sadece. Mini ekran ikiye bölme ve magic yok . Kamerasini da beğenmedim. Ben pro olanını kullanıyorum.. dorminal iii geldi buna.. AMA. Ben ne kullansam dayanamayıp optimusa dönüyorum . :))

• MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Miui lite var.. Deneyebilirsin..
  • quote:

Miui lite var.. Deneyebilirsin..

Ben denedim. Güzel ama 150 mgb. Ram yiyor vicdansız :))

• quote:

VDT 14 Stock tabanli . Çok akıcıydi.. birde tus gizleme eklemis sadece. Mini ekran ikiye bölme ve magic yok . Kamerasini da beğenmedim. Ben pro olanını kullanıyorum.. dorminal iii geldi buna.. AMA. Ben ne kullansam dayanamayıp optimusa dönüyorum . :))

Gündüz bende bu cümleyi kurmustum tüm romlari deniyorum ama yine optimus pro ya dönüyorum daha iyisi çıkana kadar kullanmaya devam

• quote:

quote:

VDT 14 Stock tabanli . Çok akıcıydi.. birde tus gizleme eklemis sadece. Mini ekran ikiye bölme ve magic yok . Kamerasini da beğenmedim. Ben pro olanını kullanıyorum.. dorminal iii geldi buna.. AMA. Ben ne kullansam dayanamayıp optimusa dönüyorum . :))

Gündüz bende bu cümleyi kurmustum tüm romlari deniyorum ama yine optimus pro ya dönüyorum daha iyisi çıkana kadar kullanmaya devam

Rom olayi tikandi bu ara sesi çıkmıyor cludy ile optimusun. Bir bomba ile dönerler ins.. bu arada su an ikiside calisiyor. Hem knock code hem knock on . Sorun kalmadi

• [ROM]|4.4.2|D802|Pardus HD RoM™ Classic 6.1 |Fast|Stable|DeBloat|DeOdexed|28.04.2014|

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582398

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hburak -- 28 Nisan 2014; 6:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Tamam ben pro kullanıyorum zaten toplu işlemlerde göremedim de.

Sağ üst köşede büyüteç in hemen yanında Check işareti olan bir ikon var. O size toplu işlemler menüsünü açacaktır. Buradaki senaryolara göre de istediğiniz gibi toplu backup alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • optimusrsden cloudyflex 2.1e gectim. bekleme modunda sarj daha cimri gibi geldi. flexde devam. sanal tus gizleme ozelligi olursa iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya daha yeni cm11 kurdum PendroZ yeni rom yapmis ozellikleri de cok guzel yine kaşıntı tuttu zaman bulursam degistirecem eminim iyidir

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm teşekkürler. Alternatif ücretsiz program denediniz mi hiç? Ücretli programı ücretsiz kullanmak biraz içimi rahat ettirmiyor da.
  • 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.