Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rom olmayınca boş boş tv izliyorumKernel sarmıyor rom istiyoruz
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: PendroZ

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: macorono34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Ha gayret geliyor

https://github.com/dorimanx/Dorimanx-LG-G2-D802-Kernel/commit/ef9e7151c2c688745457ca955d33eaac8e46adc4

Yahu bende m8 portu geliyor sandim asil o onemli

Onda sıkıntı var biraz cihazdan hiç bir ses çıkmıyor + Cyanogen kaynakları ile çalışıyor şarj tüketimi yüksek olucak demektir günlük kullanıma gitmez şuanki hali yüklenir 15 dk kurcalanır ve silinir bir rom oldu...

üstad su AEON FLEXİ yapan arkadasa yardım edin takılmış bi yerde :=)

Onunla işim olmaz ayıp etti bana zamanında

Ne yapti hocam seni kizdiracak. Merak ettim.

4.2.2 de ilk flex tabanlı romu yapacağım zaman bu arkadaşa dedim şimdi deodexed etmekle uğraşıp zaman kaybetmeyeyim senin romu taban alabilirmiyim diye sordum izin verdi aradan haftalar geçti benim rom ondan fazla tutuldu gitti şikayet edip konumu kapattırdı bende gidip bana izin verdiği pm leri adminlere mesaj atıp konumu açtırdım bu kadar olaya rağmen yine insanlığımıda yaptım kendisine babası vefat etti rom konusunda işten ayrıldım faturalarımı ödeyemediğim için internetim kesildi diye yazdı bir çok kişi bağış yapıp destek olduk geri döndü ama dediğim gibi rom konusunda ne yardım ederim ne yardım alırım ondan

Kernel yakında hazır o zaman yani hocam Dori sonunda knock code un ne olduğunu anladı

Bigfau da insanlık görmüş hocam siz doğru olanı yapmışınız. Bu arada deodex ettiği play store download da hata veriyormuş çözememiş dünden beri uğraşıyor.

Dori şimdi döndü zaten bana

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=52216976&postcount=1574

Bigfau takılsın kafasına göre benim kankam Cloudy artık

Cloudy ve dori yeter zaten Doriden kernel Cloudy den fixler patch ler cihaz akar

Bu arada 6.1 in haberini de almış olduk kernel gelince yeni versiyonda yayımlanır

Yıllık izne ayrılıcaktım bu hafta bir hafta ertelendi onun için 6.1 vericem sonraki hafta inşallah zamanım olucak Kore yazılımını taban yapıcam eksik özelliklerde eklenmiş olucak tuş gizleme vs. Cloudy geçen bana kore tabanda şarj daha iyi dedi deneyemedim bakıcaz artık...

• Bu arada şimdiden söyleyeyim ONEPLUS ONE TR ye gelirse kaçar giderim LG den haberiniz olsun

Şimdiden MİUİ destekleyeceğini açıkladı cihazı daha tel yok piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PendroZ -- 26 Nisan 2014; 23:39:41 >
  • quote:

Bu arada şimdiden söyleyeyim ONEPLUS ONE TR ye gelirse kaçar giderim LG den haberiniz olsun

Hocam donanım çok iyı ama stock rom tabanlı Cm tat veriyor mu Size Nexus kullandım stock rom çok düz falan etme eyleme kal g2 de :)

• Oneplus one cihaz cm11 tabanlı olacakmış. Bizi bırakıp gitme Hocam:-)

• quote:

Bu arada şimdiden söyleyeyim ONEPLUS ONE TR ye gelirse kaçar giderim LG den haberiniz olsun

Bide kore tabana bakalım
    Oneplus one Türkiye ye gelene kadar ne yaparsak kardır hocam ama ben pek zannetmiyorum geleceğini henüz erken ikinci telefona ancak

• AEONFLEX_KIT-KAT yayınlandı

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2589439&page=212

Yalnız indirip direk flash lamaya kalkmayın öncelikle varsa D802 boot.img flash lamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 27 Nisan 2014; 0:06:50 >
  • Ya bilmiyorum ama bence stock rom bir vakıtten sonra sıkıyor çok sade düz bilmiyorum hep eksik geliyor bana bir şeylerı

• Aeon yayınlamış romu bozuk halde şimdi indiriyorum fix yapıcam uyuzluğuna atıcam konusuna
  • quote:

Aeon yayınlamış romu bozuk halde şimdi indiriyorum fix yapıcam uyuzluğuna atıcam konusuna

Sen fix yapta bizde bakalım nasıl olmuş hocam bu arada boot.img varsa hazırda onu da paylaşsanız
  • quote:

quote:

Aeon yayınlamış romu bozuk halde şimdi indiriyorum fix yapıcam uyuzluğuna atıcam konusuna

Sen fix yapta bizde bakalım nasıl olmuş hocam bu arada boot.img varsa hazırda onu da paylaşsanız

Cloudy daha iyidir ondan eminim bakayım indiriyorum halledicem

Ya stok falan diyorsunuzda cihaza iyice bi izleyin derim yok yani üstüne S5 Z2 G3 falan hikaye yani

http://www.youtube.com/watch?v=evEiekq_Di8

• quote:

Hocam sana kötülük yapana sen iğilik yapta belki yüzü kızarır.
  • Doriden pm geldi 5 dk ya 4.3 sürümü geliyor Knock code destekli
  • quote:

Doriden pm geldi 5 dk ya 4.3 sürümü geliyor Knock code destekli

İnşallah lag sorununu çözmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: macorono34

quote:

Doriden pm geldi 5 dk ya 4.3 sürümü geliyor Knock code destekli

İnşallah lag sorununu çözmüştür

Onun için çok sıkıştırdım illa pil süresi için öyle olması lazım diyor bakalım ne yaptı bilmiyorum

aslında ufak bişiler yapmış sanırım daha iyi olucak

birazdan anlayacağız

https://github.com/dorimanx/Dorimanx-LG-G2-D802-Kernel/commit/80c08e16814ce005d73c223318111b349e6c42bd

• PendroZ kullanıcısına yanıt
    çıktı ki :D
    http://dorimanx.shine.sk/LG/

edit:
    Knock kodu iki kez girmek gerekiyor
    ilki ekranı açmak için :)
    ikincisi de kilidi açmak için
    Çok güvenli bir kernel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 27 Nisan 2014; 0:28:22 >
  • merhaba arkadaşlar konuyu takıp edemiyorum bir aydır. cloudypro2 v2.0 çıkmış onu yükledim şimdi.ama 1.1 den sonraki versiyonlarda art a geçemedim. hızlıya alışınca dalvik kağnı gibi geliyor. çözen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

edit:

Dori kk de ia yapamiyo yada kafasi guzel bir kac haftadir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

edit:

3845#*802# > setting > update touch firmware

yap bakalım 2 kere sormaması lazım onu
  • İki kez aynı komutu vermiş olabilir belki :/ Ama onun haricinde bir hatasını bulamadım kernelin :)
  • 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.