Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36143615361636173618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun zamandır H-Rom kullanmakrayım fakat çok şişti mecburen rom değişikliğin gitmem gerekiyor. Sayfalarca okudım, karar veremedim neye geçeceğimi. Bu romdan nasıl geçiş yapabileceğim ile birlikte rom bilgileri paylaşır mısınız benimle?

Beklentilerim: Yüksek şarj, yüksek ahize ve hoparlör ses seviyesi. Ultra bir performansa ihtiyacım yok ağır iş görmüyorum telefonda. AOSP'de olur. Stockta kullandığım ilave tek şey kopyalama panosu.

Birde ahize ve hoparlör sanırım çok toz doldu, kasayı açmadan nasıl temizleyebilirim?

3 yıldır kullanıyorum cihazı ve maddiyattan dolayı daha uzun süre kullanmam gerekecek, temiz bir kurulum ve sonra temel kullanım diliyorum sadece. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar g4 pluz rom kullanıyorum. Kulaklık girişi çatlak gibi bişey olmuştu geçenlerde. Kulaklık takınca, çatlaktan dolayı kulaklığın başını jack girişine bastırmak gerekiyordu ses gelmesi için. Telefonu annem kullanıyor. Şimdi baktım jack girişindeki çatlaklık yerine oturmuş hiç bişey yokmuş gibi. Kulaklık takınca da bastırmaya gerek yok artık. Fakat wifi simgesinin olduğu yerde kulaklık takılı olsa da olmasa da sürekli

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMkulaklık işareti oluyor. Yani o çatlağın yerine oturmasından dolayı telefon hep kulaklık takılıymış gibi algılıyor sanırım. Wipe attım düzelmedi. Hiç bi şekilde düzelmiyor. Arama geldiğinde hopörlere almadan ne ses geliyor ne ses gidiyor. Şunu şunu yap diyen biri varsa cevaplamasını rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Arkadaşlar g4 pluz rom kullanıyorum. Kulaklık girişi çatlak gibi bişey olmuştu geçenlerde. Kulaklık takınca, çatlaktan dolayı kulaklığın başını jack girişine bastırmak gerekiyordu ses gelmesi için. Telefonu annem kullanıyor. Şimdi baktım jack girişindeki çatlaklık yerine oturmuş hiç bişey yokmuş gibi. Kulaklık takınca da bastırmaya gerek yok artık. Fakat wifi simgesinin olduğu yerde kulaklık takılı olsa da olmasa da sürekli

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMkulaklık işareti oluyor. Yani o çatlağın yerine oturmasından dolayı telefon hep kulaklık takılıymış gibi algılıyor sanırım. Wipe attım düzelmedi. Hiç bi şekilde düzelmiyor. Arama geldiğinde hopörlere almadan ne ses geliyor ne ses gidiyor. Şunu şunu yap diyen biri varsa cevaplamasını rica ediyorum.

bu durum benimde başıma geldi ne yazıkki kulaklık soketi arızalandı ne yaptıysam olmadı LG kulaklık girişleri çok hassas bende aliexpressten şu kulaklık soketini almayı düşünüyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/NEW-Replacement-USB-Charging-Port-Headphone-Jack-Cable-For-LG-G2-VS980/32794945161.html

kargo ile 7 dolar küsür ortalama 20 25 tl arası
    kendim takabilirmiyim emin değilim

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

buda ortalama Türkiye fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 4 Ağustos 2017; 18:56:37 >

• 4X HD kullanıcısına yanıt
    Resurrectionremix son sürüm deneyebilirsiniz, şarjı iyi gidiyor, performansı da gayet iyi. Pixel launcher ile de hoş bir kullanım sunuyor.

• Geçen Galaxy S8 konusuna, ekran süreleri tartışmaları üzerine G2'den aldığım günlük, sıradan ekran süresi attım. Aldığım cevaplar gülünç G2 gibisi daha gelmez

• Arkadaşlar flyme son beta kullanan var mı ? Rom ne durum da uzun süredir beta da devam ediyor deneyeceğim fakat kullanılabilir değil ise hiç urgasmayayim.

• Tavsiye etmem hocam Knock on ve off çalışmıyor çin ce uygulama dolu dondurduğunuzda bile sürekli çince bildirimler geliyor nav bar uygulamalarla uyumsuz sinir bozucu ama arayüzü çok güzel ve akıcı bir geliştirici alıp şu sorunları halletse süper olacak
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Çok rahat bir şekilde takarsın hocam yanılmıyorsam batarya değişirken soketlerinden çıkardıgım fakat tamamen sokmedigim kısma benziyor. Gayet rahat bunu sökmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ekrabimcatlak hem de 3 5 yerden mozaik gibi oldu degistireyim diyorum kaliteli ekran linki atacak var mi:)

• xperius kullanıcısına yanıt
    En son kullandığım zaman da sizin anlattığınız şekil deydi. Hiç gerek yok maceraya o zaman Geri dönüşünüz ve bilgiler için teşekkür ederim hocam. İyi günler.
  • DtMt7 kullanıcısına yanıt
    eğer dokunmatik panelde sorun yoksa sadece camını değiştirin. gg'de 40₺ aliexpress'de ise 9 dolar.
  • ve klavye açıkken geri tuşuna basınca fastreboot atıyordu.
  • Rica ederim hocam güncelleme alıyor her hafta ama bir arpa boyu yol almıyorlar. İyi günler
  • Nokata kullanıcısına yanıt
    Hocam onu degistirmek zor olmaz mi ya degistirebilir miyim ki

• Rom önerebilicek olan varmı ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Ressurrection Remix romunu takip edenler için yeni versiyon yayınlandı. Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Official versiyon.

RR-N-v5.8.4-20170806-d802-Official.zip

https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/

• quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Merhaba arkadaşlar,

Ressurrection Remix romunu takip edenler için yeni versiyon yayınlandı. Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Official versiyon.

RR-N-v5.8.4-20170806-d802-Official.zip

https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/

Nasıl şuanda peki hocam ?
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Daha akıcı ve kararlı. Aşağıda linkini verdiğim XDA da konuyu takip edebilirsiniz. PİL kullanımının da iyleştirildiğinden bahsediliyor.

https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-ressurrection-remix-m-t3271114/page349
  • DtMt7 kullanıcısına yanıt
    Önceden tamir bilginiz yoksa yapamazsınız zor bir iş

• Cdroid LoS tabanlı olduğundan bir türlü quick charge aktif olmuyor. 300 mA ile şarj etmek de işkence gibi geliyor. Sırf bu yüzden Stock Roma geçilebilir.

• 
Sayfa: önceki 36143615361636173618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.