Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Magisk Manager indirmeniz lazım hocam. Sonra uygulama içinden Magisk 13.1 ya da artık son versiyon kaçsa onu indirip twrp'den flashlamanız gerek.

Magisk yeni çıkmış meğer teşekkürler hocam çok iyi oldu bu
  • Rica ederim. Supersu flashlayıp az bozmadım telefonu. Bu daha basit. Xposed gibi modülleri de var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_a_l_99

AOSP tabanlı romlarda ROOT problemi yaşayan var mı arkadaşlar

Önceden ekstra işleme gerek kalmadan root seçeneği geliştirici seçeneklerinden aktif ediliyordu. Şimdi denediğim AOSP romların hiçbirinde root aktifleşmiyor.

AICP - RR - LINEAGE denendi.

Bu aslında Cyanogenmod'un kapanması ve ekipten ayrılan yeni bir oluşuma giden Lineage takımının bir kararı. Yani varsayılan olarak "su" yüklü gelmiyor. Dolayısıyla hem LineageOs hemde sizin bahsettiğiniz LineageOs tabanlı Aicp-RR vs. romlarda da durum böyle.
    Lineage Os'un web sitesinde ekstralar bölümünde recovery'den flaşlanabilen bir su paketi var, onu indirip flaşlayabilirsiz. Ya da arkadaşın bahsettiği gibi Magisk de bir alternatif..

• 7 temmuz tarihli rr weekly rom kurmustum, mobil internet baglantisinda sık sık kopmalar oluyor. Bu durumu yasayan var mi baska?

• quote:

Orijinalden alıntı: c_a_l_99

AOSP tabanlı romlarda ROOT problemi yaşayan var mı arkadaşlar

Önceden ekstra işleme gerek kalmadan root seçeneği geliştirici seçeneklerinden aktif ediliyordu. Şimdi denediğim AOSP romların hiçbirinde root aktifleşmiyor.

AICP - RR - LINEAGE denendi.

https://mirrorbits.lineageos.org/su/addonsu-14.1-arm-signed.zip
    Bunu flashlaman yeterli.

• Arkadaslar Xosp nougat Rom kullaniyorum ancak varsayilan olarak google cameranin eski surumuyle geliyor. Dolayisyla alternatif kamera uygulamasi ariyorum Snap Camera disinda onereceginiz bir kamera uygulamasi var mi? oygen os kamera uygulamasi denedim ama o da port henuz manuel modu yok. Google'in pixel cihazlarindaki kameranin 32 bit calisan surumu var mi? Birkac tanesini denedim ama coktu. Aktif olarak kullanan varsa apk paketini paylasirsa iyi olur.

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Evet ben önceki sürümlerinde de bu sorunu yaşadığım için değiştirdim ama özelleştirme konusunda bol seçenekli olmasını seviyordum.
    bugun crdroid yükleyip deneyeeğim bakalım.
  • trucks_one kullanıcısına yanıt
    Footej Camera

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyesref

Evet ben önceki sürümlerinde de bu sorunu yaşadığım için değiştirdim ama özelleştirme konusunda bol seçenekli olmasını seviyordum.
    bugun crdroid yükleyip deneyeeğim bakalım.

deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz hocam

• İyi geceler cümleten. Telefonumda aicp nougat yüklü. Telefonu xosp 6.3 e döndürmek istiyorum. Çünkü bu rom gerçekten de çok akıcıydı.

Nougattan xosp 6.3 e dönmek için ne yapmalıyım acaba?

• 5.0.2 stocktan 7.1 costum için baseband falan lazım mı?
    ek: bootstack-d802-CAF-signed flashlayıp crdroid kurdum. ilk etapta wifi görmedi. wifi gelişmişten bölge olarak tr seçmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 20 Temmuz 2017; 4:22:25 >
  • Ahize sesini yükseltme şansımız var mı ?

• Lg G2 5.0.2 a nasıl root atabilirim. Lg One Click Root diye bir program buldum ama hata veriyor.
  • Lineage os bugün itibariyle yeniden g2 için haftalık güncellemeyle başladı

• FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    Videoyu çeken arkadaşımızın söylediklerini eksiksiz yaparsanız telefonunuzu sorunsuz root yapabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=PiNQPLStZ-o
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Lineage os bugün itibariyle yeniden g2 için haftalık güncellemeyle başladı

Güzel haber. Her ne kadar mokee de gayet stabil olsa da hep içimde lineage os`nin lg g2 desteğini kesmesinin burukluğu vardı. yarın flashlayıp deneyeceğim bakalım.

Edit: Dayanamadım yükledim. Her zamanki gibi akıyor rom. Mokee`den bir tık daha performanslı diyebilirim. En ufak bir sorun yaşamadım şu ana kadar. Özlemişiz lineage os yetim bırakma g2`yi

Bir de wheather provider ekleyebilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 24 Temmuz 2017; 23:10:48 >
  • Arkadaşlar LineageOS tekrardan resmi olarak telefonumuza geldi. İlk açılışta geç açılabilir bekleyin.
    https://download.lineageos.org/d802

2017-07-24 13:20:11
    Son sürüm

Crdroidden buna geçtim tavsiye ederim, zaten bütün custom romlar Lineage tabanlı yapılıyor. :)

@aviator_
    söylemiş yine de dursun burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 24 Temmuz 2017; 22:11:27 >
  • 
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.