Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.765
Cevap
147
Favori
1.623.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35663567356835693570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam. İnternet sıkıntı olduğu için stock rom yükleyemedim. Brick olmamıştı zaten, twrp açılıyordu. Onun yerinehttps://forum.donanimhaber.com/lg-g2-android-n-7-1-1-resurrection-remix--122530005 buradaki arkadaşın paylaştığı bootstacki flashlayıp tekrar kurdum romu açıldı.
    Ama uğraştırıyor baya bu g2, Forever Xiaomi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben de rr 5.8.1 yükledim bu akşam.. önereceğiniz bir ayar var mı? bir de mevcut launcherlarda gece modu var mı uygulamalar ekranı için? ayarlardaki seçenekleri kurcaladım ama sanırım doğru başlığı bulamadım.. nova launcher kurmayayım dedim en azından bir süreliğine..

dpi ayarı ne olsun? bir de kernel olarak üstündeki kalsın mı yoksa lambda kernel veya başka bir tanesi mi iyi gider?
  • Arkadaşlar elinde erkanı, pili vs. ölmüş ama anakartı sağlam ve satmayı düşünen varsa bana ulaşabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: le_tatative

Sağolun hocam. İnternet sıkıntı olduğu için stock rom yükleyemedim. Brick olmamıştı zaten, twrp açılıyordu. Onun yerinehttps://forum.donanimhaber.com/lg-g2-android-n-7-1-1-resurrection-remix--122530005 buradaki arkadaşın paylaştığı bootstacki flashlayıp tekrar kurdum romu açıldı.
    Ama uğraştırıyor baya bu g2, Forever Xiaomi

Hocam lg g2 karmaşık değildir bootloader kilidi felan yoktur kolay kolayınına brick edemezsin brick olsa bile coğu zaman bir yol bulup kurtarırsın tek karışık olan şey bootloader ve bootstack onlarıda sora sora öğreniyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

RR v5.8.1 yükledim ilk izlenimlerim neredeyse mükemmel diyebilirim yani şaşırttı beni normalde uzun bir süre N ve MM romları kullanmam diyordum ama bu sefer olmuş galiba.Eğer vaktim olursa ayrıntılı bir konu hazırlamayı düşünüyorum akşam.

hocam bende kullanıyorum yaklaşık 20 gündür ama tek sorunum ses sorunu gibi duruyor. Şu aralar aşırı kötü ses çıkıyor telefondan
  • Resurrection Remix 5.8.2 gelmiş daha denemedim isteyenler için linkhttps://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/Nougat/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperius kullanıcısına yanıt
    Şu mobil veri ve WiFi kesintisi çözüldü mü acaba ? Heyecanla denemek istiyorum ama 21.yy Türkiye sinde İstanbul da elektrikler kesik ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nougat romlarda wifi acilinca 2g wifi kapaninca 3gye gecisi nasil yapabilirim? Lolipop ve marsmallowda gravitybox sayesinde yapiyorum ama nougatta xposed olmadigi icin yapamadim.

Ayrica nougat romlarda ses cok dusuk nasil artirabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamünaleyküm üstad rr 7.1.1 mobil veri kopması Wifi kopması son zamanlarda arttı ahhhhh cloudyfa ahhh bizleri kimlere bıraktında gittin ha şu da var çok şükür hala custom rom çıkıyor g2 ye

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar ben de rr 5.8.1 yükledim bu akşam.. önereceğiniz bir ayar var mı? bir de mevcut launcherlarda gece modu var mı uygulamalar ekranı için? ayarlardaki seçenekleri kurcaladım ama sanırım doğru başlığı bulamadım.. nova launcher kurmayayım dedim en azından bir süreliğine..

dpi ayarı ne olsun? bir de kernel olarak üstündeki kalsın mı yoksa lambda kernel veya başka bir tanesi mi iyi gider?

sorum güncel olmakla beraber şu wi-fi kopması sorununu çözen olduysa ben de yardıma talibim
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam hocam. Son sürüm 25 şubat olan RR yükledim ama daha yeni yükledim bir şey demek için çok erken.

Dediğin gibi Cloudyfa kimlere bıraktı bizi. O günleri hatırlıyorum da max 1 hafta da bir rom değiştiriyorduk topluca ne günlerdi..

İnternet ortamında içinde bulunduğum en güzel topluluk Bu konudaydı valla ne yalan söyleyeyim. Her zaman dediğim gibi bizim telefonu güzel yapan kullanıcılarıydı.

Neyse fazla maziye gittim Dediğiniz gibi hala custom rom çıkması da çok iyi en azından RR sayesinde telefonu güncel bir şekilde kullanabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Aleyküm selam hocam. Son sürüm 25 şubat olan RR yükledim ama daha yeni yükledim bir şey demek için çok erken.

Dediğin gibi Cloudyfa kimlere bıraktı bizi. O günleri hatırlıyorum da max 1 hafta da bir rom değiştiriyorduk topluca ne günlerdi..

İnternet ortamında içinde bulunduğum en güzel topluluk Bu konudaydı valla ne yalan söyleyeyim. Her zaman dediğim gibi bizim telefonu güzel yapan kullanıcılarıydı.

Neyse fazla maziye gittim Dediğiniz gibi hala custom rom çıkması da çok iyi en azından RR sayesinde telefonu güncel bir şekilde kullanabiliyoruz.

hocam 25 şubat sürümü indirip direk üstüne kursak hantallaşırmı rom acaba vipe yapmadan
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Valla ben temiz kurulum yaptım daha önce hiç wipesiz rom kurmadım bir şey diyemem üstad :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Valla ben temiz kurulum yaptım daha önce hiç wipesiz rom kurmadım bir şey diyemem üstad :)

en iyisi hocam haklısınız bende temiz kurulum yaptım biraz inceledim romu her şey aynı gibi bi değişiklilk yok gibi chanloglada kernel ile ilgili düzeltmeler yapılmış başkada gözüme önemli bir değişiklik çarpmadı
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Benim de gözüme bir farklılık çarpmadı şuan. Genel kullanımda daha seri ve stabil geldi bana. (daha yeni olduğu için de olabilir.)
  • Beyler sizce G6 arayüzü olan ux6yı bizim telefona portlar mı xda ahalisi?

• Beyler ekran köşelerini görüpte hoşuna giden varsa bu uygulama ile sizde yapabilirsiniz ve gayet güzel oluyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flyperinc.cornerfly&hl=tr

Uygulamanın ayar kısmından nav barın üstünde gözüken kenar yumuşatmalarını nav barın altına alabilirsiniz.

Ve şunu diyebilirim çok estetik duruyor yani g2 ye yakışıyor.
  • Beyler aosp 7.1 romlarda yavaş şarj problemi nasıl çözülüyor? Sinir edici. Stock romda son hız şarj olurken aosp romda 310 A ile ediyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Beyler aosp 7.1 romlarda yavaş şarj problemi nasıl çözülüyor? Sinir edici. Stock romda son hız şarj olurken aosp romda 310 A ile ediyor sadece.

Düzgün rom kurarsan sorunun çözülebilir, Lineageos gibi.
  • Litendria kullanıcısına yanıt
    Rr kullanıyorum. Bu problem hariç gayet düzgün rom aslında. Yarın onu deneyeyim bari..

• 
Sayfa: önceki 35663567356835693570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.