Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33703371337233733374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam optimus final sürümü denemistiniz sanırım. O rom nasıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimus'un final kitkatına geçmeyi düşünüyorum. Şarj süresi olarakta lollipoptan iyi diyorlar xda'da. Fakat sesi kısık diyorlar, kitkat için ses yükseltme zipi paylaşır mısınız?

Aslında en büyük merakım; lollipoptaki açılır bildirim paneli. Aynı şekilde kilit ekranında.. Play storeda denemediğim kalmadı, hiç biri tatmin etmedi uygulamaların. Kitkata geçince bu konu için ne yapmamı önerirsiniz?

Optimus finale geçecekler için xda yorumlarında şöyle bir zip paylaşılmış GPS hızı düşük dedikten sonra, sanırım fix. Geçecekler için burada bulunsun ihtiyacı olan çıkar belki

https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759886090

• quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

Optimus'un final kitkatına geçmeyi düşünüyorum. Şarj süresi olarakta lollipoptan iyi diyorlar xda'da. Fakat sesi kısık diyorlar, kitkat için ses yükseltme zipi paylaşır mısınız?

Aslında en büyük merakım; lollipoptaki açılır bildirim paneli. Aynı şekilde kilit ekranında.. Play storeda denemediğim kalmadı, hiç biri tatmin etmedi uygulamaların. Kitkata geçince bu konu için ne yapmamı önerirsiniz?

Optimus finale geçecekler için xda yorumlarında şöyle bir zip paylaşılmış GPS hızı düşük dedikten sonra, sanırım fix. Geçecekler için burada bulunsun ihtiyacı olan çıkar belki

https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759886090

hocam sırf kilit ekranındaki bildirim sıkıntısı yüzünden kitkata dönmüyorum açıkçası. bir yolunu bulursak hemen zıplayacağım cloudy 2.2ye

• Grimwood kullanıcısına yanıt
    Hocam XDA'da şöyle bir şeye rastgelmiştim bi' ara, linki yedeklemişim bildirim başlığı ile. Bi' inceler misiniz? Belki kurtarıcımız budur?

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/mod-notifications-expanded-t2561297/post48282404#post48282404

Edit: link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4X HD -- 12 Nisan 2016; 1:14:04 >
  • Cloudy G2 2.2 ve optimus final sürümü kullanan birisi var ise yorumlarıni paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca bunlardan birine aosp 6.0 dan geçerken hangi adımları uygulamak gerekli? Yarın bir nostalji yapıp kitkat deneyelim bakalım.

• Yazmayayım dedim de,yazılmayacak gibi değil arkadaş.Konunun canlılığı,yardımseverliği hakikaten diğer rom konularının çoğunda kendini aratıyor.Konu sahibinin ve diğer yardımcı olan bütün arkadaşların eline emeğine sağlık.Hiç LG telefonum olmadı ancak sırf zevkine konuyu okuyorum.İnşallah konunun canlılığı hiç eksilmez :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Cloudy G2 2.2 ve optimus final sürümü kullanan birisi var ise yorumlarıni paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca bunlardan birine aosp 6.0 dan geçerken hangi adımları uygulamak gerekli? Yarın bir nostalji yapıp kitkat deneyelim bakalım.

Cloudy 2.2 deyim dorimanx 10.9 ile kullaniyorum cok iyi uyum sagladi. quick window cesitliligi var.Kapagi acmadan Sms okuma, cagri gecmisini gorup arayabilme, attigin adimi gorebilme, hava durumunu gosteren saat, kamera ve muzik player.

%40 otomatik parlaklik + 4g + turkcell muzik + internet gunluk kullanim 3.5- 4 saat arasi ekran suresi aliyorum.(telefn 2.5 yillik) xposed ve g3 tweaksbox ile ozellestirmeler yaptim. Mesela ana ekrani 5x5 degil 6x6 kullaniyorum bazi widgetlerin icindeki yazilar birbirine girdi ama 5x5te bu sorun yok.
    Smart notice calisiyor. 6x6 yapinca yazilar birbirine girdi. Youtube background instagram zoom filan yukledim xposed iyi calisiyor. Fakat ART modunu acmamalisin. Xposed dalvikte calisiyor.
    Hava durumu + smart notice + quick window + xposed yalnizca bu surumde sorunsuz calisiyor. Lolipopta herhangi birinden vazgecmeniz gerekiyordu. Aksam kullandigim modlarin linkini atarim. Xposed dorimanx quick window gibi.
    Marsmalowdan gececeksen. Twrp 2.8.7.3 olsun 3.0 olmasin. Wipeleri yapip Kitkat bootloader kitkat baseband yukledikten sonra twrpyi yeniden baslatip romu yukle tamamdir.
    Not. Ilk basta 4g secenegi yok basit bir sekilde aktiflestirebiliyoruz.aksama yazarim. Simdi malum mesai basliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyesref -- 12 Nisan 2016; 8:51:10 >

• Optimus finalda güzel kardeşim sıkıntı yok ama cloudy şarj olarak daha iyi gibi geldi bizim teller için en iyi romlar bu romlar diğerleri zaman kaybı daldan dala zıplıyoruz anca vakit kaybı başka bişey değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @luckyesref Çok teşekkür ederim ilginize hocam. Bende bugün geçip deneyeceğim.

@GpRsCi Tamamdır hocam haklısınız çok teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar siz cloudy rom ile birlikte stock gelen g3 kamerasınımı kullanıyorsunuz? Yoksa Xcam filan mi yüklüyorsunuz ? Müsait olduğunuz zaman LTE için çözümüde bekliyorum. Yahu bayadır kitkat kullanmıyordum hem unutmuşum hem garipsedim hemde duygulandım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 12 Nisan 2016; 11:41:53 >
  • GpRsCi kullanıcısına yanıt
    Cloudy 2.2de xcam settings'e saturation ayari ekleniyor mu...eskiden yoktu...diger anlamlarda harika bi rom zaten..

• buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Kitkat'ta yok o ayar benim bildiğim kadarıyla. Lollipop'ta var. Cloudy G2 2.2'ye özel bir eksiklik değil yani.

Düzeltme:http://forum.donanimhaber.com/m_84641562/mpage_1129//tm.htm#msglink_116038722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 12 Nisan 2016; 13:40:33 >
  • Xcam kullanıyorum ücretli uygulamasını satın aldım

Titanium backup ile lte config dosyasını dondurursan 4g ile sorunsuz bağlanabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimus g3 final romdan 1 hafta olmuştu cloudy 3.3 ye geçeli bu sefer cloudy 2.2 denemeyi düşünüyorum nedense bana optimus g3 final romun kamera kalitesi güzel gelmedi sanki fazla noise çıkıyor fotolarda.
    EDİT: Yok beyler olmuyor ben lollipop sürümüne alışmışım kitkat hoşuma gitmedi. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 12 Nisan 2016; 13:32:04 >
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Stock 20h kitkatta var..saturation

• buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlıyormuşum. Cloudy G2 2.2 port rom. Bu yüzden yok o romda. Sonuç olarak Cloudy G2 2.2'de Saturation eklenmiyor. Xda'da program üreticisi şöyle belirtmiş hatta:

"Why don't I have a saturation slider in the settings app?
    As mentioned in the settings app's play store description, this isn't available on all devices/drivers. LG removed this capability from the G Pro 2 (which the G2 Advanced KitKat driver is based on) and the G3."

İlla o özelliği istiyorsanız Stock Kitkat'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 12 Nisan 2016; 15:25:22 >
  • quote:

EDİT: Yok beyler olmuyor ben lollipop sürümüne alışmışım kitkat hoşuma gitmedi. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize.

Aynı şekilde bende hocam kilit ekranı uygulama sonlandırma ekranı görsellik derken 2 saat geçmeden optimus g3 finalden gene cloudy 3.3 e geri geldim yapamadım maalesef.
  • ynsemre1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zorlamanın anlamı yok. Stock rom kurdum geri dorimanx da kurdum rahat rahat duracağım uzun bir süre. Konuya girmemem lazım bu konuya girince rahat duramıyorum.

• quote:

Yok hocam zorlamanın anlamı yok. Stock rom kurdum geri dorimanx da kurdum rahat rahat duracağım uzun bir süre. Konuya girmemem lazım bu konuya girince rahat duramıyorum.

Benimde bu telefonu garantiye getirmem lazım kamera videoda karanlık çekiyor ama ayrılmak istemiyorum telefondan bir de dediğiniz gibi hep bir heves kalıyor içimizde bir şans daha veriyim diye diye habire rom değişiyorum sonra pişman olup bir daha cloudy 3.3 e geri geliyorum.
    Merhaba hocam, Xcam'de kullandığınız ayarlar nasıl? Paylaşır mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33703371337233733374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.