Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33693370337133723373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Evet hocam doğru veriyor ama link çalışmıyor. Alt daki linki verdi mesela ama indirmeyi başlatmıyor. Bu siteye ulaşılmıyor diyor.
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWC9WNE232EEA5HB773F5MP/D80230c_00.kdz

Farklı bir tarayıcı ile deneyin.Bende indiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

quote:

Stock roma dönmek istiyorum ama orjinal kdz indirilen site çalışmıyor başka nereden bulurum veya nasıl hallederim.

http://www.hanfei.name/lg-g2-d802-stock-android-5-0-2-lollipop-kdz-download.html

Hocam benim orjinal kdz Birleşik krallık bunlar nerenin acaba ? Birde bunlar vodofone falan diyor sıkıntı çıkmasın ?

EDİT : Burada ki linklerde çalışmıyor. Google ne kadar g2 firmware diye araştırsam hep şu linkleri çalışmayan nalet siteye yönlendiriyor.

http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg+G2-Tutti-36.html

http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg+G2-Tutti-36.html
    Bu site üzerinden istediğiniz kdz dosyasını indirebilirsiniz.İstediğiniz kdz nin üzerine tıklayın indirilecek siteye yönlendirecek o site üzerinden indirebilirsiniz.

İnmiyor hocam sadece bana özel mi bilmiyorum ama inmiyor rica etsem sizde bir linki denermisiniz inecek mi

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWC97KB232SZA38C173FLK5/D80230c_00.kdz

United Arab Emirates v30c kdz stok rom hocam, buyrun indirin.

Hocam link çalışmıyor. Bunu daha önce denedim zaten ama alt daki SS de görüldüğü gibi bir sonuç çıkıyor. Sizde dowland başlıyor mu ? Ben de mi sıkıntı var ?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1293460/0b2af62f-3484-4834-859a-473398fc1c8c.png

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

• bende tıklayınca direk inmeye başlıyor, Google Chrome kullanıyorum..Sorun sizin bağlantıdan kaynaklı olabilir.
    Özel dns falan mı kullanıyosunuz
  • Hocam ikinize de teşekkür ediyorum. İnananın 3-4 saattir şunla uğraşıyordum kafayı yediriyordu bana.... İçine tükürdüğümün Open DNS'si yüzünden 3-4 saatim boşa gitti
  • Allah aşkına yardım edin Sensör sorunu bitmek bilmedi.Knock On/Off çalışmadığı yetmezmiş gibi birilerini aramak istediğimde ekran açılmıyor anca karşı taraf kapatırsa oda hemen gelmiyor ekran yine hatta bazen ne yaparsam yapıyım açılmıyor.Nasıl çözülükce bu Touch Firmware Upgrade yaptım olmuyor.Yani bu seçenek değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

jellybean yüklemek mecburimi evimde şuan internet olmadığı için telefonun internetini kullanıyorum flash tool ile yüklüyeceğim.

Bootloader falan flashlamana gerek yok. Flash Tool ile CSE Flash olarak işlemi yapman yeterli.
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Xposed yukleyip.disable proximity sensor modulunu yuklemeyi deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm11 yuklerken loki hatasi aliyorum bilgisi olan var mi

• Xposed kullanmadan bir çözümü yok mu bunun Xposed kullanmak istemiyorum.
    Stock rom kullanmiyorsan ceviri uygulamasinin ayarlarindan ayarlarindan kapatabilirsin.stock ise pek bilgim yok 3845#*802# burdan kapatma vardir biraz arastirmak lazim

• Bu 3 aydan fazladır olan bir sorun aramadığım yer kalmadı denemediğim çözüm yolu kalmadı.Yani nette olanlar.Telefoncu desen ufacık çakma sensör için 65-75TL istiyor ne bu cihaza ne de başka bir LG cihazına artık para harcamak istemiyorum.
    Bir arkadaşımın telefonundada aynı sorun mevcuttu.En son TOT ile offical JB sürümünü yükledik şimdi sorunsuz çalışıyor.
    Ama offical KK veya LP KDZ yüklediğimiz zaman yine aynı sorun oluyor bende anlayamadım neden olduğunu.

Sizde bir tot ile jb yükleyin cihazınızın modeline göre.

Bir ara şunu deneyip KK kdz dosyasını TOT yapıp deneyeceğim.KDZ yüklemesindenmi hata veriyor diye
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2600575

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 11 Nisan 2016; 17:07:10 >
  • Yok abi Aosp romdan sorna Stock rom çok yavaş geliyor. Yine bir aicp geçiyorum bakalım sonumuz ne olacak böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 11 Nisan 2016; 18:10:01 >
  • LG G2'yi Satıp, G3 32GB alarak aranızdan ayrılmış bulunmaktayım. Hoşçakal G2 Ailesi! G2 Beni son zamanlarda çok sıksa ve üzsede, ilk 2-3 ay çok güzeldi. Hoşçakalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Yok abi Aosp romdan sorna Stock rom çok yavaş geliyor. Yine bir aicp geçiyorum bakalım sonumuz ne olacak böyle.

Hocam hala beklemedeyim 2 tane şey istiyorum biri ses için en azından uygun bir v4a birde root yöneticisini supersu yapabilmek. Birde anlamıyorum neden cm 12.1 ve cm 13 te bu ses sorununu düzeltmiyorlar göremiyorlar mı neden bir çözüm üretmiyor cm ekibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Yok abi Aosp romdan sorna Stock rom çok yavaş geliyor. Yine bir aicp geçiyorum bakalım sonumuz ne olacak böyle.

Hocam hala beklemedeyim 2 tane şey istiyorum biri ses için en azından uygun bir v4a birde root yöneticisini supersu yapabilmek. Birde anlamıyorum neden cm 12.1 ve cm 13 te bu ses sorununu düzeltmiyorlar göremiyorlar mı neden bir çözüm üretmiyor cm ekibi ?

Ses evet kötü ama kamera ondan da kötü çamur gibi. Görüşme sırasında görüşmenin aniden sonlanması beni deli ediyor. Zaman bulabilirsem stock roma geçicem en azından yavaş bile olsa kamera ve ses yeter.

• ynsemre1 kullanıcısına yanıt
    Valla sorularınızın cevabı bende yok hocam malesef. Bende bilmiyorum.

Benimde garip bir sorunum ortaya çıktı. Aicp son sürüm yükledim şimdi root izni vermeme rağmen root izni yok diyor çok garip bir durum. Google+ konusundada bahsetmişler yarım yamalak ingilizcem ile çözüm arıyorum :)

Edit: Sorunu çözdüm Supersu Son sürüm (Beta) Yükleyince sorunum çözüldü. Aicp Düzelmiştir dedim ama hala aynı. Wifi filan hala sorunlu ben uzunca bir süre kimseye aosp rom tavsiye etmiyorum stock rom yedeğime dönüp rahat durmayı öğrenmem lazım resmen rahat batıyor. Tabi hiz olarak rakipsizler. Hazır evdeyken bukadar uğraştım birkaç gün aicp romda kalayim bare..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 11 Nisan 2016; 19:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

vay be sony Z2, Z3 cihazlarına ota ile Marsmallow dağıtımına başlamış helal olsun. Ayrıca yazıklar olsun LG. Bir daha LG almayacağım ne olursa olsun.

g2 rakibi s4 z1 bunlara da güncelleme gelmedi.
  • Cloudy 2.2 den başkası hikaye arkadaşlar ses kamera hız stabil şarj ne ararsan bu romda zırt pırt rom değişip durmaya gerek LG adam gibi L güncellemesi vermedi telefon sürünüyor resmen aosp desen kamera çamur ses yaramaz aosp kullanacaksak Nexus alalım Cloudy 2.2 ye döndüm kafa rahat neydi öyle zırt pırt rom değişme psikolojik sıkıntı veriyor insana resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: GpRsCi

Cloudy 2.2 den başkası hikaye arkadaşlar ses kamera hız stabil şarj ne ararsan bu romda zırt pırt rom değişip durmaya gerek LG adam gibi L güncellemesi vermedi telefon sürünüyor resmen aosp desen kamera çamur ses yaramaz aosp kullanacaksak Nexus alalım Cloudy 2.2 ye döndüm kafa rahat neydi öyle zırt pırt rom değişme psikolojik sıkıntı veriyor insana resmen

Önce power rom derken NDM oldu olacak derken bende cloudy 2.2 deyim aradığım sık sık kullandığım özellikler bir tek bunda var. hemde dori 10.9 ile cok uyumlu çıktı. daha önce dori kernel benim telefona pek yaramazdı.şimdi çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyesref -- 11 Nisan 2016; 23:37:56 >
  • 
Sayfa: önceki 33693370337133723373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.