Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33673368336933703371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cm13ten baska onerdiginiz stabil rom varmi hocalarim
  • Aosp rom olarak AİCP rom daha tam stabil değildi. CM13 Gece sürümleri stabilliği yakaladı sanırım öylemi arkadaşlar. Aosp kamera yüzünden kullanmıyordum ondanda vazgeçtim arkadaş ses de çok kötü önceden ses bukadar kötü değildi. Aicp kullanınca 3 4 gün stock romun en iyisi biel yavaş geliyor malesef. AİCP tam benim aradığım romdu fakat ondada restart sorunu filan vardı 2 3 sürümdür. Tam cm13 geçeyim diyorum ama özelleştirme AİCP roma kıyasla 0 nerdeyse. Herşey için Xposed lazım ve ben Xposed kurmaktan nefret ediyorum cihaza Sanırım yine AİCP deneyeceğim bu gidişle Sırf Navbarı Xposed gerekmeden küçültebildiğimiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 10 Nisan 2016; 14:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Aosp rom olarak AİCP rom daha tam stabil değildi. CM13 Gece sürümleri stabilliği yakaladı sanırım öylemi arkadaşlar. Aosp kamera yüzünden kullanmıyordum ondanda vazgeçtim arkadaş ses de çok kötü önceden ses bukadar kötü değildi. Aicp kullanınca 3 4 gün stock romun en iyisi biel yavaş geliyor malesef. AİCP tam benim aradığım romdu fakat ondada restart sorunu filan vardı 2 3 sürümdür. Tam cm13 geçeyim diyorum ama özelleştirme AİCP roma kıyasla 0 nerdeyse. Herşey için Xposed lazım ve ben Xposed kurmaktan nefret ediyorum cihaza Sanırım yine AİCP deneyeceğim bu gidişle Sırf Navbarı Xposed gerekmeden küçültebildiğimiz için.

Hocam restart sorunu cm13 te bende de oldu. Şu iki üç sürümdür kullanan cm13 kullanan arkadaşım da birkaç kez oldu. Dediğiniz gibi cm13 te fazla özelleştirme yok. Ses kamera maalesef kötü ses yükseltme zipi ile yükselmiş gibi gözükse de yine fazla bir yükselme yok. Sırf şu yağ gibi akmasından dolayı stock vr stock tabanlı romlara geçesim gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• DADAŞ2500 D kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam aosp romlar birtek yağ gibi akıyor. Başka hiçbir konuda iyi değiller resmen cihazi kullanamıyoruz. Şöyle bir gerçek var kim ne derse desin tamam ciddi anlamda hız farkı oluyor diğer romlara göre fakat dejavantajları daha fazla malesef. Sırf bende bu kamera hoparlör kulaklık kalitesinden dolayı aosp rom kullanamıyorum :) Stock romda kaldık. Aslında cihazin tarihi geçti artık benim için cihazin da suçu yok. Para olsa değiştireceğim. 1 Sene daha idare etmesi lazım beni bir şekilde
  • Beyler cm 13 den stock lolipopa dönücem bayadır girmeyeli unuttum.

elimde d80230d_00.kdz dosyası mevcut. geri dönüş için bootloader filan gerekiyormu biri beni bilgilendirise sevinirim
  • quote:

Vallahi hocam aosp romlar birtek yağ gibi akıyor. Başka hiçbir konuda iyi değiller resmen cihazi kullanamıyoruz. Şöyle bir gerçek var kim ne derse desin tamam ciddi anlamda hız farkı oluyor diğer romlara göre fakat dejavantajları daha fazla malesef. Sırf bende bu kamera hoparlör kulaklık kalitesinden dolayı aosp rom kullanamıyorum :) Stock romda kaldık. Aslında cihazin tarihi geçti artık benim için cihazin da suçu yok. Para olsa değiştireceğim. 1 Sene daha idare etmesi lazım beni bir şekilde

Doğru diyorsunuz cihazın değişim vakti geldi bir sene önceki amiral gemi telefonların biraz daha düşmesini bekliyorum.Bu sene çıkan telefonların maalesef fiyatlarından dolayı yanlarına yaklaşmak mümkün olmuyor. Siz şimdi stock roma mı geçtiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DADAŞ2500 -- 10 Nisan 2016; 15:22:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

Beyler cm 13 den stock lolipopa dönücem bayadır girmeyeli unuttum.

elimde d80230d_00.kdz dosyası mevcut. geri dönüş için bootloader filan gerekiyormu biri beni bilgilendirise sevinirim

Bildiğim kadarıyla kdz flashlamadan önce jb bootloader flashlanması gerekiyor. Ya da isterseniz flashlanabilen 10c yükleyin ondan sonra istediğiniz kdz yi yükleyebilirsiniz.

Fiyatlar şaka gibi hocam. Türkiye gerçekleri işte ne yaparsın. Neyse canımizi sikmayalim durduk yere.

Evet birkaç gündür stock rom 30h dorimanx ile kullanıyorum stabil fakat aosp dan sonra yavaş geliyor tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 10 Nisan 2016; 15:38:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fiyatlar şaka gibi hocam. 3.000 TL ile giriş yapar oldu cihazlar. Tabi bizim ülkemizde düdükleme politikası var firmalar tarafından fakat esas suç yine firmadan çok bizim ülkemizde malesef. GSYİH, GSMH, Alim GÜCÜ, asgari ücret, gelir DAĞILIMI ve TL nin düşük gücü vs. Uzar gider neyse canımizi sikmayalim durduk yere.

Evet birkaç gündür stock rom 30h dorimanx ile kullanıyorum stabil fakat aosp dan sonra yavaş geliyor tabiki.

Müsait olduğumda bende stock roma geçiş yapmayı düşünüyorum. Artık yeni bir cihaz alana kadar cm stock arasında mekik dokuyacam.

Valla bende aynı durumdayım hocam. Stock rom sapitana kadar dururum. Sapitinca G5 port rom çıkmazsa cm13 aicp birine geçerim bende öyle öyle gider bu iş.

jellybean yüklemek mecburimi evimde şuan internet olmadığı için telefonun internetini kullanıyorum flash tool ile yüklüyeceğim.
  • quote:

jellybean yüklemek mecburimi evimde şuan internet olmadığı için telefonun internetini kullanıyorum flash tool ile yüklüyeceğim.

%2 de kalma ihtimali olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

quote:

sağolun hocam bootloader olayı nedir ? birşey yüklemem gerekiyormu flashlamadan önce
  • Arkadaşlar, d802 digitizer siyah ihtiyacı olan varsa haber etsin, elimde fazla mevcut. Çarşamba gibi g2 hasretim bitecek. Yeşilçam filmlerinde lokantanın önünde iç çeken çocuklar gibiyim konuyu her gördüğümde

• s.a aranıza yeni katıldım lg g2 d801 model cıgazım var cıhaza yanlıs rom yukledim imeil null oldu nasıl çöze bilrim
  • SusLanSenKöylü kullanıcısına yanıt
    s.a aranıza yeni katıldım cihaza yanlıs rom yukledim imeil null oldu yardım edermsiniz
  • crzemre34 C kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_104825516/tm.htm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

quote:

sağolun hocam bootloader olayı nedir ? birşey yüklemem gerekiyormu flashlamadan önce

Siz Flash tool ile kdz yükleyerek stock roma mı geçiş yapmak istiyorsunuz?

• hayır yanlıs rom yukledim imeil null oldu cihaza nasıl imeil ata bilirm yada eski imeilini nasıl geri döne bilrim onunla ilgili yardım istiyorum uzakdan erisimle felan olurmu
    eevt
  • 
Sayfa: önceki 33673368336933703371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.