Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33213322332333243325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam üstte yazdım. O hatayı report ettim geliştiriciye sonraki build de fixlenmiş olacak dendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linki kur öncesinde wipe yap gapps olarakta nano kullan

• Pc için demiyorum hocam apk olarak mevcut ad block plus son derece basarili en ufak bir reklam bile kalmıyor

• 300 tlye duramadım g2 aldım bugün g2den vazgeçemiyorum abi hemide 32 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

300 tlye duramadım g2 aldım bugün g2den vazgeçemiyorum abi hemide 32 gb

Çok ucuzmus hocam telefoncudan falanmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

relefoncuları gezerken bi kaç dükkan sonrasında baktım camekanda 2.nci el bölümünde g2 gördüm ne kadar dedim 300 abi 32 gb model garantisi yok sağlam temiz telefon bi şey olursa getir abi dedi üstümdede tam 300 tl vardı al parayı ver telefonu bi şeyi unutmuşum bütün param o olduğu için başkada para yoktu üstümde eve yürüyerek gittim 6 km

• quote:

quote:

quote:

relefoncuları gezerken bi kaç dükkan sonrasında baktım camekanda 2.nci el bölümünde g2 gördüm ne kadar dedim 300 abi 32 gb model garantisi yok sağlam temiz telefon bi şey olursa getir abi dedi üstümdede tam 300 tl vardı al parayı ver telefonu bi şeyi unutmuşum bütün param o olduğu için başkada para yoktu üstümde eve yürüyerek gittim 6 km

İyimis ama ekran sararirsa risk alinirmi sizce bende alayimmi telefonsuzum şuan g2 vardı anlama verdin

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyimis ama ekran sararirsa risk alinirmi sizce bende alayimmi telefonsuzum şuan g2 vardı anlama verdin

ben bi risk aldım ama şuana dek bi sıkıntı çıkmadı gayet iyi güzel çalışıyor stock lolipop yüklüydü aldığımda ORİON 2.2 kurdum umarım bi sıkıntıda çıkarmaz ilerde bilemiyorum bende sıkıntı çıkmadı diye sizdede sıkıntı çıkmaz alın diyemem vaktiniz olursa iyice bi inceleyin benim pek vaktim yoktu inceleyemedim aklınızda bulunsun alcağınız zaman alcağınız telefonla başka birini arayın ses gidip geliyormu dokunmatiği kontrol edin hızlımı yavaşmı açıksa siz kapatın açın açılma süresi ne kadar sürüyor kontrol edin ven genelde bunları yaparım 2.nci el alırsam ama bugün yapamadım vaktim yoktu benimkinde hiç bi sıkıntı olmadı çıkmadıda zamanında teknosadan 400 tlde tekno garantiyle birlikte toplamda 2200 tl verip aldığım cihazı bugün 300 tlye almak çok zoruma gitti ama napalım teknoloji dünyası böyle bugün s7 edge 3299 tl seneye yarıya iner aslında ıphone almak gerek değer stabilitesi açısından satarken o kadar zarar etmiyorsun androidlerde çok zararın oluyor mesela benim 2200 lira zararım var az paramı elbette değil özellikle asgari ücretli biri için

• Beyler garip bir sorunum var bilgisi olan varsa bekliyorum.
    Srkg2 4.10 romunu kullanıyorum stock rom.

Romda galeride preload klasörü yani cihazı ilk aldığımızda içinde olan 2 Adet tanıtım videosu var bunları silmeme rağmen her cihazı reboot ettiğimde tekrardan geri geliyorlar bir bilgisi olan varmı?

• Arkadaşlar Google Edition romda sesler (melodiler) çok yetersiz. Acaba hangi klasörde. Kendim başka melodiler eklemek istiyorum.
  • Stok lp rom kullanıyorsan ona katlanacaksın mecburen, boot.sh gibi birşey yüzünden otomatik oluşturuluyor, cloudy bile çözememiş o sorunu... Ben de zamanında bayağı karıştırdım ama çözümünü bulamadım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum nerde hata yapıyorum
    Eyvallah doktor teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Arkadaşlar Google Edition romda sesler (melodiler) çok yetersiz. Acaba hangi klasörde. Kendim başka melodiler eklemek istiyorum.

Buldum. Belki başkasına da lazım olur.
    System - Media - Audio

• iyi akşamlar arkadaşlar cloudy romu kurdum bugün telefona ancak sevmediğim tarafları oldu lg flash tool 2014 programı ile kk stock flashlayabilirmiyim direk ? Amacım stock kk dönmek lp kullanmayacağım.
    teşekkürler.
  • Evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle teşekkür ederim cevabın için ancak programdan hata alıyorum şu şekilde : LGUserCSTool LGMobile Application çalışmayı durdurdu gibisinden bunun çözümü nedir acaba? daha öncede bu yöntem ile stock roma dönmüştüm ancak bu sefer çalışma durdurdu hatası alıyorum internetten araştırdım biraz çözümü bulamadım zaten türkçe bilgi hiç yok
  • Açıkçası bi kamyon nedeni olabilir, net fikrim yok. Eksik dll vs. olabilir yüksek ihtimalle. Kdz atmanın farklı bi yolu daha vardı ancak hatırlamıyorum şu an.

• Hatırladım şimdi lg up olmalı adı. Kullanmadım hiç nasıl oluyor bilmiyorum ama bunu da deneyebilirsiniz kdz için.

• Khiron K kullanıcısına yanıt
    hocam sağolun hemen bakıyorum ancak ondan önce bir şey buldum forumber full wipe jellybean diye twrp den flashlanıyormuş sanırım onu flashlarsak otadan kk a yükseltebiliyormuyuz teli?
  • Hocam merhaba. Xceed build 16 varken neden 14 kullanıyorsunuz? Pil ömrü farkı falan mı var acaba.. Dorimanx kullanıyorum, pil olarak iyi ise xceed denemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 14 Mart 2016; 8:56:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33213322332333243325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.