Şimdi Ara

[LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
72.894
Cevap
170
Favori
1.549.032
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> [LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]
Giriş
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

powerrom 2.5da şu olayı anlamadım rom 5.0 ama kurulum rehberinde bootlader kitkat kurun diyor ne alaka

lolipopdan başka lolipop tabanlı roma geçerken kk flaslamıyoruzki bi yanlışlıklmı var acaba hadi lolipopdan kitkate dönüşte bootlader tamamda 5.0dan 5.0a KK ne alaka

aynı şekilde ben de düşündüm hocam o yüzden download yaptım öyle bekliyo =)

Edit:Hocam KK boatloader kurmadan wipe yapıp yükledim direkt herhangi bir sıkıntı olmadı haberin olsun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklaw34 -- 9 Mart 2016; 12:42:16 >

Xiaomi Mi 8 Ana Konu|Siyah
  • Binbaşı
    1707 Mesaj

Aynen öyle tek kötü olan tek kötü tarafı o galiba ama bizim türk milleti onada bir çözüm bulur elbet.Mesela alternatif kapak gibi.Açıkçası öyle bir telefonu kılıfa koymayı istemem.
    |
    |
    tarlabasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Aynen öyle en azından premium bir cihaz gibi duruyor.Geliştiricileri zaten hazır telefonun.

fiyat performans bakımından oldukça iddialı ve başarılı bir cihaz.Fakat şu saçma sapan isim beni öldürüyor.General Mobile nedir arkadaş.
    Hadi tamam GM olarak devam et firma adı olarak fakat yap güzel bir logo.Bas arkasına.Eşek kadar GENERAL MOBILE niye yazıyorsun.

Arka kapak çıkıyorsa alternatif kapaklar çıkar zaten.Genede şükretmek lazım ön tarafa logo koyup telefonu şişirtmemişler.Ayrıca ekran kasa oranı da g2 ile benzer bildiğim kadarıyla. Yani tasarım olarak ta başarılı bence.
    |
    |

• Yarbay
    13973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Hocam download moda aldığınızda veya twrp ye tuş kombinasyonlarini yaparak girmeye çalıştığınızda nasıl bir ekran ile karşılaşıyorsunuz. Baska bir cihaz ile fotografini cekip atabilir misiniz.

şöyle söyleyim dostum. hadi kdz flashladıktan sonra yeşil bir android ifadesi bir süre ekranda belirir. aynı ekran beliriyor ve sonra tekrar lg logosuna dönüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cihazınız hard brick olmamis hocam. Soft brick olmus. Ancak benim anlamadigim download moda girebilmesi lazım.

Sorunun ne oldugunun tespit edilip srk tool ile duzeltilmesi lazim.

Srk tool u indirin bence. Fix downlaod mode secenegini o sekildeyken bilgisayara tskip uygulayin.
    Sorununuz buyuk ihtimal srk tool 2.1 ile duzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazınız hard brick olmamis hocam. Soft brick olmus. Ancak benim anlamadigim download moda girebilmesi lazım.

Srk tool u indirin bence. Fix downlaod mode secenegini o sekildeyken bilgisayara tskip uygulayin.

bence hard brick oldu hocam. çünkü eskiden de böyle olmuştu logo dönüp duruyordu download mode ile .tot dosyası yükleyip kurtardım. şimdi ne twrp ye giriyor ne download mode'a. telefoncuya versem onlar nasıl halledecek ki sonuçta download mode olmadan hiç bir hareket yapamıyorsun. yada varsa bir yolu minnettar olurum.

Sağol hocam bende indirmiştim ama yüklememiştim wipe yapılıp kurulabiliyor demekki nasıl rom iyimi?

|
    |
    Darklaw34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bi yardima ihityacim var. bu rom islerinden zerre kadar anlamamama ragmen dün telefonun kasmalarina dayanamayip cm13 kurmaya giristim. Neyse basari ile sonuçlandi ta ki bugün nightly güncellemesi gelene kadar. Güncellemeyi cyandelta ile yükleyeyim dedim. indirdim twrp ile yeniden basladi telefon yükledim falan derken tel açildi fakat google uygulamalari sirayla durdu hatasi vermeye basladi ve hicbir islem yapamadim. belirteyim güncellemeyi flashladiktan sonra gapps flashlamadim gerek olmayacagini dusundum gerekiyor mu halen bilmiyorum. Belki ondan dolayı olmus olabilir ama tekrar riske girmek istemiyorm pek anlamadigim icin. Bende hard reset attym wipe yapyp dün indirdigim romu tekrar kurdum. su an tel çalisiyor bi sikinti yok fakat güncellemeyi yükleyemedim. Sorum su acaba ben mi yanlis biseyler yaptim, nightly güncellemesi nasil yapiliyor yardimci olabilecek var mi acaba ? sorunu izah edebildim mi bilmiyorum ama bi el atan arkadas olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailgvn77 -- 9 Mart 2016; 16:48:10 >
    Intel Core i7 6700K 4.6 GHZ // MSI Gaming X Trio GTX 1080Ti // MSI Z270 Gaming M5 // Adata Spectrix XPG D41 8X2 16 GB 3200Mhz Ram // NZXT X62 Kraken AIO Cpu Liquid Cooler // Crucial BX200 240Gb-480Gb SSD // Samsung 970 EVO 250 Gb // Phanteks P400S Grey // Corsair RM650x // Corsair K95 RGB Platinum MX Brown // Corsair M65 Pro RGB // Corsair HS50 // Corsair MM300 // Dell S2716DG 144Hz G-Sync 2K Monitor

• Yarbay
    2773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

bence hard brick oldu hocam. çünkü eskiden de böyle olmuştu logo dönüp duruyordu download mode ile .tot dosyası yükleyip kurtardım. şimdi ne twrp ye giriyor ne download mode'a. telefoncuya versem onlar nasıl halledecek ki sonuçta download mode olmadan hiç bir hareket yapamıyorsun. yada varsa bir yolu minnettar olurum.

Garanti varsa gönder hocam bakıyorlar ona anakartı değişiyorlar benimde olmuştu hiç uğraşma gonderirken pcden yazılım yüklerken elektrikler kesildi de

• Yarbay
    13973 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Garanti varsa gönder hocam bakıyorlar ona anakartı değişiyorlar benimde olmuştu hiç uğraşma gonderirken pcden yazılım yüklerken elektrikler kesildi de

download mode'a geçmeme sorunu mu olmuştu hocam? garantisi yok anakart parası zaten bir g2 parası...

• Yarbay
    3970 Mesaj

O kadar uzun süredir bunları kullanmanıza rağmen hala karıştırıyor musunuz hocam lollipop bootloader diye bir şey yok G2 de jb ve kk bootloader var tüm lollipop romlarda kk bootloader da çalışır

|
    |
    djvietnam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

Beyler selam,

bi yardima ihityacim var. bu rom islerinden zerre kadar anlamamama ragmen dün telefonun kasmalarina dayanamayip cm13 kurmaya giristim. Neyse basari ile sonuçlandi ta ki bugün nightly güncellemesi gelene kadar. Güncellemeyi cyandelta ile yükleyeyim dedim. indirdim twrp ile yeniden basladi telefon yükledim falan derken tel açildi fakat google uygulamalari sirayla durdu hatasi vermeye basladi ve hicbir islem yapamadim. belirteyim güncellemeyi flashladiktan sonra gapps flashlamadim gerek olmayacagini dusundum gerekiyor mu halen bilmiyorum. Belki ondan dolayı olmus olabilir ama tekrar riske girmek istemiyorm pek anlamadigim icin. Bende hard reset attym wipe yapyp dün indirdigim romu tekrar kurdum. su an tel çalisiyor bi sikinti yok fakat güncellemeyi yükleyemedim. Sorum su acaba ben mi yanlis biseyler yaptim, nightly güncellemesi nasil yapiliyor yardimci olabilecek var mi acaba ? sorunu izah edebildim mi bilmiyorum ama bi el atan arkadas olursa çok sevinirim.

Sürüm güncelledikten sonra gapps leri flashlamak gerekli yoksa her seferinde alırsın bu hatayı eğer kullandığın sürümde göze batan hata yoksa onda kal her gelen güncellemeyi indirip güncellmekle uğraşma hafta bir 1 kere indirsen yeter gözle görülecek değişiklikler olmuyor genelde.
    |
    |

• Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Sağol hocam bende indirmiştim ama yüklememiştim wipe yapılıp kurulabiliyor demekki nasıl rom iyimi?

valla pek bir inceleme fırsatı bulamadım ama fena değil gibi duruyor bir deneyin derim ;)
    |
    |

Xiaomi Mi 8 Ana Konu|Siyah
  • Yarbay
    2773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

O kadar uzun süredir bunları kullanmanıza rağmen hala karıştırıyor musunuz hocam lollipop bootloader diye bir şey yok G2 de jb ve kk bootloader var tüm lollipop romlarda kk bootloader da çalışır

Yok hocam demek istediğim şu zaten lollipop sürümü kullanıyorsak başka bir lollipop sürüme geçerken kk bootloader kurmuyoruz ki kkyi sadece lolipoptan kitkate dönüş için kullanıyoruz orda rehberde kk yazmislarda gerek yok yani demek istedim

Evet bisey yapmaya gerek yok gerekli olan durum için yazmış sadece

|
    |

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Evet bisey yapmaya gerek yok gerekli olan durum için yazmış sadece

hocam siz kullandınızmı bu romu ?

Black hocamız da destek veriyor Power 2.5e. Çok iyi rom tavsiye ediyorum herkese.

|
    |

Cihazı görsek hallederiz bir şekilde ama burdan da tam olarak anlatılmıyor video alıp upload etme şansınız yok mu tam olarak nasıl bi hata olduğunu canlandıramadım kafamda. Hard reset ekranı geliyor mu mesela tuş kombinasyonu ile demediğinizde. Birde bilgisayar tepki verdiğinde cihaz yöneticisinden bi görme moduna değiştirin ismini hatırlamıyorum downgrade modu felan olması lazım cihazı download modunda rom atması için bi video alın siz en iyisi

|
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: unique5555

Black hocamız da destek veriyor Power 2.5e. Çok iyi rom tavsiye ediyorum herkese.

bilmiyordum onu çok iyi ise bi deneyim o zaman nasılmış
    |
    |
emek server
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.