Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32483249325032513252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar need for speed most wanted google play de 0.20 tl ye düşmüş bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

Arkadaşlar need for speed most wanted google play de 0.20 tl ye düşmüş bilginiz olsun.

Ne kadardır içimde apk obb uğraşmak istemediğimden uğraşıyordum ben bir alayım onu sağ olun hocam

• Miui için bootloopta kaldım, recovery moda giremedim bi türlü, ne yapmam gerekir?
  • Bu miui kendi tarayicisida güzelmiş gerçekten. Chrome yer imleri ı aktarabilirsek güzel olur. Tarayıcı daki Geri tuşuna basınca pembe oluyor sayfa saniyelik dikkatimi çekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Miui romdan Cloudy 3.3 roma geçmek istesek ne yapmamız gerekir.
    Teşekkürler...
  • recovery mode'a giremiyorum bi türlü bootlooptan sonra. Tuş kombinasyonu telefonu kapatıyor. Alternatif ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

quote:

Arkadaşlar need for speed most wanted google play de 0.20 tl ye düşmüş bilginiz olsun.

Ne kadardır içimde apk obb uğraşmak istemediğimden uğraşıyordum ben bir alayım onu sağ olun hocam

Hocam dosyaları indirirken %23 te takılı kalıyor.Siz de sıkıntı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Arkadaşlar Miui romdan Cloudy 3.3 roma geçmek istesek ne yapmamız gerekir.
    Teşekkürler...

Wipelerı yap romu flaşla üstad ben öle geçerdim hep bi sıkıntı yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bu miui kendi tarayicisida güzelmiş gerçekten. Chrome yer imleri ı aktarabilirsek güzel olur. Tarayıcı daki Geri tuşuna basınca pembe oluyor sayfa saniyelik dikkatimi çekti.

Kendi tarayıcısı gerçekten çok güzel ve kullanışlı geliyor bana. O dediğiniz pembelik bende de var, siz söylemeseniz dikkatimi cekmemişti hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

recovery mode'a giremiyorum bi türlü bootlooptan sonra. Tuş kombinasyonu telefonu kapatıyor. Alternatif ne yapabilirim?

Guc dugmesine 30sn basip tamamen kapandigindan emin Olun. Ardindan guc ve ses kismaya basili kalirken logo gelince ses acma ve ses kismaya basin.

Bu da olmazsa logo gelince ses kisma ve powera bas

Eger olmazsa logodan sonra ses acma ve guce basili kal.
    Onemli nokta tam kapandigindan emin olmak.

• ekoah E kullanıcısına yanıt
    Benim dikkatimi çekiyor böyle şeyler hocam. Yer imleri senkronizasyonu ve tam ekran olsa tadından yenmez. Şarj tüketimi ne durumda bakalım denemek lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

quote:

Hocam dosyaları indirirken %23 te takılı kalıyor.Siz de sıkıntı var mı?

Yol valla hocam arkaplanda bırakıp dolu akkyle 80kbla filan indirdim yine kalmadı

• luckyesref kullanıcısına yanıt
    maalesef hiç bi kombinasyon işe yaramadı hocam.
  • Arkadaslar cloudyg2 de reset sorunu yasayan oldumu dun akşamda başıma geldi sarj %3 tu o yuzden sandım fakat suan %70 ve tekrar reset atti durup dururken

• ThaDe kullanıcısına yanıt
    Sen yapamiyorsun benim basimada geldi telin kapndigindan emin ol power tusuna 20 saniye veya biraz daha uzun bas ondan sonra tus kombinasyonularini dene twrp ye girmek icin

• Son uygulamalar ekranında 2 parmagînız sürükleyerek acîn. Lolipopdaki gibi oluyor. Yeni kesfetdim :)

• Xceed kernel v15 yüklediysen ondandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safeline -- 21 Ocak 2016; 19:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Arkadaslar cloudyg2 de reset sorunu yasayan oldumu dun akşamda başıma geldi sarj %3 tu o yuzden sandım fakat suan %70 ve tekrar reset atti durup dururken

Cloudy g2 3.3' ü kastediyorsanız bende 3-4 defa yaptığı olmuştu.
  • Arkadaşlar biraz alakasız olacak ama oğlumun xperia p telefonuna miui rom yükleyeceğiz. xda sayfasında şu ibareler var. Acaba burada ne diyor? (2. ve 3. maddeler) İngilizcesi kuvvetli olan var mı?

1. Download ROM zip .
    2. Extract boot.img from zip and flash it via fastboot
    3. Boot into recovery.{Press Power button when device vibrates}
    4. Wipe System, Data, Cache, Dalvik Cache.
    5. Flash ROM zip
    6. Reboot to system and let it settle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bu miui kendi tarayicisida güzelmiş gerçekten. Chrome yer imleri ı aktarabilirsek güzel olur. Tarayıcı daki Geri tuşuna basınca pembe oluyor sayfa saniyelik dikkatimi çekti.
    Bir de bu haliyle çok daha güzel oluyor

http://www.forum.miuiturkiye.net/konu/tarayici-hg-mod.3698/

• 
Sayfa: önceki 32483249325032513252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.