Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32403241324232433244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal tema dosyası linkini alabilir miyiz hocam.
  • safeline S kullanıcısına yanıt
    Google Play den bahsediyorsunuz değil mi hocam?
  • ekoah E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam xcam settings i kastetmiştim ama olmazssa google play ıda kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz.
  • Miui de orjinal tema uygulamasina geri donmek isteyen arkadaşlar şunu flashlasin.

https://yadi.sk/d/8YIqyEjInQR9g

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

miui v7 de ücretli temlarda sorun yaşayanlar bu zipi flashlayıp denesinler

https://mega.nz/#!Q9k2RLCS!lB6AkgbH3RZlSQWBlxij3yWcQCIPqEqU8_1J-Sd1UB4

Hocam sen denedin mi ? sonra bootta kalmayalım bişi değil ayarları yapmaya üşenirim şimdi.
  • ekoah E kullanıcısına yanıt
    Play Store kendini güncelledğinde o sorun ortadan kalkıyor. Bende de aynısı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safeline

quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

miui v7 de ücretli temlarda sorun yaşayanlar bu zipi flashlayıp denesinler

https://mega.nz/#!Q9k2RLCS!lB6AkgbH3RZlSQWBlxij3yWcQCIPqEqU8_1J-Sd1UB4

Hocam sen denedin mi ? sonra bootta kalmayalım bişi değil ayarları yapmaya üşenirim şimdi.

Denedim hocam. Dun yedek almistim zipe cevirdim o kadar sıkıntı yok flashlayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalemin3456 -- 20 Ocak 2016; 12:33:07 >

• safeline S kullanıcısına yanıt
    Ben denedim bootta kalmadı ama işe de yaramadı yine aynı şey oldu ve tema geri geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google playi kaldırıp tekrar kurunca düzeldi. Sağolun arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yersen33

Ben denedim bootta kalmadı ama işe de yaramadı yine aynı şey oldu ve tema geri geldi

Hocam dunden beri note 5 temasi kullanıyorum. Geri dönme olayi filan olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

Bu miui de gerekli ayarlamaları yapan kullanılabilecek hale getiren bir arkadaş romu bir siteye upload edebilme imkanı var mı?Benim gibi daha önceden miui kullanmayanlar için ve ilk etapta zorluk çekmemek için bunu yapabilecek olan var mı?

Burda yersen33 hocam güzel bi sekilde anlatmis.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84641562&p=3245&f=714

• yersen33 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun kuracagim. Indirmem gereken dosyalari indirdim. Suan yegenimin hentbol macindayim eve gecer gecmez kuracagim insallah.

Beni dusunmeniz bile yeter bu arada

temalarda tam olarak sıkıntı ne ücretli olanları yüklemiyormu???
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    yükleniyor da bir zaman sonra varsayılana dönüyor ücretli ücretsiz değişmiyor
  • Miui 4 sa 15 dakika ekran süresi verdi şarj şuan yüzde 4 birşeye dikkat ettim rom giderek oturuyor arkadaşlar başlarda aynı ayarlarda 1.5 saat 2.5 saat gibi ekran süreleri alıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: yersen33

yükleniyor da bir zaman sonra varsayılana dönüyor ücretli ücretsiz değişmiyor

Hocam ücretsizlerde sorun yok bende
  • Arkadaşlar verimli bir platform olmasını umarak G2'yi emekli edişimin üzerinde 3 ay kadar bir zaman geçmişken Facebook'ta Note 5 Türkiye Kullanıcıları sayfasını oluşturdum, eski günlerin hatrına, bilgi ve paylaşım amacıyla ilginizi çekerse katılımlarınızı beklerim, saygılar sevgiler :)

https://www.facebook.com/Note5TR/

NOT: G2 hala efsane bir cihaz, Marshmallow alacak mı diye çok takip ediyorum

Öyle eli boş gelmek olmaz tabi ki; Cloudy G2 3.3 kullanan arkadaşlarım için

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

İNDİRME LİNKİ

Lütfen önce yedek alınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 20 Ocak 2016; 14:22:02 >

o zaman deneme sürümünü yüklüyor.... wsmtoolstan mi theme modülünü aktif edip cihazı yeniden başlatıyorsun değilmi????
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Temaları özelleştirebiliuormuşuz istediğiniz temanın istediğiniz özelliğini kullanarak güzel birşey yapılabiliyor; temalar\kişiselleştir\simgeler

Ücretli tema sorunu çözülürse gayet güzel olacak gibi Roma ısınmaya başladım bende iyice. Niye bu Roma lollipop gelmemiş anlamadım valla akıyor rom lollipop ile dahada akıcı olur diye düşünüyorum.

@McAwesome Teşekkürler hocam bir deneyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 20 Ocak 2016; 14:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalemin3456

quote:

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

Bu miui de gerekli ayarlamaları yapan kullanılabilecek hale getiren bir arkadaş romu bir siteye upload edebilme imkanı var mı?Benim gibi daha önceden miui kullanmayanlar için ve ilk etapta zorluk çekmemek için bunu yapabilecek olan var mı?

Burda yersen33 hocam güzel bi sekilde anlatmis.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84641562&p=3245&f=714

Benim istediğim yüklemesinin nasıl yapıldığı değil onu biliyorum.Benim demek istediğim kuran arkadaşlar sonuçta ayarlamaları yapıp şu anda kullanıyorlar.O şekilde romu bir siteye upload edebilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 32403241324232433244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.