Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten senin yorumlarin yuzunden geri gecicem hocam

Art de herhangibi bir sikinti varmi? bende ses yukseltme dosyalarini ve senin verdiğin ios status bari yukleyip art alip uzun bir sure dokunmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim status bar sadece lam hoang da çalışır hocam :) cloudy için yapamam da kırk tane yer düzenlenmesi lazım bugün başlasam bi haftada ancak bitiririm :D
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    He anladim hocam eve gecince su cloudy i tekrar indirem ses dosyalarinida 6520 yi deniycem sorunsuz yuklersem art alip kullanirim yine sorun cikarsa flex ellerimden öper

• ses dosyaları bende de sorun çıkardı nedense, sonradan düzelttim... Bir kulaklıktan ses gelmiyordu bayağı tırstım önceden büyük bir jak sokmuştum o mu neden oldu diye :D sorunu çözdükten sonra stok kulaklığımında da sorun olduğunu gördüm, en kısa zamanda garantiye göndereyim belki ücretsiz değişim verirler...
    Hocam benimki tamamen dosya ile alakali 6520 yi yükleyince sol kulaklik iptal oluyor. Farkli kulakliklarla denedim sorun ayni o dosyayi silince duzeliyor bazi romlarda sorun cikarmiyor bence kesinlikle dosya ile alakali

• Arkadaşlar Cloudy g3 1.3 ten 2.0 sürümüne geçmeye değer mi? Arada pek fark yok ise beklemekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Arkadaşlar Cloudy g3 1.3 ten 2.0 sürümüne geçmeye değer mi? Arada pek fark yok ise beklemekte fayda var.

Hic bekleme gec hocam bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Arkadaşlar Cloudy g3 1.3 ten 2.0 sürümüne geçmeye değer mi? Arada pek fark yok ise beklemekte fayda var.

Hic bekleme gec hocam bence

Hocam sizin gördüğünüz bariz değişiklikler nedir?

• atnı dosyaları flash ladım sorun kalktı işte bende :) bir daha kendi elimle düzeltirim zaten ihtiyacım olursa... içinden baktım nereleri düzelttiği az çok biliyorum artık :)
  • Cloudy 1.3 deyim 2.0 a gecicem fakat şarj konusunda nasil birde kamera kotuymus xcam apk kurunca duzeliyormu

Ben senin kadar hasir nesir degilim hocam elimle kendim düzeltemem bakalim hayırlısı artik

• Color Os u kitkatdayken yüklesek ne olur?
  • beyler pc suitten yükseltme hatalarını yükle seçeneğini kullandım yani performansına etki eder diye açıkçası bilmeden yaptım. şimdi kurulumda yüzde 32 de 1 saattir bekliyorum birisi yardımcı olabilir mi?
  • color ios yükleyen yokmu hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac

color ios yükleyen yokmu hiç

Deneyeceğim birazdan

• quote:

Orijinalden alıntı: peguon

beyler pc suitten yükseltme hatalarını yükle seçeneğini kullandım yani performansına etki eder diye açıkçası bilmeden yaptım. şimdi kurulumda yüzde 32 de 1 saattir bekliyorum birisi yardımcı olabilir mi?

Romu indiriyor şuanda henüz kuruluma geçmemiş muhtemelen bağlantıyı kesip yeniden baslatin telefonu ama kurulum başlamadıysa ona dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: sarac

color ios yükleyen yokmu hiç

Deneyeceğim birazdan

hocam merakla bekliyorum senen cevabı burdayım
  • cloudy g3 2.0 romuna hangi karneli kullanayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinozturk66 -- 28 Eylül 2014; 20:42:40 >
  • Color osu jb basebandini yukleyerek kurarsaniz jb de iken kurmaya gerek olmayacagini düşünüyorum. Yanlis mi dusunuyorum sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Color osu jb basebandini yukleyerek kurarsaniz jb de iken kurmaya gerek olmayacagini düşünüyorum. Yanlis mi dusunuyorum sizce

bende öyle düşünüyorum ama jb baseband bulamadım sıkıntı orda zaten
  • 
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.