Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet var. Miui deneyim tecrübelerinizi miui ana konusuna bekleriz. Hangi sürümdeydiniz?
  • ijR İ kullanıcısına yanıt
    Ingilizce pek olmadigi icin size sormak istedim. Bu kamera modu stock kameraya ne gibi artilar katiyor hocam yoksa baska bir kamera uygulamasimi geliyor suan xcam yuklu stok uygulamada duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloudy g3a nin pil göstergesi buglu malesef :)
    2 saattir telefonu kullaniyorum crome da. 44 dakka kullaniyorsun dedi. :)
    Suan %70 sarjim var 2saat ekran göstermesi lazım di ama 44 dakka diyor.
    Bu sekilde devam edersem 5.5 saat civari bir ekran verecek. O sebeble romla alakali aksi bir düşüncem kalmadı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Evet var. Miui deneyim tecrübelerinizi miui ana konusuna bekleriz. Hangi sürümdeydiniz?

4.9.19 multi sürüm.

Bruce Kernel 0.41 + faux sound ile mükemmel oldu telefon. şimdilik 2.5 - 3 saat ekran süresi veriyor. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Ingilizce pek olmadigi icin size sormak istedim. Bu kamera modu stock kameraya ne gibi artilar katiyor hocam yoksa baska bir kamera uygulamasimi geliyor suan xcam yuklu stok uygulamada duruyor.

Gerekli dosyaları temin edin. sinate root explorer açın etc içerisinde media_profiles.xml var. media_profiles.bak.xml olarak değiştir. Daha sonra indirdiğin media_profile.xml belgesini etc içerisine kopyala son olarak recovery üzerinden zip li dosyayı flaşla tamamdır. Artılarını kurup kullandıktan sonra yazarsın.

Edit; sinate download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ijR -- 26 Eylül 2014; 12:11:25 >

• ijR İ kullanıcısına yanıt
    Dosyayi rename yapip media_profiles.bak.xml yapmaya calistigimda hata veriyor neyse aksam eve gidince denerim tesekkurler.

Edit : hocam indirdiginiz media profile dosyasini demissiniz ben o dosyayi bulamadim birtek zipli dosyanin download linki vardi.

Edit ; tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 26 Eylül 2014; 12:27:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Twrp candir can phliz hep sikinti çıkarttı bana

Philz 6.27 ile yukledim :D

• Ben denemiştim.. hiç bir artısını farkedemedim.
  • Optimus G3 ten Flash tool ile 4.4.2 d80220b-tur-xx e döndüm.Yuklemeden önce twrpden bellek dahil hepsini silip yükleme yaptım.Ekran çift tıklamayla açılmıyor(kapanma var) ve işin garip tarafı ayarlarda ekran kilidi içerisinde knock code yok.Acaba bu sürüm son sürüm değil mi yanlış mı yükledim?
  • 20c de geliyo benim bildiğim

• Usb otg helper :)

• m@spir M kullanıcısına yanıt
    3845#*802# /Settings / Update Touch firmware

bu ıslemı yapın.

tekrardan knock on aktıf oluır...

knock kode 20c den sonrasında mevcut
  • Hocam bana pardus ve cloudystocklarda kullanmak icin g2 stock klavye lazim nerden bulabilirim g3 klavye hosuma gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 26 Eylül 2014; 12:35:23 >
  • Cloudy G3 2.0 şarjı kötü diyen arkadaşlara(özellikle acura07) gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 26 Eylül 2014; 12:46:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Usb otg helper :)

Sagol dostum

• Paragon NTFS
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam beni hatırlarsınız belki telefonda müzik ve resimleri videolari vs görmeme sorunu vardı format atıp sorunu cozmustum ki aynı sorun yine başladı kafayı yedirtecek.optimus romdayim bu sorunun temel sebebi ne olabilir

• itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    Bende edemedim. Ben ayarlardan pek anlamam xcam filanda ayar yapınca güzel sanirim ben stok kamerayi otomatik de kullaniyorum

• Vengace V kullanıcısına yanıt
    belki optimus kaynaklı bir sorundur :/ Ne stoklarda ne CM/aosp ne miui lerde ne de cloudy lerde böyle bir sorun yaşamadım çünkü, hiç optimus romuda kurmadım şimdiye dek...
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    O zaman optimus tan cloudye geçme zamanı gelmiş 2.0 nasıl hocam fikriniz varmı kamera önemli benim için bir de sarj.olmazsa olmaz g3 arayuzude

• 
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.