Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.765
Cevap
147
Favori
1.623.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her romdan sonra Market otomatik olarak yüklüyor benim uygulamaları hemde 15 tane değil 30-40 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 22:17:28 >
  • Titanium BBackup ile marketten bile daha hızlı yükleyebilirsiniz, hem de data bilgileriyle birlikte.
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    Nasıl ayarliyoruz onu acaba? Ayrıca google oturumu açmam bile 10 dk alıyor mobil uygulama gicikligi yüzünden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmetoa kullanıcısına yanıt
    Markette oturum açarken yedekleme ve geri yükleme seçeneklerinden
  • Android mükemmel bir sey belli ki ama blackberrynin o bomboş isletim sisteminden geçince her sry o kadar zor ve karisik ki :) sagolun legend ve eozen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetoa

Nasıl ayarliyoruz onu acaba? Ayrıca google oturumu açmam bile 10 dk alıyor mobil uygulama gicikligi yüzünden :)

Youtube'da aratın dünya rehber var, örnek 1 tane:

• [yeni]VDT-ROM V6 Eklendi.
    Tavsiye Edilir güzel rom gibi duruyor. İndirme linki de eklendi

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    fav, beğen, +1 bişeybutonu yok mu burada yahu :) çok teşekkür ediyorum orjinal roma dönüp izleyeceğim :)
  • Hocam cm 10.2 kullanan birisiyim. Arayuzunden vs cok memnunum. Ancak guzel bir rom tavsiyeniz var mi? Hani bu romdan daha iyi oldugunu dusundugunuz. Siz cogunu denediginiz icin danisayim dedim :)

• Ya bu arada arkadaşım kurcalarken fark etti, Ayarlar>Genel>Uygulamalar girince altta Dahili depolama birini 4.1 Kullanılan 6.6 Boş görünüyor. 16GB'ın 5.3ü nereye gitti acaba? Hadi teorik hesaplar falan 1GB gitsin çok fazla kayıp yok mu sizce de? Ayrıca Minion Rush oyununda fark ettim oyun stock roma (adı öyle galiba ilk gelen hali telefonun) göre kasıyor biraz. Sahne geçişlerinde falan (Dönüşler, zıplamalar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

[yeni]VDT-ROM V6 Eklendi.
    Tavsiye Edilir güzel rom gibi duruyor. İndirme linki de eklendi

Çok teşekkürler Legend. Bu ROM'u merak ediyorum, benim hasretle beklediğim 3G-2G geçiş kısayolu eklendiği belirtilmiş

Knock on falan çalışıyor mu acaba?
    Çalışır dostum güzel rom a benziyor ben de yükleme gerçekleştireceğim
  • Eyvallah Üstad deneyelim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetoa

Ya bu arada arkadaşım kurcalarken fark etti, Ayarlar>Genel>Uygulamalar girince altta Dahili depolama birini 4.1 Kullanılan 6.6 Boş görünüyor. 16GB'ın 5.3ü nereye gitti acaba? Hadi teorik hesaplar falan 1GB gitsin çok fazla kayıp yok mu sizce de? Ayrıca Minion Rush oyununda fark ettim oyun stock roma (adı öyle galiba ilk gelen hali telefonun) göre kasıyor biraz. Sahne geçişlerinde falan (Dönüşler, zıplamalar)

O 4-5 GB zaten teli ilk aldığımızda da yok merak etmeyin çünkü sistem yer kaplıyor. Ben o nedenle 32 GB tercih ettim.

Virüs gibi bir şey bu rom olayı bütün sayfadakileri ele geçirdi artık herkes gün aşırı rom atmaya başlayacak

Hocam mega.co.nz deki dosyaları neden direk kendi hesabımıza kaydemiyoruz, boş yere sizin bant genişliğini doldurmasın, kendimizinkine atıp oradan ****... Eğer aylık indirme sınırı yoksa sıkıntı değil bu hali :)
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Dostum benim değil XDA da rom sayfasında biri paylaşmış. Developer gerekli yerlere daha tam yükleme yapamamış şimdilik burdan indirme yapalım. Developer ın Update i bitince link i eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 23:58:43 >
    xda daki linke baktım hocam, bu farklı olunca sizin zannettim... Hatta teşekkür edecektim iyi ki başka yere upload ettiniz diyerekten, çünkü oradaki indirme sitesi Allah a emanet Edge ile iniyor sanki...
    Buradan çekiyorum şimdilik...
    Ya biz bi an panikle kalan 10.6 GB içinde bir de sistemin kullandığını düşündük kusura bakma meşgul ettim :)

Orjinal yazılıma nasıl dönerim acaba arkadaşlar?
    hocam bende yüklemeyi düşünüyorum ama hiç bilgim yok orjınal yazılım yuklemsı falan yaptım ama bunuda denemek istiyorum desteklerınız le :)

yukleme lınkı vermıssınız ama acıtgımzda 6 tane dosya var hangısını ındırıcez mega dıye bır sayfada acılıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.