Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • At fırına pişsin sabah kadar, sonra gönder bize hocam :)

@Pendroz
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Arkadaslar kerneli direk flashladm telefon siyah ekranda kaldı nası düzeltcem fastboot mode started altındada udc start yazıyor..

Büyük ihtimal d802 değilde farklı versiyon için yapılan kerneli indirmişsiniz..Çözümü var mı bilmiyorum daha bilgili arkadaslar var kesin cvp verebilirler belki

Kapatılmıyoda hocam ya lütfen yardım tekrar acıyor kendini :(

kerneli direk flashladm telefon siyah ekranda kaldı nası düzeltcem fastboot mode started altındada udc start yazıyor..

Bildiğim kadarıyla offline ya da TOT yontemiyle , stock rom yüklemeniz gerekli.Daha kolay yolu var mı bilmiyorum maalasef..

Hocam ne olur yardım edin nası yapcam lütfen ya :(

Ben ilk Rom yüklediğimde o hatayı vermişti. Tuş kombinasyonlarıyla Recovery'e girip Backup'ı geri yüklemiştim.

• Daha zamanı var G2 romunda kullandığım bazı şeyleri aktarmam lazım işlerimde yogun şu sıralar bakalım zaman buldukça toparlayacağım şimdilik 3 yollu power menüyü ve G2 Hava durumunu port ettim genel bilinen sıkıntıları çözülsün biraz bende sahnedeki yerimi alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

G3 rom için dor 5.3 kernel indirdim profil batarya seçtim nightmare. Touchboost 1574400 hot plug cpu booster one core booster filan yaptım bakalım şarj duzelecekmi . önerdiğiniz kernel ayarları varsa denemekten memnun olurum

Hocam bunları stweaks üzerinden mi yaptınız? Stweaks ise hangi sekmelerden yaptınız biraz daha detaylı anlatır mısınız? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PendroZ

Daha zamanı var G2 romunda kullandığım bazı şeyleri aktarmam lazım işlerimde yogun şu sıralar bakalım zaman buldukça toparlayacağım şimdilik 3 yollu power menüyü ve G2 Hava durumunu port ettim genel bilinen sıkıntıları çözülsün biraz bende sahnedeki yerimi alırım

Güzel Gözüküyor, başarılar
  • Teşekkürler uyku zamanı gelmiş gece gece biryeri elledim NFC çalışmıyor sağlam kafayla bakmam lazım iyi geceler herkese...
  • İyi geceler :)

CloudyG3'te Smart Notice sıkıntısının bir çözümü var mıdır acep?
  • Gece gece ayar oldum.Combofix ypamıstım bilgisayar simdi stock firmware yükleyecektim kuramadım.Herşeyi yeniden kuram dedim LG mobile support tool bi türlü kurulmuyor bu bir hata mı arakdaslar ya anlamadım bi türlü

EDİT

Üstteki sorun halloldu fakat telefona yeni firmware yükleyeceğim ama telefonu bi türlü kapatamıyorum Lg logosu geliyor siyah ekran oluyor led yanıp sönüyor telefon bi türlü kapanmadı ya... OFFF.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 21 Haziran 2014; 3:05:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Gece gece ayar oldum.Combofix ypamıstım bilgisayar simdi stock firmware yükleyecektim kuramadım.Herşeyi yeniden kuram dedim LG mobile support tool bi türlü kurulmuyor bu bir hata mı arakdaslar ya anlamadım bi türlü

EDİT

Üstteki sorun halloldu fakat telefona yeni firmware yükleyeceğim ama telefonu bi türlü kapatamıyorum Lg logosu geliyor siyah ekran oluyor led yanıp sönüyor telefon bi türlü kapanmadı ya... OFFF.

20 saniye elinizi hiç çekmeden power a basın kapanır
  • Eyvallah hocam tmamdır yaptım.NEyse gece gece bu kadar macera yeter bana biraz uyuyayım.İyi geceler
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Valla boz tespit etmiyoruz o hatvan gibi çıkıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PendroZ kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela G3'ün galerisini G2'de kullanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Zor bir işlem mi bu?
  • hsynakyl kullanıcısına yanıt
    O sarilik bende de mevcut. Fazla isindiginda daha belirgin oluyor. Stock yukleyip Garantiye vericez telefonu artik:)

• tolgakamil kullanıcısına yanıt
    Aman hocam ben anlamıyorum o ayarlardan aklımda kalanları yapmışım. Daha bilgili arkadaşlar var ayarlar konusunda onlar san destek almanı tavsiye ederim ben yinede yazıyım yaptıklarımı. Stweaks dan profil kısmından batery sectim. Sonra master core den default cpu governor dan nightmare seçtim . hemen bi altındaki touch bost frequencey den 1574400 seçtim. Cou hotplug menüsünden cpu booster i one core booster yaptım. Benim yaptıklarım bunlar bilgili arkadaşlar nelerin yanlış olduğunu veya nelerin yapılması gerektiğini yazacaktır .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • optimus g3 romda bende ki şarj durumu budur.

• Cloudy g3te tam 6 saat ekran suresi gordum. rekor bende mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok özür dilerim görmemişim :( Teşekkürler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drift725 -- 21 Haziran 2014; 11:41:04 >
  • Pilin daha çok gitmesine mi yarıyor hocam bunlar?
  • gecen gun 6 saat + % 20 sarj vardı bende de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Cloudy g3te tam 6 saat ekran suresi gordum. rekor bende mi acaba

• 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.