Şimdi Ara

[LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
72.900
Cevap
170
Favori
1.547.953
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> [LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]
Giriş
    4198 Mesaj
    Cloudyfa Twitter hesabından 6 saat önce kısa bir tatile çıktım dönünce eve G3 1.1'i yayınlayacağım yazmış

Şu smart notice olayı optimustada olmadı gibi..

Başlatılıyor lütfen bekleyin yazıyor. Ama bir hareket yok . Neden acaba fikriniz var mi.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 19 Haziran 2014; 23:31:55 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Blacktechtonix

Orijinalden alıntı: Blackcodetech

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

optimus g3 için +xdabbeb demiş ama hikaye g3 stok kamerası ile geliyor sonradan zip olarak yüklemek isteyince bu romdada hata veriyor kısaca 1.5gb israf oldu

Hikaye derken iki tane kamera var görmediniz galiba ayrıca nerede kamerayı flashlayin denilmiş

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

optimus g3 için +xdabbeb demiş ama hikaye g3 stok kamerası ile geliyor sonradan zip olarak yüklemek isteyince bu romdada hata veriyor kısaca 1.5gb israf oldu

Hikaye derken iki tane kamera var görmediniz galiba ayrıca nerede kamerayı flashlayin denilmiş

İkinci kamerayı vallahi görmedim bakar köre bağladık yok onu bir yerde demiyordu olay spontane gelişti uyarın için sağol
    |
    |

• Yarbay
    3968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

Başlatılıyor lütfen bekleyin yazıyor. Ama bir hareket yok . Neden acaba fikriniz var mi.. :)
    quote:

Smart notice herseyde bildirim vermiyor hava durumu çalışıyor buna ek olarak eğer çağrı geldi ve siz telefonu uzun süre açmadıysanız ekranı açtığınızda bildirim geliyor yani mesaj geldi çağrı geldi gibi anında bildirim yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Cloudyfa Twitter hesabından 6 saat önce kısa bir tatile çıktım dönünce eve G3 1.1'i yayınlayacağım yazmış
    quote:

Hadi bakalım.. Tatilde test ediyor demek ki
    Asus ROG
    Kawasaki

• Binbaşı
    1814 Mesaj

evet biliyorum . ama bende hiçbir türlü baslamıyor widgeti kaldırp bastan kurdum restart attım ama yok . Çok onemli bir sey deil gerçi sizde çalışıyorsa bende bir sorun var o zaman
    |
    |

Hocam bu optimus romlar bana da hep skinti yapiyor. Sarj konusunda Cm 11 de bile daha cok performans aliyorum. Bende artik romlarin telefon sectigine inandim:)

|
    |
    acura07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

1.6Dci X-tronic PPP
  • Yarbay
    3968 Mesaj
    quote:

evet biliyorum . ama bende hiçbir türlü baslamıyor widgeti kaldırp bastan kurdum restart attım ama yok . Çok onemli bir sey deil gerçi sizde çalışıyorsa bende bir sorun var o zaman
    quote:

Dili ingilizce yapın bide Lg türkçeyi sallamıyor
    |
    |

• Binbaşı
    1293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

V1.1 beklerken birşey sorayım, malum en fazla knock code ile sen ilgileniyorusun :) Benim cihazda knock code aktif iken kot pantolonun arka cebinde felan kafasına göre giriş denemesi yapıyor hareket ettikçe ve kendi kendine hatalı giriş denemesi yapmakta ve pin ekranına düşmekte sende de böyle bir durum var mı?

hatta bende cerberus programı yüklü durmadan hatalı girişe ön kamera resim çekip malime gönderiyor:)

Genelde mi böyle yoksa extra cerberus yüklü olduğu için mi bende öyle merak ettim.

Ekleme:Bu arada g3 1999tl ole raflarda yerini almaya başlamış
    http://m.teknosa.com/urun/telekom/lg-g3-titan-16-gb-akilli-telefon/125071290

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 20 Haziran 2014; 0:12:49 >

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana

• Yüzbaşı
    865 Mesaj
    Optimus g3 yukledim..Keske optimus G3 zil ve bildirim seslerine ayrica boot animasyonlarini es gecmeseydi..

|
    |

İngilizce yaptım oldu hava hakkında bilgi veriyor su an da hep ingilizce mi bırakacaz varsın olmasın smart notice :=).. belkide cloudy de ondan çalışmıyordu :)
    |
    |

Parmaktan başka bişi algılamıyor ekran, o bakımdan ekrana dokunmaktan kaynaklanan bir açılma yapması zor cepte iken. Arka tuşlara basıyor olabilirsin, özellikle arka cebimde diyorsun otur kalk problem olabilir aman kırma telefonu. Ben arka cepte taşımadığım için hiç öyle bir problem ile karşılaşmadım.
    |
    |
    d4hi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus ROG
    Kawasaki
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Ben ingilizceye çevirdim telefonu ingilizce olarak yazdı bulutlu bir gece diye, sonra tükrçeye çevirince çalışmaya başladı şuan sorun yok gibi :)
    |
    |

1.6Dci X-tronic PPP
  • Yarbay
    3968 Mesaj
    quote:

İngilizce yaptım oldu hava hakkında bilgi veriyor su an da hep ingilizce mi bırakacaz varsın olmasın smart notice :=).. belkide cloudy de ondan çalışmıyordu :)
    quote:

Türkçeye geçin devam ediyor bildirim
    |
    |

Söyle bir sıkıntım var Telefonu pc bagladıgımda pc suite baglanamıyor buna bir çözüm bulabilecek olan varmıdır ?

ayrıca hotmail çalışmıyor bilginize.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kunt17

quote:

quote:

quote:

quote:

Optimus g3 romun g3 kamerası ile ön kamerada resim çekildiğinde bende durduruldu hatası veriyor sizde de bu hatayı veriyor mu bakabilir misiniz? (karışık bi cümle oldu )

Hayır yok öyle bir sorun yok iki kamerayı da denedim

bende de yok oyle bır hata .. sadece g2 xdabbed kamerasında hdr modu hata veriyor bende

Allah allah bende neden hata veriyor acaba bi aç kapa yapayım belki düzelir

Uygulamalara girip g3 kamerasını bulup veriyi temizle dediğim de düzeldi sorun.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Optimus g3 romun g3 kamerası ile ön kamerada resim çekildiğinde bende durduruldu hatası veriyor sizde de bu hatayı veriyor mu bakabilir misiniz? (karışık bi cümle oldu )

Hayır yok öyle bir sorun yok iki kamerayı da denedim

bende de yok oyle bır hata .. sadece g2 xdabbed kamerasında hdr modu hata veriyor bende

Allah allah bende neden hata veriyor acaba bi aç kapa yapayım belki düzelir

Uygulamalara girip g3 kamerasını bulup veriyi temizle dediğim de düzeldi sorun.

Her iki kamerada da HDR modunda "ne yazık ki durdu " uyarısı veriyor
    |
    |

• Yarbay
    13039 Mesaj

1.1 çıkacak onu bekle istersen, bir de IDM ile indirilebilen yere up ediyor cloudyfa...
    Önce tıkla inmeye başlasın sonra tarayıcının indirilenler kısmından indirme linkini kopyala idm e yapıştır...
    https://twitter.com/Cloudyfa
    buradan takip edebilirsin Cloudyfa yı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 20 Haziran 2014; 0:53:04 >
    |
    |
    Pulstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@d4hi Hocam tamda anlattığınız gibi bir problem bende de oldu, yan cepte taşıyorum telefonu; ama knock code kullanırken ne zaman cebimden çıkarsam denemiş denemiş yanlış bulmuş pin soruyordu bnde sinir oldum knock code'u bıraktım
    @Legend hocam acaba telefonun yüzü bacağıma bakacak şekilde koyuyordum cebime ben, telefonu çarparsam bi yere ekran zarar görmesin diye, bacaktan bişeler mi algıladı, parmak algılıyor demişsiniz sadece; ama buda olabilir mi ki acaba
    |
    |
    Bahsedilenler: d4hi , Legend. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.