Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadas herseyi sorunsuz calisan stock varken biz hala sorunsuz custom romu ariyoruzzz..bosverin gecin stock 20d ye:)) dpi 400 g2 tweak box tanda yapin ayarlarinizi ....stockun sacma uygulamalarini dondurunn ... Camera icin adebbeb 3.1 boyle bi mod vardi onu yukledim 4k felan daa var artikk ...benden size ufak bi onerii....veee tabi birdee dorimanx 5.2 var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktpky -- 19 Haziran 2014; 23:17:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloudy g3 rom arka planda bisey calistiriyor mobil veri kapali ama kontor yiyor surekli sizde böyle bir sorun var mi ne olduğunu da bulamadım

• Yeniden yedekleri almaya başladım Cloudy G3'den geçiyorum umarım Cloudy'den daha sağlam bir romdur o kadar yedeği yüklemek gıcık ediyor
    @token45Hocam mobil veri APN'sine bir bak kullandığın GSM şirketine ait olan seçili mi WAP seçili olarak geliyor çünkü. Bende de olmuştu GPS bile para götürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 19 Haziran 2014; 23:20:49 >
  • Cloudyfa Twitter hesabından 6 saat önce kısa bir tatile çıktım dönünce eve G3 1.1'i yayınlayacağım yazmış
  • Şu smart notice olayı optimustada olmadı gibi..

Başlatılıyor lütfen bekleyin yazıyor. Ama bir hareket yok . Neden acaba fikriniz var mi.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 19 Haziran 2014; 23:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

optimus g3 için +xdabbeb demiş ama hikaye g3 stok kamerası ile geliyor sonradan zip olarak yüklemek isteyince bu romdada hata veriyor kısaca 1.5gb israf oldu

Hikaye derken iki tane kamera var görmediniz galiba ayrıca nerede kamerayı flashlayin denilmiş

İkinci kamerayı vallahi görmedim bakar köre bağladık yok onu bir yerde demiyordu olay spontane gelişti uyarın için sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

Şu smart notice olayı optimustada olmadı gibi..

Başlatılıyor lütfen bekleyin yazıyor. Ama bir hareket yok . Neden acaba fikriniz var mi.. :)

Smart notice herseyde bildirim vermiyor hava durumu çalışıyor buna ek olarak eğer çağrı geldi ve siz telefonu uzun süre açmadıysanız ekranı açtığınızda bildirim geliyor yani mesaj geldi çağrı geldi gibi anında bildirim yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Cloudyfa Twitter hesabından 6 saat önce kısa bir tatile çıktım dönünce eve G3 1.1'i yayınlayacağım yazmış

Hadi bakalım.. Tatilde test ediyor demek ki
  • evet biliyorum . ama bende hiçbir türlü baslamıyor widgeti kaldırp bastan kurdum restart attım ama yok . Çok onemli bir sey deil gerçi sizde çalışıyorsa bende bir sorun var o zaman
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu optimus romlar bana da hep skinti yapiyor. Sarj konusunda Cm 11 de bile daha cok performans aliyorum. Bende artik romlarin telefon sectigine inandim:)

• Optimus g3'te mesaj sesi azmı çıkıyor sizinde ?
  • quote:

evet biliyorum . ama bende hiçbir türlü baslamıyor widgeti kaldırp bastan kurdum restart attım ama yok . Çok onemli bir sey deil gerçi sizde çalışıyorsa bende bir sorun var o zaman

Dili ingilizce yapın bide Lg türkçeyi sallamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Cloudyfa Twitter hesabından 6 saat önce kısa bir tatile çıktım dönünce eve G3 1.1'i yayınlayacağım yazmış

Hadi bakalım.. Tatilde test ediyor demek ki

V1.1 beklerken birşey sorayım, malum en fazla knock code ile sen ilgileniyorusun :) Benim cihazda knock code aktif iken kot pantolonun arka cebinde felan kafasına göre giriş denemesi yapıyor hareket ettikçe ve kendi kendine hatalı giriş denemesi yapmakta ve pin ekranına düşmekte sende de böyle bir durum var mı?

hatta bende cerberus programı yüklü durmadan hatalı girişe ön kamera resim çekip malime gönderiyor:)

Genelde mi böyle yoksa extra cerberus yüklü olduğu için mi bende öyle merak ettim.

Ekleme:Bu arada g3 1999tl ole raflarda yerini almaya başlamış
    http://m.teknosa.com/urun/telekom/lg-g3-titan-16-gb-akilli-telefon/125071290

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 20 Haziran 2014; 0:12:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Optimus g3 yukledim..Keske optimus G3 zil ve bildirim seslerine ayrica boot animasyonlarini es gecmeseydi..

• İngilizce yaptım oldu hava hakkında bilgi veriyor su an da hep ingilizce mi bırakacaz varsın olmasın smart notice :=).. belkide cloudy de ondan çalışmıyordu :)
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Parmaktan başka bişi algılamıyor ekran, o bakımdan ekrana dokunmaktan kaynaklanan bir açılma yapması zor cepte iken. Arka tuşlara basıyor olabilirsin, özellikle arka cebimde diyorsun otur kalk problem olabilir aman kırma telefonu. Ben arka cepte taşımadığım için hiç öyle bir problem ile karşılaşmadım.
  • Ben ingilizceye çevirdim telefonu ingilizce olarak yazdı bulutlu bir gece diye, sonra tükrçeye çevirince çalışmaya başladı şuan sorun yok gibi :)
  • quote:

İngilizce yaptım oldu hava hakkında bilgi veriyor su an da hep ingilizce mi bırakacaz varsın olmasın smart notice :=).. belkide cloudy de ondan çalışmıyordu :)

Türkçeye geçin devam ediyor bildirim
  • Bu Cloudy G3 Rom'u Internet Download Manager ile indirmenin bir yöntemi var mı?
  • Optimusg3 gerçekten baya kaliteli olmuş.

Söyle bir sıkıntım var Telefonu pc bagladıgımda pc suite baglanamıyor buna bir çözüm bulabilecek olan varmıdır ?

ayrıca hotmail çalışmıyor bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.