Şimdi Ara

LG G2 ÖN CAM DEĞİŞİMİ <SADECE CAM>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Camında çatlak var dokunmatikte sıkıntı yok.https://www.banggood.com/Touch-Screen-Digitizer-Panel-ReplacementTools-For-LG-G2-D800-D801-VS980-LS980-p-1133798.html?rmmds=search
    Şu ürünü alıp taksak olur mu ? Telefoncu takabilir mi bunu genelde panel olarak takıyorlar ? Taktıran var mı ?

• Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • Kendin de takarsın.bi sürü video var

Aç izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 öyle kolay degil dokunmatikle lcd birbirine yapışık sökemez ana ekranı kırarsın onun için lcd+dokunmatik hazır alıp yapacaksın onun fiyatıta ortalama 150 tlcik,,,
  • telefon zaten 2.eli 250 tl lcd paneli olmadan sökmek için sıcak hava tabancası yada saç kurutma makinası lazım. Cesaret edemiyorum sökmeye. Batarya , arka kapak , ses modülü, şarj kulaklık flexini kendim değiştirdim internetten alarak ama tek ön camı değiştirmek bana über zor geliyor boş zamanımda bir ön cam alıp değiştireceğim. 3m ince telefon bandı alacağım ön camı lcd nin kenarına yapıştırmak için. Deneyip ya teli bozacağım yada tamir bitecek 2.telefon olarak kullanacağım kendilerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.