Şimdi Ara

Lg G2 mi Lenovo p70 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle konuya sakin bi şekilde girmenizi istiyorum biliyorum aslında bende G2'den yanayım fakat bu soruyu sormamım birkaç nedeni var öncelikle onları belirteyim;

1- İkisi de firma garantili olucak paralel olmuycak o yüzden G2 ile p70 arasında en az 300 lira fark oluşuyor.

2- Arkadaşım oyun oynamaz öyle asphalt 8, Real Racing, Mortal Kombat falan yüksek grafikli oyun oynamaz hatta en fazla oynayacağı Candy Crush ya da Subway Surf tarzı oyunlar.

3- Sarj konusunda Lenovo birkaç adım ötesinde zaten arkadaşım whatsapp biraz vine ve internette takılır facebook falan yani.

4- Arkadaşım kız.

Şimdi sizlere danışmak istediğim asıl konu aslında şu bu iki telefondan hangisi daha uzun ömürlü sizce. Yani ikiside 1 sene sonra aynı performansı verir mi? Açıkçası p70'e bu konuda pek güvenmiyorum fakat kullanıcı arkadaşlar varsa yorumları benim için gerçekten çok önemlidir. Telefonu en az 4 sene belki 5 sene kullanır kırılıp ciddi bi hasar oluşmadığı sürece bunu da göz önüne alarak fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    Kardeş telfon bende 2 aydır var akrabamın birinde g2 var 1 senedir kullanıyor kamera olarak g2 ile arasında bi fark yok , oyun oynasa bile her türlü oyunu kasmadan oynar ,bende öle mesaj müzik için kullandığım için 3 gün çok rahat gidiyor , TELEFON çift simli dikkat etmen gereken yer sim yubasının bir tanesi 2g modunda çalışıyor sadce , diğeri 4g , yani eğer kartı 2g modunda çalışan yere takarsan interneti neredeyse hiç kullanamassın baya soru geldi bu yüzden.G2 4.5 desteklemez.Telefon hız olarak kesinlikle g2 yi aratmaz hem g2 ye hafıza kartı takılmıyor bu telefon 64 gb kadar destekliyor.Kutusunda 32 yazıyor ama 64 de kullanabilirsin.Bana göre bu telefonun en güzel yanlarından birisi kapasitif tuş olması bu lg g2 de yok ve mecburen ekran küçülüyor g2 de bu yüzden . Lenovo p70 F/P ürünü bir telefon bence boş yere 300 tl vermene gerek yok , zaten kullanların hemen hemen hepsi memnun . Yinede içine sinmesse g2 al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan rs -- 11 Ocak 2016; 19:37:21 >

• p70 alsın bence, zaten g2nin tuşları arkasında vs. kıza gitmez gibi
  • G2nin batarya performansi p70ten daha iyidir eminim. 4000mah lenovoda kesin mah degeri degil. Peak gibi birsey gercekte 3900 civari ama mtk6752nin enerji verimliligi snapdragon 800den zannimca pek iyi degil. G2de iyi bir kamera var p70in kamerasi inceledim vasat.
    G2ye hafiza karti takilmiyor sanal tuşlara sahip. Bunlar da dezavantaji ama G2 derim ben.
    Nedense lenovolarin kullandigi snaptics uretimi dokunmatik paneller gercekten kalitesiz. Sarjda isinmada va sapitabiliyor. Vibe x2lerdeki cift tiklama sorunundan agzi yanan cok kisi oldu ben dahil. Cunku dokunmatik paneli ayni firma uretmis malesef. G2 derim

• P70 kullaniyorum cok memnunnum tavsiye ederim. Forumda basligi da var herturlu bilgi yazilmis nerdeyse. Android 4.4.4 ile geliyor en son android 5 de gelmos ancak lg de de bulunan ve benim kullandigim cift tiklama ozelligi bunu yukleyince gidiyormus o yuzden guncellemeden kulaniyorum zaten bu surum gayet stabil. Diger sevdigim ozelligi ise hizli sarj oluyor 1 bucuk 2 saat arasinda doluyor. 1 sene sonra cihaz ne durumda olacak bunu ben de bilmiyorum ama g2 kullananlar da memnun gordugum kadariyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan rs

Kardeş telfon bende 2 aydır var akrabamın birinde g2 var 1 senedir kullanıyor kamera olarak g2 ile arasında bi fark yok , oyun oynasa bile her türlü oyunu kasmadan oynar ,bende öle mesaj müzik için kullandığım için 3 gün çok rahat gidiyor , TELEFON çift simli dikkat etmen gereken yer sim yubasının bir tanesi 2g modunda çalışıyor sadce , diğeri 4g , yani eğer kartı 2g modunda çalışan yere takarsan interneti neredeyse hiç kullanamassın baya soru geldi bu yüzden.G2 4.5 desteklemez.Telefon hız olarak kesinlikle g2 yi aratmaz hem g2 ye hafıza kartı takılmıyor bu telefon 64 gb kadar destekliyor.Kutusunda 32 yazıyor ama 64 de kullanabilirsin.Bana göre bu telefonun en güzel yanlarından birisi kapasitif tuş olması bu lg g2 de yok ve mecburen ekran küçülüyor g2 de bu yüzden . Lenovo p70 F/P ürünü bir telefon bence boş yere 300 tl vermene gerek yok , zaten kullanların hemen hemen hepsi memnun . Yinede içine sinmesse g2 al

Nasil G2 de 4.5G yok? 4.5g dediğin şey aslında 4g tek artisi 5g ye geçişte daha hızlı olacak diye 4.5g ve G2 de 4g olduğundan ülkemizdeki 4.5 yide destekliyor diye biliyorum.Bilmeden konuşmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gokhan rs G kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim p70 konusunda çekindiğim tek konu Lollipop güncellemesiyle baya bi eksiği oluşmuş diye okudum kullanıcı klübünde birde dediğim gibi aynı performansı 1 sene sonra verir mi o konuda şüphelerim var. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Evet G2 kız için biraz daha kaba gibi zaten elleri de ufak ama söyle bisey düşündüm eğer rahatsız edici büyük gelirse bende G3 var büyük ihtimalle öyle bir durumda benim G3'ü ona vericsm G2'yi ben kullanıcam. Yorum için çok teşekkürler.

• 6.cadde kullanıcısına yanıt
    Aslında sanal tuşlar bana daha iyi geliyor ekranı küçülüyor belki ama söyle bisey de var film izlerken, oyun oynarken vs. tuşları gizleyebiliyosunuz. Hafıza kartı yuvası da çok önemli değil dediğim gibi oyun ve çok fazla uygulama yuklemeyecegi için resim ve müzik dosyaları yer kaplar onu da çok abartırsa bilgisayarda yedekler telefondan sileriz bazıları yanı hafızası çok önemli. Evet p70'de çift tıklama açıkçası beni de biraz rahatsız ediyor bataryası 4000 mah tam mıdır bilmiyorum ama G2'den daha fazla dayanıyo gördüğüm ve edindiğim bilgiler kadarıyla. Yorumunuz için de ayrıca çok teşekkür ederim.

• wertyuo W kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkürler hocam aklımdaki sorulardan birisi de 1 sene sonra aynı ilk günkü performanslarını verirler mi mesela evde babam ve kardeşim samsung kullanıyor bende de geçen sene s3 mini vardı 1 sene sonra şişiyor telefon malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Aslında sanal tuşlar bana daha iyi geliyor ekranı küçülüyor belki ama söyle bisey de var film izlerken, oyun oynarken vs. tuşları gizleyebiliyosunuz. Hafıza kartı yuvası da çok önemli değil dediğim gibi oyun ve çok fazla uygulama yuklemeyecegi için resim ve müzik dosyaları yer kaplar onu da çok abartırsa bilgisayarda yedekler telefondan sileriz bazıları yanı hafızası çok önemli. Evet p70'de çift tıklama açıkçası beni de biraz rahatsız ediyor bataryası 4000 mah tam mıdır bilmiyorum ama G2'den daha fazla dayanıyo gördüğüm ve edindiğim bilgiler kadarıyla. Yorumunuz için de ayrıca çok teşekkür ederim.

Rica ederim.
    Peak 4000 gercek 3900mah.
    G2 ile farki cok degil malesef batarya konusunda. Sanal tuslardan ben de rahatsiz degilim ama rahatsiz olan da cikiyor ozellikle samsung kullananlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Rica ederim.
    Peak 4000 gercek 3900mah.
    G2 ile farki cok degil malesef batarya konusunda. Sanal tuslardan ben de rahatsiz degilim ama rahatsiz olan da cikiyor ozellikle samsung kullananlar.

Sanal tuşları şu yönden seviyorum mesela geçenlerde hangi telefondu hatırlamıyorum sanal tuş koymuşlar ama o alt tarafta baya büyük bi boşluk var sony telefonlar gibi ve çok can sıkıcı. Zaten Lg'nin ekran kasa oranı beni çok cezbediyor.

• Up

• Kesinlikle G2 al hem kullanımı daha rahat gelecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.