Şimdi Ara

Lg g2 kullananlar ve akıllı telefonlardan anlayanlar bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar temmuzda ağustosta 2 sene olacak kullandığım telefon aslında 3 yıldır kullanıyorum 1 yıllıkken telefon değişti garantisi bittikten 1 ay sonra ekranım sarardı yine tam garantisi bitmeden hem ekran değişimi hem batarya değişimi yaptırmıştım şuanda telefon yarım günü anca çıkartıyor böyle sorunlarım var ama size asıl soracağım şey bu telefon zamanının en iyi telefonlarından snapdragon 800 var iyi bir işlemci fakat nedense son 6 7 aydır telefon bir kasmaya başladı facebook a giriyorum 2 dakika sonra kasıyor deliler gibi ısınmaya başladı bunlar neden oluyor bi bilgisi olan var mı eskiden böyle şeyler olmuyordu

• ben ölüyorum diyor ben ölüyorum

ben ölücem ölücem dedim dedim inanmanıdınız bak neoldu simdi dememesi yanii elinde patlamaması için artık onu toprağa göm

R.I.P G2

ŞAKA biyana eski telefonları bir alırdık yıllarca kullanırdık şimdi telefonun omru 2 yıl saçma sapan isler arkadas ya
  • wolfisc96 kullanıcısına yanıt
    Bilerek yaptıklarından şüpheleniyorum ben şu an g2 piyasadaki yeni orta sınıf kategorisinde gibi ama bi ısınma bı yavaşlık var durduk yere kullana kullana işlemcinin yavaşlıcak hali yok :D Bu arada kaliteli bi telefon 2 değilde 3 yıl gidiyor bence
  • Dostum 2 seneyi çıkartan telefonlar çok nadir zaten hele ki lg g2 de bu durumun olması çok normal
  • Kerem0559 kullanıcısına yanıt
    Yok be amiral gemisi telefonlar rahat çıkartıyor 2 seneyi hele iphone falan rahat 3 sene gidiyor ben şimdi bi s7 veya s8 alsam 2 sene rahat kullanırım
  • gorkemis G kullanıcısına yanıt
    bende vodafone smart 6 vardı 2 sene kullanmıştım sonrasında bozuldu yani 2-3 seneyi geçen telefon bulmak birazcık zor oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.