Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

ceppakette şarj cihazları tr uyumlu değilmiş idealseçime mesaj attım bekliyorum . bireysel alıcılara yine 6 taksit varmış kartta bir an korktum alamayacağım diye.

uzun zamandır turkıyede degıldın heralde hocam yada 18 ıne yenı gırdınde gırer gırmez gıdıp kredı kartımı cıkarttırdın ?

:)

DÜnyadan bihaber olmak :)
  • quote:

quote:

ceppakette şarj cihazları tr uyumlu değilmiş idealseçime mesaj attım bekliyorum . bireysel alıcılara yine 6 taksit varmış kartta bir an korktum alamayacağım diye.

uzun zamandır turkıyede degıldın heralde hocam yada 18 ıne yenı gırdınde gırer gırmez gıdıp kredı kartımı cıkarttırdın ?

Uzun taksitler kaldırılacak diye biliyordum taze 18
    Değilim nakit yaşamak için yeni on sekiz olmak gerekmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya şu GG %10 indirim olmayacak mı acaba? haber alan vs yok mudur? beklesek mi?
  • quote:

quote:

quote:

estagfurullah hocam taze demek ıstemedım zaten en ıyı ıhtımalle kart basvusurus gelesı vs 15 gun suruyo :D

evet ınsan hayatındakı en buyuk sorunda o bellı bı yasa kadar hersey nakıtle odenır ama bı noktandan sonra kredı kartına ardında da taksıte ıhtıyac duyarsın ve ozzaman arastırıp ogrendıgınde ıhtıyacın olan seye taksıtı senın benım sectıgım hukumet mantıksız yere kaldıralı 6 ay olmustur gercı gundemı bu kadar takıp etmezken basımızdakılerı secmekten dolayı sonuna kadar hakedıyoruz bu durumları

• Vatandan odeabank kredisi kullanarakta alabilirsiniz.ama ayrintilarina tam hakim degilim kucuk yazilari okumadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mokoenaaa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mokoenaaa

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

%10 parafla birleşiyor mu acaba?

Edt: 150tl çek 1000 üzeri alışverişte kullanılıyormuş. Olmadı bu.

çeki herhangi birine satamayız mı forumda 75tlden yarı fiyatına ?

satabılırsınde ne manası varkı ozaman 1250 ye urunu al 75 e cekı sat 1175e gelecegıne dırek 1150 ye gg dan al hem ugrasmazsın hem 25 tl daha kar :D

1239 burdan 124 paraf+20parafgünüm+20paracebe+(çeki satarsak 75) toplam hepsi = 1000tl

ama çeki satabilirsek işte ben eski bir üyeyim ama referansım yok patlayabilir elde

hocam işine geliyosa dusunme bile sahsen buranın %90 u gg %10 ındırım cekı verırse dıye beklıyor keza 1150 - %10 - 100 puan - avantajix/paracaebe vs 900 tl ye mal olur acelen yoksa bekle bende ısyanlardayım bekle bekle nereye kadar dıye ama sahsen 1000 tl ye alacak olsam 2. el temız dıstrıbutor garantılı alırım 2-3 aylık

dist. garantili 3 aylık bi tel alırsam telde bi sıkıntı cıktıgında fatura benim adıma olmadıgı için yapmama gibi bi durumları olur mu.Ya da tel. arıza cıktı değişim istesem değiştirirler mi.

• sahen S kullanıcısına yanıt
    tamir icin faturaya gerek yok hocam ama anakart degişimi yada cihaz degişiminde fatura istiyorlar cogu servis faturanın olması yetiyor bazen fatura sahibi olmasını istiyorlar ama fatura sahibi mesgul gelebilse kendi gelirdi ya da cihaz bana hediye sahibi yurt dısında dedigin zaman sorun cıkarmıyolar

fatura ismiyasa degişmediyse tuketıcı hakem heyetınde onemlı soylekı 4-5 kere cıhazı gonderdın en sonunda dayanamadın degısım ıstedın yada cıhazı gonderdın ama haksız yere kullanıcı hatası deyıp garantı kapsamı dısına cıkardılar bu durumda hakkını aramak ıcın thh ye gıdersen sıkayetcı olan kısı fatura sahıbı olmalı onun dısında bı sorun yok zaten lg g2 yekpare kasa oldugundan tamır etmeyıp sorun oldugunda sıfırıyla degıstıryor dıye burda bı arkadasta soyledı guclu duyumlarda aldım sarj aletı ve kulaklıgı anında degıstırdıklerınıde duydum oyuzden bı sıkıntı oldugunda sıfırını verıyosa gercekten 2. el miş 5. elmiş hic farketmez sıkıntı yoksa kullanırsın varsa degıstırırsın :D
  • madhane kullanıcısına yanıt
    aziz dostum kampanya koşullarını okudum ancak parapuanların nerede kullanılabilecegine dair bi bilgiye rastlamadım.Daha önce n11 den alıp kullanan,tecrübe eden vardır deyi bir danışmak istedim. bilginiz varsa paylaşıp paylaşmamak size kalmış tabi,ama bu tür iğneleyici laflar hiç hoş degil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

estagfurullah hocam taze demek ıstemedım zaten en ıyı ıhtımalle kart basvusurus gelesı vs 15 gun suruyo :D

evet ınsan hayatındakı en buyuk sorunda o bellı bı yasa kadar hersey nakıtle odenır ama bı noktandan sonra kredı kartına ardında da taksıte ıhtıyac duyarsın ve ozzaman arastırıp ogrendıgınde ıhtıyacın olan seye taksıtı senın benım sectıgım hukumet mantıksız yere kaldıralı 6 ay olmustur gercı gundemı bu kadar takıp etmezken basımızdakılerı secmekten dolayı sonuna kadar hakedıyoruz bu durumları

Başımızdakileri seçenlerden dolayı gündemden soğudum ya neyse konu dağılmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi satıcıda bonusa 3 taksit yapılıyor bilen var mı.Hanıma artık alacağım yetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Hangi satıcıda bonusa 3 taksit yapılıyor bilen var mı.Hanıma artık alacağım yetti.

Usta gittigidiyorda bonus kartla alinca 3 taksit yapiyor(almadan ucretsiz yazip 3340 gonderiyorsunhttp://www.garanti.com.tr/3taksit) sonra alisverisini yaparsin zaten ekstre de elektronik olarak gorunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 29 Ağustos 2014; 10:03:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Hangi satıcıda bonusa 3 taksit yapılıyor bilen var mı.Hanıma artık alacağım yetti.

Usta gittigidiyorda bonus kartla alinca 3 takdit yapiyor(almadan ucretsiz yazip bir numaraya gonderiyorsun)sonra alisverisini yaparsin zaten ekstre de elektronik olarak gorunur

Mesaj işini zaten her ay başında yapıyorum.Tamam teşekkürler.Güm diye o kadar parayı vermem.İyi bi haber bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Benim aldığım G2 406 seri.

Geldiğinde serisini nasıl anlıyoruz cihazın, kutu üzerinde mi yazıyor? Bir de almadan önce satıcıya mı soruyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Usta gittigidiyorda bonus kartla alinca 3 takdit yapiyor(almadan ucretsiz yazip bir numaraya gonderiyorsun)sonra alisverisini yaparsin zaten ekstre de elektronik olarak gorunur

Mesaj işini zaten her ay başında yapıyorum.Tamam teşekkürler.Güm diye o kadar parayı vermem.İyi bi haber bu.

HERYER yazip 3340'a gonderiliyor, 100 tl uzeri her alis-veris vade farksiz 3 taksite bölünüyor. Yalniz bu kampanya gecen seneydi, halen devam ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

quote:

HERYER yazip 3340'a gonderiliyor, 100 tl uzeri her alis-veris vade farksiz 3 taksite bölünüyor. Yalniz bu kampanya gecen seneydi, halen devam ediyor mu

http://forum.donanimhaber.com/m_77302328/tm.htm
    Bu başlıkta Garanti Bonus için kampanyaları takip edebilirsiniz.Ücretsiz yazınca 3 taksit.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_77302328/tm.htm
    Bu başlıkta Garanti Bonus için kampanyaları takip edebilirsiniz.Ücretsiz yazınca 3 taksit.

Bilgilendirme icin tesekkurler, kampanya detaylarinda malum yasadan bahsediyor. Gg'den alis-veris yapinca bonus kart ne aldigimizi goremiyor herhalde. Ben bunu bi deneyecem simdi.

quote:

Kampanyaya katıldığınıza dair onay SMS'ini aldıktan sonra, Garanti Bankası Kredi Kartlarınızla yurtiçinde yapacağınız 75 TL-10.000 TL arası peşin alışverişler 3 taksite bölünecektir. Kampanyaya katılmadan önce yaptığınız alışverişler ile ekstre kesim tarihinizde yaptığınız alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir. 75 TL-10.000 TL arası peşin alışverişleriniz ücretsiz olarak 3'e bölünecektir. Yasal düzenlemeler gereği telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda ve akaryakıt alımlarında taksitlendirme yapılmayacaktır.

• Bugün kliksa dan lg g2 16 gb şiprişimi verdim. 32 gb lığı tükenmiş paraf a 117 liralık yükleme yapıldı ilgilenenler için söyliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 29 Ağustos 2014; 12:25:33 >
  • Garanti Bonusun 3 Taksit Kampanyasi ile n11'den LG G2 32 GB Aldim. Bugün dönemiçine girdiğimde 3 Taksite bölündüğünü gördüm.
  • 1200 e 16gb lık LG TR garantili mi alsam

yoksa

1160a 32gb lık DELTA garantili mi alsam arkadaşlar?

n11de fiyatlar böyle, kararsız kaldım
  • syruse kullanıcısına yanıt
    -Ekran kırıldığında daha doğrusu kullanıcı hatasında ikisi de tamir ücretini çatır çatır alır.
    -Distr. ürünlerinde her ilde merkezler de yetkili teknik servisi olur, paralellerin geneli istanbul da aya da büyükşehirler de.

Ben akrabama idealsecim den aylar önce 403k serisi aldım.

Hatta şu an sıfır 32gb alsam yine paralel ith. alırım ama delta olursa.(iyi kötü adı çıkmış biliniyor birde hiç güvenilmeyecek olanlar var.
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.