Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her türlü alışverişlerinizde elimden geldiğince indirim yapmaya çalışırım sadece cep telefonunda değil. Teklif almanız için PM atmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panick666

Kesinlikle LG G2 distribütör garantili alınmalı. Kullanıyorum cihaz ile ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplarım.

Distribütör garantili LG G2 yi
    32 GB 1330
    16 GB 1250 TL den kapalı kutu adınıza faturalı alabilirim.

PM den iletişime geçebilirsiniz.

32 lik fiyat supermis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle LG G2 distribütör garantili alınmalı. Kullanıyorum cihaz ile ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplarım.

32 GB 1330

Nasil oluyor ustam bu is aciklarsan iyi olur cunku fiyatlar guzel burada sana cok ekmek cikar

• quote:

32 GB 1330

Arkadaşlar 10 adet hakkım vardı ve tamamı tükendi.
    İlginize teşekkürler.
  • quote:

32 GB 1330

sebep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Orijinalden alıntı: djnej

ben mayıs sonunu bekliyeceğim. g3 gelıyo distiribitör garantili fiyatlar aşağı düşecektir.

Ne kadar düşebilir ki

Bisey dusmez

Daha mayis sonunda tanitimi var

Gelmesi temmuz ortasi

E gelincede 1300den gelmez herhal

Bi 3 ayi var daha dusmesinin

• Arkadaşlar merhaba. Kredi Kartı puan para kampanyaları kapsamında hepsiburada ya soru sormuştum 100TL world puan elde edebilmek için alışveriş öncesi herhangibir sms vb yolla katılım gerekiyor mu diye. Gelen cevabı aşağı paylaşıyorum:

"lgili kampanyadan faydalanmak için sms ile katılım gerekmemektedir.
    Kampanya katılım koşulları ve hediye çeki yükleme tarihleri kampanya detayında belirtilmektedir,yüklemeler belirtilen tarih de gerçekleşecektir.

http://www.hepsiburada.com/liste/Static.aspx?id=5768&t=1&bnrcamp=a.499banf

Saygılarımla.
    "

Faydalı olabilir diye düşündüm..

• 5 gündür TR garantili LG g2 kullanıyorum, genel olarak memnunum.4.4 kit kat güncellemesi yapmadım, cihazı türkiye garantili olup ta güncelleme yapan varmı acaba_? güncellemenin şarzı emdiğini yazmışlar.
    denedinizmi bilmiyorum ama, ekran ve tuş kilitli iken ekranı yana kaydırın ne çıkacak....
    sizce normal mi....
  • LG G3ün etkisini ne zaman görmeye başlarız acaba?? Yani özellik olarak çok farklı gözükmüyorlar LG G2 hala tercih edilebilir. Şu anda listede ilk onda. 1000tlye düşsede alsak...
  • gg world e 100tl puan veriyor ama uyanık italatçılar fiyatları yüksek tutuyor. bir de stokta 3-5 adet var diye bitecek havasına sokuyorlar acele ettirmek için. bunlar hep satış politikası. bu kadar tutulan üründen kamyonla getirmiş olmaları gerekiyor ve numara yapıyorlar diye düşünüyorum. 32gb 1100 e düşecektir 1 haftaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty252

gg world e 100tl puan veriyor ama uyanık italatçılar fiyatları yüksek tutuyor. bir de stokta 3-5 adet var diye bitecek havasına sokuyorlar acele ettirmek için. bunlar hep satış politikası. bu kadar tutulan üründen kamyonla getirmiş olmaları gerekiyor ve numara yapıyorlar diye düşünüyorum. 32gb 1100 e düşecektir 1 haftaya.

inşallah, pusudayız

bu arada bugün 2 mayıs,
    umarım hb, gg ve n11 üzerinden alıp da bugünü bekleyen bütün arkadaşlar telefonlarına sağ salim kavuşurlar.

gelişmelerden haberdar ederseniz seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 2 Mayıs 2014; 10:27:41 >
  • Kliksada ithalatcı garantili fiyat 1199 TL. Kliksa ile çok alışverişim oldu. çok iyidir.

http://www.kliksa.com/urun/lg-g2-d802-16-gb-beyaz-akilli-telefon/980003379
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

gg world e 100tl puan veriyor ama uyanık italatçılar fiyatları yüksek tutuyor. bir de stokta 3-5 adet var diye bitecek havasına sokuyorlar acele ettirmek için. bunlar hep satış politikası. bu kadar tutulan üründen kamyonla getirmiş olmaları gerekiyor ve numara yapıyorlar diye düşünüyorum. 32gb 1100 e düşecektir 1 haftaya.

inşallah, pusudayız

bu arada bugün 2 mayıs,
    umarım hb, gg ve n11 üzerinden alıp da bugünü bekleyen bütün arkadaşlar telefonlarına sağ salim kavuşurlar.

İnş Hocam. Bakalım HB'dan verdik siparişi dün. Şu an "Tedarikçi firmadan bekleniyor." diyo. Akşam siyah, beyaz ve gold için stok tükenmiş görünüyordu. Şimdi gold ve beyaz tekrar stokta.. Sanırım gelecek olan yeni bir parti daha aldılar. Bu stokta hızla tükeniyor.. Sabah stok 50'lerde idi şuan son 25 ürün diyo yine.. (Belki de bir arkadaşımızın dediği gibi satış politikası, fakat dün gece gerçekten bitmiş görünüyordu..)

• quote:

Orijinalden alıntı: hawkibo

LG G3ün etkisini ne zaman görmeye başlarız acaba?? Yani özellik olarak çok farklı gözükmüyorlar LG G2 hala tercih edilebilir. Şu anda listede ilk onda. 1000tlye düşsede alsak...

g3 ten önce g2 mini gelecek denmişti
  • g2 mini için ilan açılmış. bu ay ortalarına doğru gelecek deniyor

http://www.bizdeuygun.com/LG-G2-Mini_159699.html
  • Kutusunda telefonun jelatin çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Kliksada ithalatcı garantili fiyat 1199 TL. Kliksa ile çok alışverişim oldu. çok iyidir.

http://www.kliksa.com/urun/lg-g2-d802-16-gb-beyaz-akilli-telefon/980003379

inşallah sağ salim kavuşurlar. sonra da bize nasip olsun :D
    telefonu gelen arkadaşlar fotoğraf paylaşsalar çok güzel olur.
  • quote:

quote:

inşallah, pusudayız

bu arada bugün 2 mayıs,

sevk tarihi için 2 mayıs yazan cepport nası bugün telefonu bana ulaştırdı ? yoksa 402 serisimi itelediler bana cmtsi gelir diye eve kargolattım biran önce akşam olsada gidip baksam meraktan içim içimi yiyo

• 402 olunca ne oluyorki

• quote:

Orijinalden alıntı: oswald

quote:

quote:

inşallah, pusudayız

bu arada bugün 2 mayıs,

sevk tarihi için 2 mayıs yazan cepport nası bugün telefonu bana ulaştırdı ? yoksa 402 serisimi itelediler bana cmtsi gelir diye eve kargolattım biran önce akşam olsada gidip baksam meraktan içim içimi yiyo

Hayırlı olsun kardeş erken gelmiş

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.