Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11'deki teknolojial'dan almış oldugum cihaz bugün geldi. Polonya dan ithal edilmiş delta garantili şuan herhangi bir sıkıntı görmedim. Imeisini kontrol ettim sıkıntı yok. Başka yapmam gereken bir şey varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror42

n11'deki teknolojial'dan almış oldugum cihaz bugün geldi. Polonya dan ithal edilmiş delta garantili şuan herhangi bir sıkıntı görmedim. Imeisini kontrol ettim sıkıntı yok. Başka yapmam gereken bir şey varmı arkadaşlar?

hayırlı olsun
    ölü pixel testi ve melodi değiştirme diyor alan arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

n11'deki teknolojial'dan almış oldugum cihaz bugün geldi. Polonya dan ithal edilmiş delta garantili şuan herhangi bir sıkıntı görmedim. Imeisini kontrol ettim sıkıntı yok. Başka yapmam gereken bir şey varmı arkadaşlar?

hayırlı olsun

ölü pixel varsa değişim oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pannekamp

quote:

quote:

hayırlı olsun

ölü pixel varsa değişim oluyor mu ?

olması lazım.

• agent_22 A kullanıcısına yanıt
    Baktım ancak göremedim.
  • quote:

quote:

hayırlı olsun

ölü pixel yok gibi melodi değiştirme derken nedir anlayamadım
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

ben de anlamadım ama alanlar ilk iş melodiyi değiştirin diyorlar,
    çok mu kötü ben de merak ediyorum.

• gittigidiyor da "cepport" satıcısından alıyorum arkadaşlar tavsiyeniz var mı ya da alan var mı yakın zamanda ?
  • Kliksa'dan resmi distribütör garantili 1400 liraya almayı planlıyorum makul müdür öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asuminikal

Kliksa'dan resmi distribütör garantili 1400 liraya almayı planlıyorum makul müdür öneriniz var mı?

1000 tl paralel al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pannekamp P kullanıcısına yanıt
    Cepport tan aldık bekliyoruz. 02/05/2014 te sevk edeceklermiş. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.
  • DESENCI D kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum. Cuma günü kargoya vereceklerini söylediler.. Bakalım...
  • İnşAllah sorun çıkmaz hocam ben de alıyorum şimdi.
  • selamlar.

arkadaşlar son olarak sıcak fırsat nerede.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

ben de anlamadım ama alanlar ilk iş melodiyi değiştirin diyorlar,
    çok mu kötü ben de merak ediyorum.

Ben LG olsam utanirim o melodiyi kullandigim icin.

O derece :))

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

selamlar.

arkadaşlar son olarak sıcak fırsat nerede.

en sıcak burası hocam

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d802-g2-32-gb-akilli-telefonu-112718119?urvid=11578150
  • bence melodisi güzel ya :D life is good ! Lg'nin sloganını böle ince sesli bi bayan arkadaşımız seslendirmiş ben beğendim açıkcası :D hatta alarm sesi bayağı etkili olmuş o goodmorning kelimesini duyupta bidaha uyumak mümkün değil

• Benim cihaz geldi newporttan 32 gb gold almistim.henuz acacak firsatim olmadi ancak bi sikinti gorunmuyo.umarim olu pixel felan yoktur

• cinarealy kullanıcısına yanıt
    fotograf koyaabilrimisin hocam bende almayı düşünüyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanmbe -- 30 Nisan 2014; 12:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

ben ve arkadaşlarım internetten almamaya karar verdik gidip telefoncudan alırım küçük esnaf kazansın daha iyi toplu alırsak indirim yapılacağı da söylendi ...

Bu uygulama aslında her zaman geçerli, burada o kadar kişi yazıyor 5 kişi bir araya gelse, bulunabilecek en ucuz fiyatın bile altına, en fazla aynı rakama herhangi bir esnaftan satın alınabilir. Hem cihazı hemen, anında alır, hatta satıcının yanında açar bakarsın sorun olup olmadığına hem de aynı rakama alırsın.

Ama maalesef biz millet olarak hemen hiçbir konuda birlik olamadığımız için bu konuda da olamıyor, dolayısıyla kazık yemeye devam ediyor, internetten 50 lira ucuz alacağız diye haftalarca forum okuyoruz

Not: Yanlış anlama olmasın biz derken kendimi de kastediyorum, 50 lira ucuza alacağım diye kaç haftadır forum okuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 30 Nisan 2014; 12:42:48 >

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.