Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyorda cepport açıldı satışa umarım newportta açılır, tüm hesaplarımı onun üzerine yaptım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

ben an azından 1 ay daha fazla fiyatların daha fazla duseceğini dusunmuyorum..newport 1200 tl den satıs yaptı ama 1260 tl den daha asagı fiyatada şimdilik yok gibi..

amazon amerika fiyatı 32gb için 430$
    http://www.amazon.com/Lg-D802-32gb-Black-Unlocked/dp/B00GWOOLIU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1398781445&sr=8-1&keywords=lg+g2+32gb

almanya fiyatı 385€
    http://www.amazon.de/LG-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00FG0UC9I/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1398781770&sr=8-2&keywords=lg+g2+32gb

Ustam bu satılanların garantisi de delta mı?bu satılan cihazlar lg garantili bu fiyatlara lg garantili tabi alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz alır , test ederiz, sorun varsa ilk 7 gün cayma hakkımızı kullanırız diyoruz ama satıcılardan birinde şöyle bir ibare var. Nasıl olacak?

"Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır.İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir.Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır."
  • Beyaz mı siyah mı arkadaşlar ? seri falan deniyordu önceki sayfalarda nedir bu seri olayı ? hangisi daha iyi ?
  • 4.4 güncellemesi ile cihazın şarjı 24 saatte biter oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Biz alır , test ederiz, sorun varsa ilk 7 gün cayma hakkımızı kullanırız diyoruz ama satıcılardan birinde şöyle bir ibare var. Nasıl olacak?

"Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır.İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir.Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır."

7 gün kullan sonra iade et öyle bi dünya yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pannekamp

Beyaz mı siyah mı arkadaşlar ? seri falan deniyordu önceki sayfalarda nedir bu seri olayı ? hangisi daha iyi ?

Bence beyaz cihazın güzelliği beyaz da ortaya çıkıyor. Seri olayi üretim tarihi en sin seri 403 dur . 403 al

• quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Biz alır , test ederiz, sorun varsa ilk 7 gün cayma hakkımızı kullanırız diyoruz ama satıcılardan birinde şöyle bir ibare var. Nasıl olacak?

7 gün kullan sonra iade et öyle bi dünya yok.

Amaç kullanıp , iade etmek değil zaten. Ürünün arızası olup olmadığından emin olmak.

Bir kez servis raporu gerekir dediler mi, aldığınıza pişman olursunuz. Resmi servisler bile kullanıcıyı pişman ediyor. Bunların servislerini düşünmek bile istemiyorum.

• palego kullanıcısına yanıt
    Ohhh Be Sonunda Aldım 32GB Altın Renk Gittigidiyor da Cepport Yeni Stok Girmiş Saldırın Gençler Bonusla Birlikte 1129 a geliyor.

Bu Arada Ben GITTIGIDIYOR yazıp 3340 a yolladım Kampanyaya talebiniz alınmıştır diye mesaj geldi sadece başka mesaj gelmiyor değil mi arkadaşlar ?? aydınlatırsanız sevinirim.
  • ben pin garanti olayında sorun yasamayı göze almamak için 1168 tl ye 16gb aldım.
    muhtemelen yarın gelicek elme.
    delta garantili 403k serisi.
    deneyımlerımı yazıp paylaşırım
  • Kadir_10 K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :)

kampanya katılım talebiniz alınmıştır geliyor başka bişi gelmiyor
    avantajix ile alınca 19.6 tl daha kazanılıyor
  • Pekala sigorta olayını nasıl halledeceğiz?
  • Kadir_10 K kullanıcısına yanıt
    yalnız bende satıcıya ser,s,n, sordum
    402k demişti wazgecmiştim.
    yeni stok 403k 32gb mı acaba bılgı verırmısınız?
  • Bizdeuygun'dan Pazartesi saat 11 civarlarında sipariş vermiştim 16 Gb'lık. Bugün 11.30'da kargo geldi, yaklaşık 24 saatte halloldu.

Telefon 402 serisi, Kore ithal. Ölü piksel yok, kapalı kutu, tüm aksesuarları tam 24 ay Delta Garantili geldi. Sorunsuz halloldu şükür.
  • arkadaşlar yarın tel gelecek muhtemelen ilk başta şarjı bitirdikten snramı şarja takayım yoksa direkt teli şarjamı takayım farkedermı bataraya acısından
  • Burda 1249 TL. Daha önce aynı satıcıdan 16gb alanlar ürünün DELTA garantili olduğunu yazmışlar. Bilgisi olan varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-32gb-cep-telefonu-112723418
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_ali

Burda 1249 TL. Daha önce aynı satıcıdan 16gb alanlar ürünün DELTA garantili olduğunu yazmışlar. Bilgisi olan varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-32gb-cep-telefonu-112723418

doğan sanal pazarlamamı neydi öle bi garantisi vardı sormuştumda delta değilmiş
  • ben ve arkadaşlarım internetten almamaya karar verdik gidip telefoncudan alırım küçük esnaf kazansın daha iyi toplu alırsak indirim yapılacağı da söylendi artık sinir olduk yok fiyat düşecek yok puanları burda kullanacağız yine yırtınacağız bir sey almak için masraf uyuz olduk içlerinden bir tane adam gibi satıcı fiyatı makul rakama indirmiyor. tutsunlar bakalım ellerinde daha ne kadar tutacaklar g3 çıkınca elden nasıl çıkarılıyor görürüm. turşularını kurmaya devam etsinler. çoğu satıcıya mesaj atıyorum fiyatı indirin bir çok arkadaşım sizden alacak diye verdikleri cevap dalga geçer gibi kar marjımız 10-15tl sen 10-15 tl kar edecek olsan sen zaten batmışsın demektir sen bu işi bırak bazı satıcılar hikayelerini 3-5 yasındaki çocuklara anlatsınlar. birde satıcılar zırt pırt fiyatları değiştirip duruyorlar tutarsızlık hakim anlamadım gitti. ben bu sitedeki arkadaşların yerinde olsam almam gidin küçük esnaftan alın daha iyi

• 402 ile 403 serisi araaında ne fark var?
  • quote:

402 ile 403 serisi araaında ne fark var?

402 2014 2.ayda üretilmiş demek 403 3.ay

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.