Şimdi Ara

LG G2 için Lollipop güncellemesi ülkemizde başladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
8
Favori
11.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar, cihazim d80220h eur xx. Paralel ithalat. Guncelleme gelmedi norrmalmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kesinlikle guncellemeyi yuklemeyin benim sarjim gayet cok iyi gidiyordu ama artik guncellemeden sonra 1 gun bile zor gidiyor simdi eski haline geri döndürcem

• bende yükleme konusunda kararsız kaldım doğrusu
  • Lollipop güncellemesinde dikey duvar kağıdı ayarlama özelliği yokmu??? 2 gündür arıyorum bulamıyorum gıcık oldum arkadaşlar resmi kendim kırpıp ayarlayınca bile kırğılmış halini diğer ekranlara yayacak şekilde boyutlandırıyor dikey duvar kağıdı ayarlama özelliğini neden kaldırırki insan ya
  • pc suitten yazılım guncellemesi yaparken yarıda hata verdi ve telefon açıldıktan sonra ekrana sarj simgesine benzer birsey geldi ve ekran öyle kaldı telefon açılıp kapanmıyor bile ne yapmam gerek ?

• arkadaşlar günclleme olayını çözdüm lg mobile support indirin lg destek sayfasından kurduktan sonra dil ve ülke seçeneklerinden ülke olarak italya seçin hemen ardından güncelleme çıkacaktır ve yükleyebilirsiniz buradan yapılan yükleme garantiyi bozmuyor eğerki memnun kalmassanız ulkeyi turkiye seçin o zaman geri dönüş sağlayabilirsiniz

• Iyi gunler arkadaslar bnde 5.0.2 ye guncelledim berbat oldu sakin guncellemeyin bu arada bu surumu 4.4.2 ye nasil geri yukleriz bilgisi olan paylassin lutfen

• 1 saat önce güncelledim tüm fonksiyonları denedim forumlarda yazılan hataların hiçbiri telefonumda yok gayet iyi çalışıyor eski ayarlar ve tüm rehber, arama kayıtları ve sms'lerin hepsi duruyor hiçbirşey silinmiyor 1.65gb indirme oldu ve yüklendi, neden yükledim bilmiyorum öylesine yükledim şimdilik bir sorun yok.V30b-EUR-XX bunu yükledi

• 10 gün önce yetkili serviste ücretsiz ve sorunsuz şekilde kurulum yaptırdım. hem görüntü hem de kullanış olarak gayet memnunum. tavsiye ederim...
  • arkadaşlar kit kat D80220c-TUR-XX kullanıyorum. bu romun lollipop güncellemesi gelmedi mi hala? telefondan baktığımda mevcut sürümü kullanıyorsunuz diyor. pc suit e bağlayınca güncelleme oluyormu?
  • beyler bende az önce lollipopu günceledim ilkte bu yorumları okurken bi ürkmedim değil ama riski göze aldım yükledim ilkte biraz donmalar kasmalar yaptı ama biraz bekleyip yeniden başlattm artık kasma yapmıyor ilkte ısınıyodu oda geçti yani tavsiye ederim gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz.

• arkadaşlar bu güncelleme yapılırken telefonda veri kaybı oluyor mu resimler müzikler falan

• Lg g2 d800 icin lollipop sürümü yok mu acaba bilen arkadaşlar mail atarsa çok sevinirim

Yardımlarının bekliyorum tesekkurler

Not:(D802 değil D800)

• Lg G2 lerde lollipop 5.0.2 güncellemesini yaptıktan sonra facebook üzerinden video izlerken veya ekran kilidini açarken ekranın alt kısmında zıplama tarzı ekranı yukarı aşağı titreyen kimse var mı ? Yoksa sadece benim telefonumla mı ilgili bir sorun acaba ? Bilgisi olan yada başına bu tarz olay gelmiş varsa bana ulaşabilirse çok iyi olur...

• lg g2 kilit ekranında saati dijital saat nasıl yaparım.. bende analog ssat şeklinde çıkıyo.
  • 4.4.2 surumunde aldıgım backupu 5.0.2 ye nasıl yukleyebılırım lg pc suıt 4.4.2 de aldıgım guncellemeyı gormuyor acıl yardım llutfen

• Android M gelmeyeceği kesin dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef gelmeyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç de olsa LG G2 ile tanıştım arkadaşlar.

Bu telefon ile ilgili birkaç sorum var; yardımcı olursanız memnun olurum.

1) Android 4.4.2 ile geldi ve şu an rehber sorunu yaşıyorum: Çoğu rehbere girişimde rehberdeki kişiler görünmüyor. Ayarlardan tüm kişileri göster diyorum.
    632 kişi var diyor ama görünmüyor. Telefonu kapatıp açarsam kişiler geliyor. Ve çoğu aramada arayan kişi listede olmasına rağmen isim olarak çıkmıyor, kimi zaman da çıkıyor. Aynı problemi mesajlarda da yaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim ?

2) PC Suite üzerinden lollipop güncellemesi yapacağım. Lollipop güncellemesi ne kadar sürüyor? Güncelleme ile birlikte telefon rehberi siliniyor mu ? Galerideki fotograflar, uygulamalar siliniyor mu ? Bazı arkadaşlar güncellemeden sonra kasma problemi yaşadıklarını ve fabrika ayarlarına dönerek bu sorunu çözdüklerini belirtmişler. Fabrika ayarlarına dönünce android 4.2.2 ye geri dönülmüş olmuyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

• beyler beyaz güvercinimi satıyorum tertemiz LG G2 arayanlar pm ile ulaşsın ;)
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.