Şimdi Ara

LG g2 / g3 / g4 / g5 kullanmış birisi olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG G2 aldım kasam durduk yere çatladı 8 ay kullanmıştım sadece . Kasayı değiştirdiler ama telefondan soğudum sattım.
    LG G3 aldım aynı şekilde 7 ayda onunda kasası çatladı değiştirdiler onuda sattım soğudum.
    LG G4 aldım onunda kasası çatladı değiştirdiler onuda sattım
    en sonunda LG G5 alayım rahat edeyim özellikleride süper dedim.
    LG G5 32GB SİLVER MODELİNİ 11.08.2016'DA ALDIM 05/10/2017'DE GHOST SCREEN SORUNU + ŞARJDAYKEN HIZLI ŞARJ OLMUYOR DİYE ONUDA SERVİSE GÖNDERDİM.
    BAKALIM ONUN SONUCUNU BEKLİYORUM. GELSİN ONUDA SATMA KARARI ALDIM. BU SEFER SADECE TELEFONDAN DEĞİL KOMPLE LG'DEN SOĞUDUM EVİME ASLA BİDAHA LG SOKMAMA KARARI ALDIM..

• Gtx1050ti.Game G kullanıcısına yanıt
    Tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu denli soğuyup satma kararı almış birisi olarak ısrarla lg'de devam ederek hatalı davranan siz olmuşsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakma da senin olayın farklı, G2 aldın sorunlu çıktı, sonra gittin G3 aldın sorunlu çıktı, sonra gittin G4 aldın o da sorunlu çıktı, sonra da gittin G5 aldın ?imdi o da serviste, eminim ?imdi G6 almak için sabırsızlanıyorsunuzdur. Burada kabahat LG de değil sizde, Adam zorla Mal satmıyor size, dünya kabul etmi? LG nin tüm modelleri istisnasız sorunlu olduğunu, neden ısrarla LG almak için direniyorsunuz... Siz haketmi?siniz, yanlı? seçimlerinizin bedelini ödemeye devam, sizi G6 konusuna alalım 😀

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    haklısınız hata bende :)
    Yok g6 almayacağım . Lg kullanmayacağım artık.Telefon gelsin satıp başka bi telefon alacağım ama ne alacağım bilmiyorum :)
  • Samsung beni bir kez wonder ile kandirdi bir daha hic samsung almadim etrafim da almasin diye ugrastim

Kazik yediginiz markadan bir daha ürün almayin arkadaslar memnun kalmadiginiz bakkal da olsa bir daha gitmeyin ben oyle yapiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 kullandim sadece sorunsuz 2 sene kullandim.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    hamza5806 kullanıcısına yanıt
    telefon servisten gelsin satıp mi6 alacağım çinden 6gb /128gb olanını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gtx1050ti.Game -- 11 Ekim 2017; 10:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gtx1050ti.Game

telefon servisten gelsin satıp mi6 alacağım çinden 6gb /128gb olanını

sizin tercihiniz

• Sen kuru yer bırakmışsın kardeş. Ne alırsan al sorun yasarsin.

Abdest alirken her yerine su degsin:)))

• Simdi nickin dikkatimi cekti. Telefonda oldugu gibiekran kartini alirken de benim gibi yanlis tercih yapmissin:))

Bu kodumun 1050ti si 1500x ile birlikte cs go da fps yi 100 e kadar dusuruyor.

Belki sen bilirsin 75hz nin fps de etkisi olurmu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.