Şimdi Ara

lg g2 Demigod crash handler : critical error

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Erkanak18 (3 mesaj) sorix (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> lg g2 Demigod crash handler : critical error
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    805 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    lg g2 telefonum kendi kendine reset attıktan sonra açılmadı. internal storage görünmüyordu. lg flash tool ile stock rom yükleme yapmak isterken tel hata verdi ve telefon şuan Demigod crash handler : critical error hatası veriyor. download mode ve recovery mode açılmıyor. ne yapmsam bu ekranda kalıyor. volume+ tuşuna basıp teli bilgisayara bağlayınca tanıyor görünüyor ama yükleme yapmak istediğimde tel yanıt vermiyor hatası veriyor. bu hatadan kurtulma yolu var mı?

|
    |
  • Yarbay
    3127 Mesaj
    tot yöntemiyle flashlmayı deneyin eğer ki bu şekil de yükleyemezseniz lgnın sitesin deki lg suiti kurup kurtarmasını deneyin tuş kombinasyonu değişmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 16 Aralık 2017; 19:36:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

cihazım d802tr 32gb. bulduğum tot dosyası d802 eur 32gb. bunu denedim olmadı. pc suite ve lg supprt tools u da denedim yüklenmiyor.
    |
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu sorunun çözümü yok galiba. kaç gündür internetden bakıyoyorum henüz çözen kişiye rastlamadım. başka model cihazlarda bu hatayı alanlar download moda girerek yükleme yapmışlar. benim cihazda sadece bu hata ekranı geliyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.