Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
19
Favori
82.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LGE Android gibi birşey görüyor. Servise verdim. Garantiden değiştirecekler. Çözümünü söylerseniz tekrar başıma geldiğinde aklımızda olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRM05

LGE Android gibi birşey görüyor. Servise verdim. Garantiden değiştirecekler. Çözümünü söylerseniz tekrar başıma geldiğinde aklımızda olsun

Hangi servis değiştiriyor daha önce garanti dışı olduğunu söylüyordu servisler
    Telefon sistemi tamamen siliniyor bilgisayarda telefonu anakarttan tanıyor sadece siz lg phone demissiniz ama benzer bir durum galiba download moda girişte sorun oluyor laf.img flashlamak gerekiyor telefona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 var bir arkadaşımda rom atmaya çalışırken telefonun şarjı bitmiş ve kapanmış %80 de şuan lg logosu gelmiyor ve download mode açılmıyor komut satırı ile yapılan fix olayını denedim ancak fastboot.exe ile ilgili hata veriyor dediği adrese girip dosyayı indiriyorum bin klasörüne atıyorum ama aynı yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Rardan çıkarttım içinde yoktu halletim ama teşekkürler.

hocam bu dll dosyasını nerden buluyoruz çok sıkıntıya girdim telefon recovery mode den çıkmıyor tot yöntemiyle stock rom a dönmeye calısacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

LGE Android gibi birşey görüyor. Servise verdim. Garantiden değiştirecekler. Çözümünü söylerseniz tekrar başıma geldiğinde aklımızda olsun

Telefon sistemi tamamen siliniyor bilgisayarda telefonu anakarttan tanıyor sadece siz lg phone demissiniz ama benzer bir durum galiba download moda girişte sorun oluyor laf.img flashlamak gerekiyor telefona

hocam laf img nasıl flashlayacağız
  • quote:

quote:

• baytar_33 kullanıcısına yanıt
    Rar in içinde dll var virüs programı siliyor olabilir durdurup acın rar i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 25 Ekim 2014; 16:33:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

quote:

quote:

Değiştirmediler mi hocam yada tamir etmemişler mi

• burdan ileri gidemiyorum
     [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 2 Kasım 2014; 16:56:11 >
  • @hocam merhaba. ben tüm bu yugulamaları yükledim ve çalışıtrıdım ama yğkleme %84 de iken tel kapanıp açıldıktan sora twpr (ınstall,wipe yazan uygulama) açılıyor bir süre sonra kapanıyor (sonra açılmıyor. öncekiyüklememde açılıp o oklar dönüyor ve yükleme yapıyordu) ve en sonunda da DOWLAND FAİL!! (245 SEC) hatası veriyor sorun ne olabilir. içerik yüklemesinde de eror: USB PORT OPEN FAİL yazıyor.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Üstad 1.mesajdaki stock rom linki vermişsiniz. Onun yerine şu imei yazınca çıkan linkli stock romu yüklesek daha iyi olmaz mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Üstad 1.mesajdaki stock rom linki vermişsiniz. Onun yerine şu imei yazınca çıkan linkli stock romu yüklesek daha iyi olmaz mı sizce?

İmie den indirdiğiniz dosya kdz verdigim yöntem tot dosyası flashlama hocam

• Ben şu an root recovery yapıp custom rom kullanıyorum. Diyelim ki rootsuz bir şekilde Tr stock rom ile kullanmak istediğimde nasıl yapacağım?
  • quote:

Ben şu an root recovery yapıp custom rom kullanıyorum. Diyelim ki rootsuz bir şekilde Tr stock rom ile kullanmak istediğimde nasıl yapacağım?

Pc suite ten yükseltme hataları gider diyerek dönebilirsiniz

• quote:

quote:

Ben şu an root recovery yapıp custom rom kullanıyorum. Diyelim ki rootsuz bir şekilde Tr stock rom ile kullanmak istediğimde nasıl yapacağım?

Custom romla uğraşmaktan bu gibi bilgileri bilmiyordum. Sizin yöntem hiç bir şekilde açılmayan cihazları stock roma döndürmek için anladım. Peki bu imei girerek elde ettiğimiz stock romlar ne için oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

Custom romla uğraşmaktan bu gibi bilgileri bilmiyordum. Sizin yöntem hiç bir şekilde açılmayan cihazları stock roma döndürmek için anladım. Peki bu imei girerek elde ettiğimiz stock romlar ne için oluyor?

offline olarak jb yada kk a dönmek isterseniz kullanabilirsiniz onları da

• merhaba. lütfen yardım edin.!
    g2 ye root ve sonrasında optimus v1.3.2 yükledim sonra ben telin yeniden bşlatında recovery olduğunu bilmediğim için tekrar auto rec apk indirip kurdum ve ardından bir ses yüksetlme proğramını yüklemeye çalıştım. sonrası malum tel lg logosunda kaldı. tot dosya ile kurtarma yaptık telefona 20 d rom attım ardından da optimıs 1.4 yükledim bu seferde sensörler çalışmadı. tot dosyası ile kurtarmada 248 hatası alıyorum işe yaramıyor. Flashtool 2014 ile rom yüklemeye çalışıyorum % 2 de takılıp kalıyor.
    OTG kablosu ile 3 farklı rom yükledim (optimus v1.3.2 germany 20 d ve ıtaly 20 g) ama bütün yüklemeler norma yapılıyor yükleniyor ama açılışta yien TERP ye dönüyor.
    NE YAPABİLİRİM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN??
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzyuzy

merhaba. lütfen yardım edin.!
    g2 ye root ve sonrasında optimus v1.3.2 yükledim sonra ben telin yeniden bşlatında recovery olduğunu bilmediğim için tekrar auto rec apk indirip kurdum ve ardından bir ses yüksetlme proğramını yüklemeye çalıştım. sonrası malum tel lg logosunda kaldı. tot dosya ile kurtarma yaptık telefona 20 d rom attım ardından da optimıs 1.4 yükledim bu seferde sensörler çalışmadı. tot dosyası ile kurtarmada 248 hatası alıyorum işe yaramıyor. Flashtool 2014 ile rom yüklemeye çalışıyorum % 2 de takılıp kalıyor.
    OTG kablosu ile 3 farklı rom yükledim (optimus v1.3.2 germany 20 d ve ıtaly 20 g) ama bütün yüklemeler norma yapılıyor yükleniyor ama açılışta yien TERP ye dönüyor.

Sensörler için baseband yüklemeniz yeterliydi. Driver ları yeniden kurup tot dosyasını flaslayn yada flash tool 2014 te cse seçeneği ile yükleme yapın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uzyuzy

merhaba. lütfen yardım edin.!

Sensörler için baseband yüklemeniz yeterliydi. Driver ları yeniden kurup tot dosyasını flaslayn yada flash tool 2014 te cse seçeneği ile yükleme yapın

merhaba tot dosyasını flashlarken %80 de tel kapanıp açıldıktan sonra yine twrp çıkıyor o yüzden yükleme hatası (sec 248 ) alıyorum.

• uzyuzy U kullanıcısına yanıt
    Bir bilgim yok bu konu da hocam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.