Şimdi Ara

LG G2 ARKA KAPAK BOŞLUK GICIRTI GICIRDAMA PROBLEMİ ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
2.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, telefonu aldım fakat gıcırtı problemi cok moralimi bozmuştu. Cihazın arka kapağı açılmıyor yekpare kasa oluşu umutsuzluğa itmişti. Arka kapak nasıl açılıyor diye araştırma yaptım ve gayet kolay olduğunu videolardan gördüm. belki ana konuda bu problemi daha önce çözen ve paylaşan olmuştur fakat ben bulamadım google da arattım donanımhaber linki çıkmayınca konu açmaya karar verdim. Öncelikle aşağıdaki linkteki gibi cihazın arka kapağını tırnaklarımız ve kredi kartı gibi yada sivri plastik bir şeyle açıyoruz. Açarken çıtçıtları sarıyla açın ve kapağı aşırı zorlamayın kırmayın. Arka kapak açma işleminin cihazın garantisine bir zararı yok herhangi bir koruma bandı yok. Tabi yine de sorumluluk kabul etmem.

https://www.youtube.com/watch?v=nYTmTZkbfmU

Daha sonra 6kat kağıdı cihazın pil kısmının üzerine uygun gelecek şekilde kesiyoruz ve pilin üzerine koyuyoruz. Pil ile ses kısma tuşu arasında boşluk var oranın üzerine gelmesini sağlayın fakat kağıt tüm pili kapsasın dengesizlik oluşmasın. Daha sonra kapağı dikkatlice çıt çıtlayıp cihazı gıcırtısız gürültüsüz kullanabilirsiniz. Eski telefonlarımda kullandığım bir yöntemdi lg g2de de işe yaradı tavsiye ederim :)

Herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbloodedman -- 16 Ağustos 2014; 23:47:37 >

• belki birinin işine yarar. yukarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaybarsHan61 -- 19 Mart 2014; 3:29:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.