Şimdi Ara

LG G2 Android 4.4 Güncellemesi Alacağı Kesinleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg eski lg değil. Google ile yapılan ortaklıklar meyvelerini vermeye başlamış. Alınan bilgiye göre 4.3 güncellemesi almadan 4.4 güncellemesi alacak. Güncelleme şu anlık sadece g2'ye geleceği söyleniyor. Optimus g ve optimus g pro hakkında malumatımız yok. Piyasayı g2 ile yerle bir eden lg bu atılmı ile çok kullanıcı toplayacağa benziyor. Güncelleme kasım ile aralık arasinda verilecek. Şimdiden hayırlı olsun. Buyrun link http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/lg-g2-android-44-kitkat-update-pegged-for-q4-roll-out-report-441801

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 5 Kasım 2013; 15:50:26 >

• Eh bi zahmet gelsin be kardeşim bunun için seviniyor musunuz yani daha 40ı çıkmadı cihazın heralde alıcak güncelleme
  • kardeş çok merak ediyorum her fırsatta LG'nin 4.3ü vermediği için LG'yi yerden yere vuran, telefonu yerden yere vuran sen nasıl karşıladın bu durumu? Sevinmişsindir heralde? G2 konusunda demediğini bırakmıyodun. Daha diğer firmalar 4.3ü vermeye yeni başlamışken yazdığın "ya lg yine güncelleme vermeyecek ortada kaldık" diyen sendin
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.R.A.C.L.E

kardeş çok merak ediyorum her fırsatta LG'nin 4.3ü vermediği için LG'yi yerden yere vuran, telefonu yerden yere vuran sen nasıl karşıladın bu durumu? Sevinmişsindir heralde? G2 konusunda demediğini bırakmıyodun. Daha diğer firmalar 4.3ü vermeye yeni başlamışken yazdığın "ya lg yine güncelleme vermeyecek ortada kaldık" diyen sendin

Lg yine bizi yari yolda birakacak diye dusundum. Sonucta 1500 lira saydim buna. Yine de lg guncelleme verecegiz diyebilirdi. Haksiz miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • optimus g ve g pro kullananlar ne yapacak. Madem g 2yi ön plana çıkartıyor önceki 2modeli getirmeseydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

optimus g ve g pro kullananlar ne yapacak. Madem g 2yi ön plana çıkartıyor önceki 2modeli getirmeseydi.

Hocam bence onlar cok fena güme gidecek. Lg onlari rafa kaldirdi gibi gorunuyor malesef.

• çok iyi haber umarım diğer ufak tefek güncellemeler de gelir telefona
  • 2013 içinde çıkmaz bence Türkiye için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

optimus g ve g pro kullananlar ne yapacak. Madem g 2yi ön plana çıkartıyor önceki 2modeli getirmeseydi.

Hocam bence onlar cok fena güme gidecek. Lg onlari rafa kaldirdi gibi gorunuyor malesef.

bence bu durumdan sizde korkun....yılbaşından sonra yeni bir model ile g2 yi unutmasında...! gerçi eger cihaz stabil ve sorunsuzsa güncelleme pek bir anlam taşımıyor benim için...
  • Ben daha almadım da güncellemede iyi olmayınca gelmesinin bir önemi yok.

P970 içine güncelleme diye kendimizi paraladık şimdi keşke gelmeseydi diyoruz.
  • hocam eski amiral modellerine güncelleme vermezse emin ol 4.4 g2nin aldığı tek güncelleme olur. sonra g2 pro ,g3 falan çıkartır unutur bu telefonuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: O.R.A.C.L.E

kardeş çok merak ediyorum her fırsatta LG'nin 4.3ü vermediği için LG'yi yerden yere vuran, telefonu yerden yere vuran sen nasıl karşıladın bu durumu? Sevinmişsindir heralde? G2 konusunda demediğini bırakmıyodun. Daha diğer firmalar 4.3ü vermeye yeni başlamışken yazdığın "ya lg yine güncelleme vermeyecek ortada kaldık" diyen sendin

Lg yine bizi yari yolda birakacak diye dusundum. Sonucta 1500 lira saydim buna. Yine de lg guncelleme verecegiz diyebilirdi. Haksiz miyim?

haksızsın kardeş. telefon çıkalı 1 ay olmuşken ortalığı velveleye veriyordun imkanın olsa 1 kaşık suda boğacaktın lgyi nerdeyse. adamlar 4.3le hiç ilgilenmiyorlar direk 4.4 vereceklermiş. dersini almışsındır inşllh

• Kesin bilgi mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey___

Kesin bilgi mi acaba

Yes. Fransiz telefon operatorunden alinma.

• ben zaten süpriz bir atak bekliyordum çünkü adam gerçeken iyi bir telefon ve pazarlama strajisi de iyi bir tek kaldı günceleme ondada iyi gitmezse eğer kendi kuyusunu kendisi kazar zaten. böyle bi hata yapmiyacağından emindim çünkü gerçekten çok iyi bir fırsat eline geçti adamın şimdi atak zamanı
  • LG G2'nin 4.4 almaması zaten mümkün değil.

LG güven tazelemek istiyorsa, asıl bir önceki nesil amiral gemisi cihazları olan 4X HD, Optimus G, Optimus G Pro gibi telefonlarına acele olarak 4.4 güncellemesi vermesi ve daha sonra çıkacak güncellemeleri de en kısa zamanda yayınlanması gerekir.

Samsung'un aynı dönemde çıkan Galaxy S3'e 4.4 güncellemesini vereceği de dikkate alınırsa, Eğer LG, 4X HD modeline, 4.4 güncellemesini en yakın zamanda vermez ise ben bundan sonra LG'nin herhangi bir telefonunu almayı düşünmüyorum.
  • Hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz. İki yıldır Nexus üreten bir firmanın kendi amiral gemisine üvey evlat muamelesi yapması hiç yakışık almazdı. Bu cihaz bu donanım ile Android 5'i de görecektir inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHH bee, iphone dan geçtim şu telefona içime dert olacaktı güncelleme nisan aylarına kaysaydı , oh yani :), zaten 4.4 kitkat son sürüm olur benim bu telefonlar , sonra nexus 6 mı alırız iphone 6 mı bakıcaz
  • bence G, Gpro ve 4X HD ye de verilecektir güncelleme.. eski telefonum one s e bile kitkat gelebilir. sanırım kitkat daha fazla cihaza hitap edecek..
  • Gayet Güzel bi haber Umarim ki G pro Ve G de bazi seylerden nasip alir G den pek emin olmasamda G Pro Kesinlikle Güncelleme alacak

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.