Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (794. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliklkn

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: aliklkn

quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Merhaba. İlk sayfadaki ROOT'LU CİHAZLARDA RADYOYU AKTİF HALE GETİRMEK işlemlerini uygulayan var mı? Gerçekten çalışıyor mu? Telefonu sonradan rootsuz hale getirsek bile radyo çalışır mı?

root yapmadanda radyoyu aktif hale getirebilceğiniz bir yöntem var sayfaların içinde bi yerde kaybolmuştu root browser adlı programla oluyor formda bu isimle aratırsanız bulursunuz basit bi işlem

bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını beklemekteyiz cihazı rootlamak istemiyorum da :D

Yok öyle bişey root gerekli sistem dosyasına müdahale etmek için...

İlk sayfada var radyo yu nasıl aktif edeceğini.

Root yapip radyoyu ayarladiktan sonra rootu tekrar kaldirinca radyo kaliyo root yap radyoyu aktif et sonra rootu tekrar kaldi tecrubeyle sabittir

Root nasıl kaldırılıyor?

Supersu uygulamasi ayarlar>unroot islem tmm

Cevap için teşekkürler.
  • -1 ay oldu kullanalı bir sıkıntı görmedim cihazda.diğer markaları da kullandım daha ilk ay dolmadan bir sorun çıkar ve servislik olurdu.

-şarj süresi bir gün gidiyor,(yoğun kullanım)

-cihaz hiç takılmadı o yüzden kapatıp açmak zorunda kalmadım.

-alt ikonlar artıyor evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithatcann

Arkadaşlar

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-ultimate-buff-ekran-koruyucu-film-kirilmaz-96905034

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-ekran-koruyucu-seffaf-3-adet-94669666

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/3x-lg-g2-ekran-koruyucu-1x-stylus-klm-96293372

aslında hepsi benzer ama buff marka olan koruyucuya 10 tl daha fazla vermek mantıklı mı ya da kaliteli sizin önereceğiniz bu fiyatlarda var mı başka koruyucu

Ben şimdi buff olmayandan aldım, ekranı çizmesin yeter. Yoksa düşünce kırılacağı varsa öyle de böyle de kırılır o ekran. Quick Window biraz güven veriyor bana köşelerden kavrıyor telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Hocam buprogram bendecalismio neden acaba root lafalan ilgisi olabikirmi rootlu ama stock rom var

root gerekmiyor ne çalışmıyor anlayamadım ama

gloss lock circles lghome indirdim wc diyorum uzgunum bu program durdu diyor. ,temalrdan sectim ama ayar yapilmio su an bunla ugrasiom
  • quote:

quote:

quote:

Hocam buprogram bendecalismio neden acaba root lafalan ilgisi olabikirmi rootlu ama stock rom var

gloss lock circles lghome indirdim wc diyorum uzgunum bu program durdu diyor. ,temalrdan sectim ama ayar yapilmio su an bunla ugrasiom

ayarlar ekran ana ekran temadan mı seçtin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.themepark.theme_20131011042741

bu uygulama mı ss atarmısın hatanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilvatandas

quote:

quote:

quote:

quote:

sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

Sıfır almış yada Türkiye cihazı almış olamazsınız. Ya yurtdışından gelmiş bir cihazdır yada maalesef kullanılmış.

peki eğer durum bunlardan birisi ise bunu başka türlü anlayabilmemin bir yolu var mı cihaz içerisinden?

Eskiden rom versiyonlarında ülkelere ait ibareler bulunurdu. Artık yazmıyorlar sanırım. Samsung'larda da Product Code denen ülke kodunu öğrenme imkanı vardı.
    LG'de sadece rom indirirken, indirme adresinde Türkiye için ATURBK Klasörünü görürsünüz.
    Şu an bakmaya zamanım yok. 4XHD ana konusunda defalarca paylaşılan rom kontrolü yapmak için, en sonuna IMEI numaranızı yazdığınız bir link var. Bu linke IMEI numaranızı ekleyip kontrol ederseniz, adres satırında bu klasörü görebilirsiniz. Yazan isme göre hangi ülkeden geldiğini anlayabiliriz.

teşekkürler ilginiz için ama maalesef bulamadım konuda.

telefonun açılmış olduğunu da düşünmüyorum aslında. güvenilir bir yerden aldım. ikinci el hiç satmayan bir yer. şaşırmış durumdayım.

Dün gece kafama takıldı ve ben de aradım. Olduğuna ve birçok kere paylaşıldığına eminim. Konuya yazdım cevap gelirse paylaşırım.
  • Beyler yeni telefon alacağım fakat S4 ve G2 arasında kaldım. Telefonun kötü yanları size göre nedir ? G2 alanlar neden G2 yi tercih ettiğini söyleyebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

Merhaba, cihazınız hayırlı olsun. Enteresan bir durummuş, arkadaşların da belirttikleri gibi ülkemizdeki malum dengesiz vergiler nedeniyle varolan donanımdan, parasını ödediğimiz halde hakkıyla yararlanamayabiliyoruz ve açık kapılar arıyoruz...
    Sizin cihaz bir şekilde radyosu aktif gelmiş olabilir fakat otomasyon bir sistemde farklı ülke romu yüklenip de gelme ihtimali pek yok kanımca.
    Acaba cihazınızın etrafında, altında ve üstünde jelatinler ve koruyucu bantlar duruyor muydu, siz mi çıkarttınız? Eğer onlar çıkartılmışsa kullanılmış bir cihaz olabilir...
    "Gıcırdama", "içinden ses gelmesi", ekranda delik ve daha bir çok ilginç sorundan dolayı değişim ve iade isteyenler oldu ve o iade ürünlern akıbetleri nedir, ben de merak ediyorum doğrusu...

merhaba, teşekkür ederim.

paralel ithalat vasıtasıyla aldım telefonu. bu nedenle olabileceğini düşünüyorum aslında. telefondaki tüm bantlar jelatinler yerli yerindeydi. herhangi bir eksikliği yok.
  • MERHABA.. TELEFONDA OTG DESTEĞİ VAR. USB BELLEĞE FLİM ATSAM OTG ÜZERİNDEN FLİMİ OYNATABİLİYORMUYUM?? YARDIMCI OLURMUSUNUZ?? MALUM 10 GB BOŞLUK KALINCA ÖNEMLİ OLUYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Beyler yeni telefon alacağım fakat S4 ve G2 arasında kaldım. Telefonun kötü yanları size göre nedir ? G2 alanlar neden G2 yi tercih ettiğini söyleyebilir mi ?

G2 tercih ettim çünkü samsung deyil sürekli saçma sapan gunceleme vermiyor çok stabil çalışıyor daha ucuz suan için en iyi telefon Note 3 çıkalı çok az zaman oldu 3 kere gunceleme geldi budemek oluyoki bi sorun var sürekli verdiklerine göre pili gayet iyi buarada hertürlü çok oyun oynamiyosan 1 günü rahat cikarirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

Sıfır almış yada Türkiye cihazı almış olamazsınız. Ya yurtdışından gelmiş bir cihazdır yada maalesef kullanılmış.

peki eğer durum bunlardan birisi ise bunu başka türlü anlayabilmemin bir yolu var mı cihaz içerisinden?

Eskiden rom versiyonlarında ülkelere ait ibareler bulunurdu. Artık yazmıyorlar sanırım. Samsung'larda da Product Code denen ülke kodunu öğrenme imkanı vardı.
    LG'de sadece rom indirirken, indirme adresinde Türkiye için ATURBK Klasörünü görürsünüz.
    Şu an bakmaya zamanım yok. 4XHD ana konusunda defalarca paylaşılan rom kontrolü yapmak için, en sonuna IMEI numaranızı yazdığınız bir link var. Bu linke IMEI numaranızı ekleyip kontrol ederseniz, adres satırında bu klasörü görebilirsiniz. Yazan isme göre hangi ülkeden geldiğini anlayabiliriz.

telefonun açılmış olduğunu da düşünmüyorum aslında. güvenilir bir yerden aldım. ikinci el hiç satmayan bir yer. şaşırmış durumdayım.

Dün gece kafama takıldı ve ben de aradım. Olduğuna ve birçok kere paylaşıldığına eminim. Konuya yazdım cevap gelirse paylaşırım.

paralel ithalattan kaynaklandığını düşünüyorum durumun. farklı bir rom yüklüdür dediğiniz gibi. ancak sonradan yüklendiğini sanmıyorum. bu garanti dışında bana ne gibi bir sorun çıkarır sizce? performans, güncelleme gibi konularda? (garantiden endişem yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuzikielli

quote:

Orijinalden alıntı: ollcay

Arkadaşlar ben biraz arastirdim ve lg g2 mhl yerine slimport teknolojisi kullanıyormuş. Simdi ben bir tane mini usb to hdmi kablo alsam görüntüyü aktaramaz mıyım? Ayrica ben tele fare, klavye ve usb bellek takarak ekranda gostermek istiyorum. Bunları tek tek destekliyor peki hepsini birden yapabilecegim bir aparat var mı yoksa niye yok ve nasil bir cozum bulabiliriz

Cevaplar icin simdiden tesekkurler

Not: 2.26 4 cekirdek islemcili ve laptoptan daha pahali bu telefon icin bunlari istemek bence abartı degil.
    Bir de tel cok ısınıyor yok mudur bunun bir çaresi?

dostum slimport şart.. ben gittigidiyordan mhl kablo aldım işe yaramadı.. onu da htc one s de kullanıyorum gerçi. ebay dan slimport siparişi verdim slimporttan başkası çalıştırmıyor maalesef

Tv ye aktarma konusunda arkadaşın gibi slimport şart. Hem klavye hem fareyi aynı andan bağlamak istiyorsan bunun gibi ürünleri düşünebilirsin

http://www.segment.com.tr/urunler/s-link-sl-u90-usb-micro-5pin-m-to-4-port-otg-hup-cgpiv/
  • Arkadaşlar LG G2 için gittigidiyor üzerinden OTG kablo alan oldu mu? uyumlulukta bir sorun var mı acaba? Bende 32GB'lık versiyon var amacım hafızayı arttırmak değil usb bellek içindeki yazılımların sürekli ismini değiştirmek zorunda kalıyorum, isim değiştirip ilgili cihazda testini yaptıktan sonra yeniden başka isim veriyorum ya da yerini taşımak durumunda kalıyorum. Genelde .txt dosyalarının ismini değiştirip yerlerini değiştirmek için kullanacağım bu kabloyu. Sürekli pc başına git gel sıkıntı oluyor. GG'de 10.90'a buldum, DX'te filan 2$'dır ama kargo süresini bekleyemem.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-otg-kablo-yeni-model-95931413

Daha önce alan varsa uyumluluk hakkında yorum yapabilir mi?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: mithatcann

Şöyle söylim ben videosunu atmıştım buyrun size de gösteryim ben de teknosadan ilk alanlardanım.

geçmiş olsun.. birebir değiştirecektir lg servisi.. bende bugün gidip bi bakacağım, bulabilirsem 32 beyaz alıp aranıza katılacağım

Hocam cihazda mat ekran koruyucu mu var ? Varsa tuş takımını falan etkiliyo olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverickoe -- 2 Kasım 2013; 13:03:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Quickwindow kılıfın kapağının iç tarafında sağ tarafta mıknatısmı var ? yuvarlak bir çıkıntı var.

Ufak bir metal parçası tutun, olup olmadığı anlaşılır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ayarlar ekran ana ekran temadan mı seçtin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.themepark.theme_20131011042741

bu uygulama mı ss atarmısın hatanın

Ewet bu uygulama yukledim uzgunum lock circle glass durdu yazio ss nedir bipmiyom screenshot yapamadim oda guc dugmesiyle home tusuna basinca olmuyomuydu sonucta program bende acilmiyo yada baska bisey var ama ayarlar tema dan sectim belki orda bi ayar cikar die ya hani c9k onemli deildeniyebende acilmadi onu anlamadim
  • S60Doctor kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce denemedim ama burda yazılanlara dayanarak slimport uyumlu kablo almanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Beyler yeni telefon alacağım fakat S4 ve G2 arasında kaldım. Telefonun kötü yanları size göre nedir ? G2 alanlar neden G2 yi tercih ettiğini söyleyebilir mi ?

G2 tercih ettim çünkü samsung deyil sürekli saçma sapan gunceleme vermiyor çok stabil çalışıyor daha ucuz suan için en iyi telefon Note 3 çıkalı çok az zaman oldu 3 kere gunceleme geldi budemek oluyoki bi sorun var sürekli verdiklerine göre pili gayet iyi buarada hertürlü çok oyun oynamiyosan 1 günü rahat cikarirsin

En son ki cümlenizi anlayamadım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@c_a_l_99

paralel ithalattan kaynaklandığını düşünüyorum durumun. farklı bir rom yüklüdür dediğiniz gibi. ancak sonradan yüklendiğini sanmıyorum. bu garanti dışında bana ne gibi bir sorun çıkarır sizce? performans, güncelleme gibi konularda? (garantiden endişem yok)

Sorun bu zaten. Paralel ithalat telefon demek, yurt dışı herhangi bir ülkeden getirtilerek, yasal yollardan ithalat yoluyla IMEI kayıtlarının yaptırılmış olduğu telefon demektir. Yani sizin telefon da bir ülkeden geldi. Doğal olarak ta üzerinde o ülkeye ait bir rom var. O ülkede de eğer TRT Bandrolü gibi gibi bir vergi yoksa, FM Radyo'nun açık olması da normal bir durum.
    Güncellemeler, her ülkeye göre ayrı romlarla, farklı zamanlarda yapılır. Dolayısıyla sizin telefonun üretildiği ülke için güncelleme çıkınca siz güncelleme yapabilirsiniz. Bu belki bizden önce olur, belki sonra. Başka bir mahsuru yada faydası yok.
  • Arkadaslar benim teli kastirinca yada kapakla oynayinca gıcırdıo gittigidiyordan aldm iadedegisim hakkim var sizce napmaliyim eşimde s3 var onuda aynı kastrdm onda yok oyle birsey kilif taktim g2 ye problem kalmadi sizce napmaliyim degisim talep ediyimmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.