Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (793. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark_man_17

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: dark_man_17

@PwaGG
    gıcırdama olduğu zaman kargocuya iade edebiliyormuyuz birde ölü pikselde de aynı şeyi yapabiliyrmuyuz ?

Kutuyu actirmazlarki :D kontrollu yollanmasi gerekiyor acabilmrn icin kontrollu yolladiklarinida sanmam

Şansa kaldı yani işimiz :)) O zaman kargodan aldıktan sonra bu sorunlar çıkarsa garantiye mi yollayacaz :) :)

İnternetten aldiysani 7 gun iade hakkiniz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ollcay

Otg degil microdan direk hdmi

Slimport iste

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Şöyle söylim ben videosunu atmıştım buyrun size de gösteryim ben de teknosadan ilk alanlardanım.

• Quickwindow kılıfın kapağının iç tarafında sağ tarafta mıknatısmı var ? yuvarlak bir çıkıntı var.
  • arkadaşlar önemli bir sorum var, bu hafta Teknosadan aldığım 32 gb cihazıma bu sabah mesaj geldi ve cihazınız kayıt dışı listesindedir, 7 kasımda kullanım dışı bırakılacaktır diyor!!! bu nasıl olabilir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: surferbabe

arkadaşlar önemli bir sorum var, bu hafta Teknosadan aldığım 32 gb cihazıma bu sabah mesaj geldi ve cihazınız kayıt dışı listesindedir, 7 kasımda kullanım dışı bırakılacaktır diyor!!! bu nasıl olabilir fikri olan var mı?

benimkide aynı durumda kayıtların geciktiği söyleniyor bekleyip göreceğiz
  • quote:

arkadaşlar önemli bir sorum var, bu hafta Teknosadan aldığım 32 gb cihazıma bu sabah mesaj geldi ve cihazınız kayıt dışı listesindedir, 7 kasımda kullanım dışı bırakılacaktır diyor!!! bu nasıl olabilir fikri olan var mı?

Bir kac sayfa geride defalarca soruldu,cevap vereyim
    Son gelen telefonlar kayit islemi bitmeden satisi yapildi. Benim cihazimda ayni durumda idi,dun kayit islemi yapildi

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

quote:

anladım, Teknosa paralel ithalata mı başladı acaba. bir kez daha pişman etmeyi başardılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithatcann

Şöyle söylim ben videosunu atmıştım buyrun size de gösteryim ben de teknosadan ilk alanlardanım.

geçmiş olsun.. birebir değiştirecektir lg servisi.. bende bugün gidip bi bakacağım, bulabilirsem 32 beyaz alıp aranıza katılacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Quickwindow kılıfın kapağının iç tarafında sağ tarafta mıknatısmı var ? yuvarlak bir çıkıntı var.

Evet mıknatıs var da bi çıkıntı yok ama bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: anilvatandas

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: anilvatandas

sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

Sıfır almış yada Türkiye cihazı almış olamazsınız. Ya yurtdışından gelmiş bir cihazdır yada maalesef kullanılmış.

peki eğer durum bunlardan birisi ise bunu başka türlü anlayabilmemin bir yolu var mı cihaz içerisinden?

Eskiden rom versiyonlarında ülkelere ait ibareler bulunurdu. Artık yazmıyorlar sanırım. Samsung'larda da Product Code denen ülke kodunu öğrenme imkanı vardı.
    LG'de sadece rom indirirken, indirme adresinde Türkiye için ATURBK Klasörünü görürsünüz.
    Şu an bakmaya zamanım yok. 4XHD ana konusunda defalarca paylaşılan rom kontrolü yapmak için, en sonuna IMEI numaranızı yazdığınız bir link var. Bu linke IMEI numaranızı ekleyip kontrol ederseniz, adres satırında bu klasörü görebilirsiniz. Yazan isme göre hangi ülkeden geldiğini anlayabiliriz.

teşekkürler ilginiz için ama maalesef bulamadım konuda.

telefonun açılmış olduğunu da düşünmüyorum aslında. güvenilir bir yerden aldım. ikinci el hiç satmayan bir yer. şaşırmış durumdayım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newfel

quote:

anladım, Teknosa paralel ithalata mı başladı acaba. bir kez daha pişman etmeyi başardılar.

Acaba adamlar talebi yetiştirebilmek adına LG nin onlara verdiği telefonların dışında kendi başlarına kayıt dışı telefonlar da mı getirdiler. Bence olur mu olur çünkü Son zamanlarda hiçbir telefon bu derece ilgi ile karşılaşmadı adamlar bu fırsatı paraya çevirmek istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Google

quote:

Orijinalden alıntı: eyfetop

Arkadaşlar xperia z1 in album ve walkman uygulamasını paylaşıyorum ilgilenenler indirebilir. malum g2 nin müzik player uygulaması biraz fazla basit ilginizi çekebilir.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2468566
    bence ikiside çok hoş :)

Merhaba walkman uygulamasini yukledim ancak
    Ekrana tam sigmadi sizde de boylemi? Bu bizim sanal tuslarin altinda kaliyor programin play tuslari nasil cozeriz bunu?
     LG G2 ANA KONU

Evet bende de aynı durum heralde sanal tuşlar kapatıyor o bölümü
  • eyfetop E kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan gorunum oranini duzenle yaparsaniz sorun cozulur

• PwaGG kullanıcısına yanıt
    Hocam buprogram bendecalismio neden acaba root lafalan ilgisi olabikirmi rootlu ama stock rom var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ollcay

Arkadaşlar ben biraz arastirdim ve lg g2 mhl yerine slimport teknolojisi kullanıyormuş. Simdi ben bir tane mini usb to hdmi kablo alsam görüntüyü aktaramaz mıyım? Ayrica ben tele fare, klavye ve usb bellek takarak ekranda gostermek istiyorum. Bunları tek tek destekliyor peki hepsini birden yapabilecegim bir aparat var mı yoksa niye yok ve nasil bir cozum bulabiliriz

Cevaplar icin simdiden tesekkurler

Not: 2.26 4 cekirdek islemcili ve laptoptan daha pahali bu telefon icin bunlari istemek bence abartı degil.
    Bir de tel cok ısınıyor yok mudur bunun bir çaresi?

dostum slimport şart.. ben gittigidiyordan mhl kablo aldım işe yaramadı.. onu da htc one s de kullanıyorum gerçi. ebay dan slimport siparişi verdim slimporttan başkası çalıştırmıyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Hocam buprogram bendecalismio neden acaba root lafalan ilgisi olabikirmi rootlu ama stock rom var

root gerekmiyor ne çalışmıyor anlayamadım ama
  • Herkese iyi haftasonları diliyorum

LG G2 piyasaya çıkalı ve birçoklarınızın kullanmaya başlamasının üzerinden epey bir süre geçti ve artık kullanıcı deneyimleri iyi olgunlaşmıştır.

Sizden öğrenmek istediğim,

1- Telefonun kronik sorunları varmı?
    2- Uzun süreli oyun oynamalarda aşırı ısınmaya bağlı performans düşüşleri yaşıyor musunuz? (snapdragon işlemcinin özelliği olarak güvenlik amaçlı performas düşer ısınmalarda)
    3- Kaç saat aralıksız oyun oynayabildiniz?
    4- Şarj süresi ortalama nedir?
    5- Pil çıkmadığından telefon takıldığında nasıl kapatıp açıyorsunuz?
    6- G PRO modelinde olduğu gibi masaüstü en alt 5 ikonun sayısını arttırabiliyor musunuz?

(İlave olarak sanal tuş kapama programı (hide soft key) tüm ikonları aşağı alıyor ve üst kısımda boşluk kalmasına sebep oluyor, yani ekrana ilave kısayollar widgetler koymanıza izin verilmiyor)
  • anilvatandas A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cihazınız hayırlı olsun. Enteresan bir durummuş, arkadaşların da belirttikleri gibi ülkemizdeki malum dengesiz vergiler nedeniyle varolan donanımdan, parasını ödediğimiz halde hakkıyla yararlanamayabiliyoruz ve açık kapılar arıyoruz...
    Sizin cihaz bir şekilde radyosu aktif gelmiş olabilir fakat otomasyon bir sistemde farklı ülke romu yüklenip de gelme ihtimali pek yok kanımca.
    Acaba cihazınızın etrafında, altında ve üstünde jelatinler ve koruyucu bantlar duruyor muydu, siz mi çıkarttınız? Eğer onlar çıkartılmışsa kullanılmış bir cihaz olabilir...
    "Gıcırdama", "içinden ses gelmesi", ekranda delik ve daha bir çok ilginç sorundan dolayı değişim ve iade isteyenler oldu ve o iade ürünlern akıbetleri nedir, ben de merak ediyorum doğrusu...
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.